• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 194)
  • "Razem lub osobno" dom + 2 działki
    1 / 6
    "Razem lub osobno" dom + 2 działki

    Liszyno

    • 239 000 zł cena
    • 1 594 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1594m2 Marzysz o idealnym miejscu dla swojej rodziny? Mam do zaoferowania wyjątkową działkę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania!...

  • 1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !
    1 / 10
    1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !

    Czosnów

    • 210 000 zł cena
    • 15 692 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału w działce budowlano-siedliskowej 25km od Warszawy nie daleko trasy nr S7, o powierzchni 15692m2 ,(2263m2 działka budowlana objęta MPZP) 13431m2 działka siedlis...

  • Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej
    1 / 16
    Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Serock, gm. Firlej, około 1,5 km od jeziora Firlej. Działka o powierzchni 1003 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wy...

  • Działki ogrodowe Rod
    1 / 4
    Działki ogrodowe Rod

    Darłowo

    • 50 000 zł cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki rekreacyjne – ROD „Ogród Tulipan” Na sprzedaż dwie działki rekreacyjne położone obok siebie przy ulicy Morskiej: • Działka nr 8 – woda doprowadzona, stara szop...

  • Działka budowlana Tworkowa gm. Czchów
    1 / 15
    Działka budowlana Tworkowa gm. Czchów

    Tworkowa

    • 102 273 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tworkowa w gminie Czchów Chciałbym przedstawić 4 widokowe działki na południowym stoku, które możesz kupić, aby wybudować wymarzony dom. Działki objęte Warunkami zabudowy, gmina...

  • Działka rolno-budowlana Borzęcin
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Borzęcin

    Borzęcin

    • 106 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz płaskiej działki na uboczu z mediami ? Mam coś dla Ciebie, na pograniczu gminy Szczurowa i Borzęcin. Działka przy nowej drodze, wzdłuż której przeprowadzono gaz, wodę ,...

  • Działka Rod Ziemnice
    1 / 11
    Działka Rod Ziemnice

    Kunice

    • 55 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedazy. Działka ROD Ziemnice kolo Legnicy,9sektor B, aleja Fiołkowa, nr 85, działka 4 ary, altana murowana z piwnica. Na działce są krzewy, drzewa owocowe. Więcej informacji...

  • Działka inwestycyjna Żagań,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Żagań,

    Żagań

    • 92 000 zł cena
    • 525 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż - trzy działki budowlane w Żaganiu, wyjazd w stronę Bożnowa Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Żaganiu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, pr...

  • Sprzedam działki Łuniewo Małe
    1 / 7
    Sprzedam działki Łuniewo Małe

    Łuniewo Małe

    • 140 000 zł cena
    • 2 360 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam dwie działki, położone obok siebie on nr 78/2 oraz 80/2 o powierzchni 2360m2 gmina Klukowo, obręb Łuniewo Małe. Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, szerokość od...

  • Nieruchomosc
    1 / 7
    Nieruchomosc

    Sasino

    • 195 000 zł cena
    • 528 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam rekreacyjna działkę o pow 528 m plus 0,3819 ha dodatkowe metry jako obowiązkowy udział w drodze , nad morzem /3km/w łakach, teren suchy ,dobry dojazd drogą gminną. Teren...

  • Działka Rod Ełk
    Działka Rod Ełk

    Ełk

    • 23 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam Posiadam na sprzedaż działkę rekreacyjną Rod Jarzynka. Na działce parę nasadzeń, woda. Działka do własnej aranżacji. Zasiana trawa. Cena do negocjacji

  • Nieruchomosc
    1 / 3
    Nieruchomosc

    Sasino

    • 195 000 zł cena
    • 528 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Piękna działka rekreacyjna ogrodzona ,teren suchy, dobry dojazd ,cisza, ujęcie wody głębinowej na działce, domek holenderski w bardzo dobrym stanie, szambo ekologiczne, nasadzenia...

  • Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim
    1 / 4
    Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim

    Kosewo

    • 125 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 19/36 w miejscowości Kosewo, gmina Ostrowite. Atrakcyjna lokalizacja pomiędzy Jeziorem Powidzkim a Jeziorem Kosewskim. Działka objęta planem zagospodarowania...

  • Ogródek działkowy
    1 / 5
    Ogródek działkowy

    Ruda Śląska

    • 95 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogrodek działkowy ,,Irys,, POD w Rudzie Śląskiej.. Duża altana, pomieszczenia gospodarcze, ubikacja, woda, prąd, nowy dach, 390m...ogrodek zadbany...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZIĆ PARĘ TYSIĘCY ZŁOTYCH!!! Sprzedam działkę budowlaną o nr ewidencyjnym 28/12 o powierzchni: 3853 m². Media: światłowód, prąd, woda, kan...

  • Działka Radom /Wielogóra / 1749m2
    1 / 5
    Działka Radom /Wielogóra / 1749m2

    Wielogóra

    • 288 585 zł cena
    • 1 749 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna działka przy „siódemce” — Wielogóra (ul. Krótka) — 1 749 m² Idealna pod dom jednorodzinny — z szybkim dojazdem do Radomia i trasą S7. Przedstawiamy wyjątkową, niestandardo...

  • działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.
    1 / 7
    działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.

    Kąty

    • 159 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kątach Goździejewskich Drugich Powierzchnia: 1324 m² Warunki zabudowy: Wydane Media: Wodociąg przy działce Dojazd: Bezpośredni, 30 m do drogi asfaltowe...

  • Działka ROD 450m2 Wrocław, ul. Obornicka
    1 / 7
    Działka ROD 450m2 Wrocław, ul. Obornicka

    Wrocław

    • 5 400 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż (odstąpienie) dobrze umiejscowiona działeczka ROD we Wrocławiu. Działka numer 1 ROD Wodnik przy ulicy Obornickiej o powierzchni 450m2 umiejscowiona tuż przy drodze i o...

  • Działka budowlana Łysa Góra gm. Dębno
    1 / 6
    Działka budowlana Łysa Góra gm. Dębno

    Łysa Góra

    • 149 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Łysa Góra, gmina Dębno. Działka nr 311 Powierzchnia: 94 ary Szerokość frontu: ok. 22 m (dalej działka się zwęża) Długość: ok. 560 m Działka obj...