• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Kościerzyna

    • 300 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę budowlaną położoną w Kościerzynie obręb ewidencyjny 01 o powierzchni 1188 m2. Więcej informacji udzielę telefonicznie [tel].

  • syndyk sprzeda udział w działce
    1 / 3
    syndyk sprzeda udział w działce

    Częstochowa

    • 19 232 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości konsumenckiej sprzeda udział 6250/25000 w działce nr 5/10 o pow. 0,0250 ha, KW nr CZ1C/00095086/0, położona w Częstochowie przy ul.Legnickiej. Cena dotyczy wa...

  • Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar
    1 / 4
    Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar

    Siemiechów

    • 95 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać Działka rolno-budowlana o powierzchni 1214 m² w otoczeniu natury. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ta działka jest...

  • Działka Pryszczowa Góra gm. Niemce
    1 / 5
    Działka Pryszczowa Góra gm. Niemce

    Pryszczowa Góra

    • 456 120 zł cena
    • 11 406 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu położona w miejscowości Pryszczowa Góra o łącznej powierzchni 11 406 m² . Nieruchomość charakteryzuje się dużym areałem, co daje szerok...

  • Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 799 000 zł cena
    • 2 812 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2812 m² | MPZP | Projekt bliźniaków | Nowe Iganie Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2812 m², położona w miejscowości Nowe Iganie,...

  • Widokowa działka na sprzedaż
    1 / 16
    Widokowa działka na sprzedaż

    Soblówka

    • 1 199 000 zł cena
    • 9 073 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    AGENT PROWADZĄCY: JAKUB SZYMA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w malowniczej miejscowości Soblówka...

  • Działka budowlana Wojkowice, Głowackiego
    1 / 13
    Działka budowlana Wojkowice, Głowackiego

    Wojkowice

    • 220 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w Wojkowicach. Działka jest niezagospodarowana, ogrodzona...

  • Działka Płock Borowiczki-Parcele
    1 / 5
    Działka Płock Borowiczki-Parcele

    Płock

    • 2 500 000 zł cena
    • 20 267 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA INWESTYCYJNA PŁOCK Kompleks 30 działek budowlanych o nr ewid. 2548/2, 2548/4, 2548/5, 2548/6, 2548/7, 2548/9, 2548/10, 2548/11, 2548/12, 2548/13, 2548/14, 2597/2, 25...

  • 1 / 2
    DZIAŁKA INWESTCYJNA POD BUDOWNICTWO WIELORODZINNE Z USŁUGAMI

    Bielsko-Biała

    • 2 400 000 zł cena
    • 8 693 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BIURO NIERUCHOMOŚCI I WYCEN MAJĄTKOWYCH
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    REKREACYJNO BUDOWLANA W LEŚNEJ ENKLAWIE NATURA 2000

    Górki Wielkie

    • 175 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BIURO NIERUCHOMOŚCI I WYCEN MAJĄTKOWYCH
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    WIDOKOWA INWESTYCYJNA >POD DOMY I USŁUGI< HAŁCNÓW

    Bielsko-Biała

    • 2 251 284 zł cena
    • 16 937 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BIURO NIERUCHOMOŚCI I WYCEN MAJĄTKOWYCH
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż, Joniny | gm. Ryglice 109 TYŚ!

    Joniny

    • 109 000 zł cena
    • 1 131 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod dom w otoczeniu natury, z dobrym dojazdem i mediami? Ta działka spełni wszystkie te oczekiwania.Powierzchnia: 1131 m²Kształt: prostokątnyTeren: równy, idealny p...

  • Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 89 050 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Wieś Konarzyny w gminie Stara Kiszewa, na terenie otoczonym kompleksem leśnym Borów Tucholskich licznych jezior i terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości bo ju...

  • Oferta w sprzedaży działki w Skrybiczach

    Skrybicze

    • 166 000 zł cena
    • 575 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nie szukaj dalej!Oferta objęta klauzulą wyłącznościPolecam Państwu działkę położną w Skrybiczach obręb 40, gm. Zabudów. W ofercie 1 działka skrajna , która wynikać będzie z podział...

  • Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar

    Siemiechów

    • 95 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać Działka rolno-budowlana o powierzchni 1214 m² w otoczeniu natury.Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ta działka jest jed...

  • 1 / 4
    dwie działki Skrybicze nowa niska zabudowa

    Skrybicze

    • 382 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    spacer 360 [url] szukaj dalej! Oferta objęta klauzulą wyłączności Polecam Państwu działkę położną w Skrybiczach obręb 40, gm. Zabudów. W ofercie 2 ostatnie działki 73/25, 73/27...

  • Działka Pruszcz Gdański ul. Nad Radunią

    Pruszcz Gdański » ul. Nad Radunią

    • 1 570 000 zł cena
    • 1 147 m2 powierzchnia
    • 1 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka usługowo-mieszkalna o powierzchni 1147m² w centrum Pruszcza Gdańskiego.Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przest...

  • Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 551 m² - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy.Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, obj...

  • Działka Groblice

    Groblice

    • 450 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej w bardzo dobrej cenie. Dodatkowo można nabyć jeszcze dwie sąsiednie działki każda w zbliżonej wielkości. Pośrednik odpo...

  • Działka Dąbie

    Dąbie

    • 157 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dąbie gmina Psary, działka w drugiej linii zabudowy, dojazd drogą wewnętrzną utwardzoną. Powierzchnia działki 785m2. Wymiary: od wjazdu na działkę 33,8m, w głąb 24,5m. Teren jes...