• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żyznów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Czaple Wielkie

(1)
  • Dom jednorodzinny i budynek mieszkalno-gospodarczy
    1 / 16
    Dom jednorodzinny i budynek mieszkalno-gospodarczy

    Czaple Wielkie

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny, budynek mieszkalno-gospodarczy oraz zabudowania gospodarcze w miejscowości Czaple Wielkie (powiat miechowski, gmina Gołcza). Działka 63,5 ara. Spokoj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane na sprzedaż – Celiny, gmina Iwanowice - www.wac...

    Celiny

    • 115 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr

Orłów

    • 29 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Mam do wynajęcia dom po kapitalnym remoncie, na parteże kuchnia 3 pokoje łazienka. Na poddaszu dwa pokoje kuchnia i łazienka Do wynajęcia na mieszkanie lub pod działalność, do teg...

  • Dom Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 649 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy z widokiem na Dunajec czeka na Ciebie. Lokalizacja: Szczepanowice, gm. Pleśna, powiat tarnowski (małopolskie) Oferujemy na sprz...

  • Działka Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka w Szczepanowicach gm. Pleśna blisko lasu z widokiem na panoramę Tarnowa i Wojnicza. Jeżeli szukasz działki budowlanej z ładnym widokiem i przede wszystkim w...

  • Na sprzedaż działka idealna pod winnice

    Szczepanowice

    • 95 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: Działka rolno-budowlana (zagrodowa) w malowniczych Szczepanowicach! Lokalizacja: Szczepanowice, gmina Pleśna, powiat tarnowskiOKAZJA!Idealna pod winnice lub siedlisko....

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Pleśna-Małopolska

    Szczepanowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzo...

  • Na sprzedaż działka w Orłowie gmina Słomniki - www.wachowicz.nier...

    Orłów

    • 185 000 zł cena
    • 17 454 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach
    1 / 2
    Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach

    Szczepanowice

    • 499 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA WIDOKOWA W SZCZEPANOWICACH ! Posiadamy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o pow. 1,25 ha i wym.(120 x 100)m, usytuowaną na wzniesieniu z ekspozyturą południową...

  • Działka komercyjna
    1 / 5
    Działka komercyjna

    Szczepanowice

    • 390 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka komercyjna w centrum Szczepanowic. Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzona. Przeznaczenie produkcyjno-h...

  • Działki budowlane w Lipnej Woli w gminie Słomniki

    Lipna Wola

    • 155 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Małopolska

    Szczepanowice

    • 110 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 10 arów, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogro...

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Małopolska

    Szczepanowice

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Udział 1/7 części w prawie własności nieruchomości
    1 / 3
    Udział 1/7 części w prawie własności nieruchomości

    Orłów

    • 14 zł cena
    • 22 840 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Kielcach V Wydział Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych o sygn. akt KI1L...

  • Dom Celiny Złota na sprzedaż zamiana
    Dom Celiny Złota na sprzedaż zamiana

    Celiny

    • 265 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    **Sprzedam dom z potencjałem – Celiny, spokojna okolica blisko Krakowa** **Złota 76, 32-095 Celiny** Szukasz domu, który możesz urządzić po swojemu? To może być właśnie to – dom...