• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • DZIAŁKA ROD w Śremie niedaleko jezioro - Sprzedam

    Śrem

    • 55 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD im St.Staszica o powierzchni 388m2 w Śremie niedaleko jeziora. Działka w pełni zagospodarowana,gotowa do użytkowania,idealna do wypoczynku. N...

  • Działka budowlana ok. 15ar Skrobów wszystkie media

    Skrobów

    • 189 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok 15 arów na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów Media na działce lub w drodze : Kanalizacja, Światłowód, Prąd, Woda Szkoła podstawowa i przedszkole 800 m Pi...

  • Działka rolna Zborowice - gm. Ciężkowice !

    Zborowice

    • 17 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego z...

  • 1 / 2
    25 arów za 100 tyś. działka w Krużlowej Wyżnej!!

    Krużlowa Wyżna

    • 100 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UWAGA! OKAZJA, KTÓRA NIE LEŻY DŁUGO 25 ARÓW ZA 100 000 ZŁ – KRUŻLOWA WYŻNATak, dobrze widzisz. 25 arów. Widok. Cisza. Cena bez żartu.Masz dość małych działek w cenie kawalerki?To...

  • Działka widokowa Zborowice - gm. Ciężkowice!

    Zborowice

    • 299 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa o powierzchni 86 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co czyni ją atrakcyj...

  • Działka budowlana Koszyce Małe - gm. Tarnów!

    Koszyce Małe

    • 209 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów.Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu zabud...

  • Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!

    Burzyn

    • 157 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Burzyn, w gminie Tuchów.Nieruchomość o powierzchni 10 ar, powierzchnia płaska o regularnym, kwadratowym kształcie,...

  • Działka budowlana Zborowice gm. Ciężkowice!

    Zborowice

    • 213 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z luźną...

  • Działka Siepraw ul.

    Siepraw

    • 179 000 zł cena
    • 1 304 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - Siepraw, powiat myślenicki, woj. małopolskieNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów (1304 m²), zlokalizowana w miejscowości Siepraw, w s...

  • Działka Skarbikowo ul.

    Skarbikowo

    • 402 800 zł cena
    • 4 028 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki z warunkami zabudowy w miejscowości Skarbikowo, w gminie Kampinos.Dostępna jest działka nr 56/1 o pow. 4021 m2 i 56/7 o pow. 4044 m2. Działki są w kształcie prosto...

  • Piękna działka rolno-budowlana, Żminne, Parczew.

    Żminne

    • 399 000 zł cena
    • 18 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 1,84 haPowierzchnia budowlana 78 ar, powierzchnia rolna ok. 1,06 haPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka w części budowlanej...

  • Działka Lubsza

    Lubsza

    • 120 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1150 m, położona w miejscowości Lubsza (nr działki 245/1). Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZ...

  • Działki Las Winiarski
    1 / 3
    Działki Las Winiarski

    Las Winiarski

    • 100 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki z wydanymi warunkami zabudowy w Lesie Winiarskim - sypialnia Buska Zdroju. Miejscowość bogata w złoża wody siarczkowej, w którą zaopatrywane jest uzdrowisko Busko...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Liszkowice

    • 20 400 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Liszkowice nr działki 94/11 150m od drogi głównej przyłącze wody i prądu w zakresie działki posiada warunki zabudowy do 35m kw można postawić m.in. domek holenderski w pobli...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    1 / 4
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Biszcza

    • 526 000 zł cena
    • 1 703 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym położoną w miejscowości Biszcza, na któ...

  • Działki inwestycyjne na mazurach z WZ
    Działki inwestycyjne na mazurach z WZ

    Grzegrzółki

    • 25 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż – działki na Mazurach w różnych lokalizacjach. Posiadam kilka gruntów zlokalizowanych w atrakcyjnych częściach Mazur, idealnych pod rekreację, inwestycję lub zabudowę...

  • Działka przemysłowo-usługowa. Grut. Jaworzyna Śląska
    1 / 8
    Działka przemysłowo-usługowa. Grut. Jaworzyna Śląska

    Nowy Jaworów

    • 400 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualnie mo...

  • dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju
    1 / 8
    dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju

    Radochów

    • 365 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dzialka pod inwestycje 5200 m2 tuz przy glownej drodze z Wroclawia do Ladka Zdroju- 2 km od Ladka . Idealna pod stacje benzynowa, zajazd., budowe nowego domu. Dzialka nie zostal...

  • Działki budowlane nad morzem Bukowa Smołdzino 3011 m
    1 / 11
    Działki budowlane nad morzem Bukowa Smołdzino 3011 m

    Bukowa

    • 180 660 zł cena
    • 3 011 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad morzem w miejscowości Bukowa, gmina Smołdzino, powiat słupski Działki posiadają warunki zabudowy. Powierzchnia działek: działka 139/4: 4 067 m2 -...

  • Działka budowlana Dąbrowa Tarnowska, Leśna
    1 / 13
    Działka budowlana Dąbrowa Tarnowska, Leśna

    Dąbrowa Tarnowska

    • 199 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 16,5 A Z PEŁNYM UZBROJENIEM - SPOKOJNA OKOLICA, UL. LEŚNA Położona w otoczeniu zieleni, na końcu cichej ulicy, a jednocześnie w granicach miasta - ta nieruchomość to prop...