• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Pruszcz Gdański ul. Plac Wolności

    Pruszcz Gdański » ul. Plac Wolności

    • 395 000 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 1 051 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z projektem i wydanym pozwoleniem na budowę!LOKALIZACJA:Lokalizacja sprzyja prowadzeniu działalności usługowej, biurowej lub gabinetowej, a jednocześnie zapewnia...

  • 1 / 4
    Działka Szczenurze ul.

    Szczenurze

    • 139 900 zł cena
    • 1 274 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w miejscowości Szczenurze, niedaleko Łeby w województwie pomorskim.LOKALIZACJA:Szczenurze miejscowość położona w woje...

  • Działka Dębogórze ul. Rumska

    Dębogórze » ul. Rumska

    • 13 714 520 zł cena
    • 43 336 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD HALĘ MAGAZYNOWĄ / PRODUKCYJNĄNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 43 336  m², idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcy...

  • Działka Gdańsk Bysewo ul. Żukowska

    Gdańsk » ul. Żukowska

    • 365 750 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1045 m², położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.Param...

  • Działka Gdańsk Bysewo ul. Żukowska

    Gdańsk » ul. Żukowska

    • 448 565 zł cena
    • 1 339 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.Param...

  • Działka Gdańsk Bysewo ul. Żukowska

    Gdańsk » ul. Żukowska

    • 408 850 zł cena
    • 1 258 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1258 m², położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.Param...

  • Działka Bukowina ul.

    Bukowina

    • 1 200 000 zł cena
    • 34 400 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz zacisznego miejsca w celu prowadzenia działalności agroturystycznej albo rolniczej? A może marzy Ci się siedlisko w sąsiedztwie lasu i jezior kaszubskich? Na sprzedaż  dzia...

  • Działka w pięknej, spokojnej okolicy
    1 / 3
    Działka w pięknej, spokojnej okolicy

    Łazów

    • 65 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pięknej, spokojnej okolicy, wspaniałe lasy. Działka przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej, jest niezabudowana, na końcu działki płynie nie wielka rzeczka. Możliwość z...

  • Sprzedam działkę 3636 m rolno-budowlana w Pasturce
    1 / 9
    Sprzedam działkę 3636 m rolno-budowlana w Pasturce

    Pasturka

    • 145 000 zł cena
    • 3 636 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nr 833/1 dojazd drogą nieutwardzona obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego Obok są dwie moje działki Działka budowlana dla rolników Dokumenty przygotowane do wglądu wyp...

  • Udział 1/7 części w prawie własności nieruchomości
    1 / 3
    Udział 1/7 części w prawie własności nieruchomości

    Orłów

    • 14 zł cena
    • 22 840 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Kielcach V Wydział Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych o sygn. akt KI1L...

  • Sprzedam działkę 1307 m budowlana Pasturka koło Pińczowa
    1 / 4
    Sprzedam działkę 1307 m budowlana Pasturka koło Pińczowa

    Pasturka

    • 98 500 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wjazd z asfaltu, działka na Krzywdzie,z Pińczowa skręcasz na Kowale i skręt w prawo na Krzywdę,obok domy, niedaleko las,rzeka, Gacki, Krzyżanowice,spokojna okolica zabudowa jednoro...

  • Sprzedam działkę 1257 m budowlaną w Pasturce
    1 / 12
    Sprzedam działkę 1257 m budowlaną w Pasturce

    Pasturka

    • 98 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 833/3,wjazd z asfaltu, spokojna okolica,obok sąsiedzi.W ulicy wodociąg,gazu nie ma na chwilę obecną,300 od trasy Pasturka -Kowala/ Krzywda/,asfalt prowadzi też...

  • Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha
    1 / 6
    Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha

    Całowanie

    • 450 000 zł cena
    • 3 476 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Całowanie obok nr 127 Powierzchnia 0.347 ha Działka ogrodzona Metalowy garaż

  • Starkowo - Ustka 4 działki budowlane plus dom
    1 / 13
    Starkowo - Ustka 4 działki budowlane plus dom

    Starkowo

    • 930 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gorąco Polecam dla inwestora, dewelopera, doskonała lokata kapitału. Piękny , ogrodzony teren w doskonałej lokalizacji - 7 km od Ustki. Kraina w kratę. W otoczeniu las, tereny ziel...

  • Działki pod zabudowę zagrodową w spokojnej okolicy
    1 / 14
    Działki pod zabudowę zagrodową w spokojnej okolicy

    Lublin

    • 220 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działki w urokliwej miejscowości Dys, położonej w gminie Niemce, w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Lublin. Działki zagrodowe oznaczone w planie miejscowych jako S-1...

  • Sprzeda. Działkę
    1 / 3
    Sprzeda. Działkę

    Gródek nad Dunajcem

    • 10 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Widokowa działka rolno-budowlana, częściowo zalesiona Gródek nad Dunajcem 2,70 ha z widokiem z trzech stron na jezioro. Idealna okazja dla inwestorów. Sprawdzi się tutaj hotel, o...

  • Działka rekreacyjno-budowlana
    1 / 5
    Działka rekreacyjno-budowlana

    Białobrzegi

    • 132 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjno-budowlaną w Białobrzegach k/ Płocka gmina Bodzanów. Działka o powierzchni 3300 m² z dostępem do małego jeziora. Dojazd drogą asfaltową. Działka nieuzbr...

  • Sprzedam grunt 1,7 ha z umową dzierżawy pod fotovoltaikę
    Sprzedam grunt 1,7 ha z umową dzierżawy pod fotovoltaikę

    Książki

    • 100 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt, łąka wraz z umową dzierżawy pod fotowoltaikę 1,7 ha w woj. kujawsko- pomorskim. Cena za ha.

  • Działka budowlana Łeba
    1 / 4
    Działka budowlana Łeba

    Łeba

    • 469 000 zł cena
    • 776 m2 powierzchnia
    • 605 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż działka w centrum Łeby. W cenie jest podjazd o powierzchni 224m2. Działka posiada pozwolenie na budowę. Woda i kanalizacja wykonana i odebrana (podpisana umowa na wod...

  • Działka budowlana - DYBAWKA 12,5a - warunki zabudowy
    1 / 4
    Działka budowlana - DYBAWKA 12,5a - warunki zabudowy

    Dybawka

    • 124 600 zł cena
    • 1 246 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 12,5 a posiadająca warunki zabudowy w miejscowości DYBAWKA Zamieszkaj w miejscu, gdzie cisza i spokój idą w parze z szybkim dojazdem...