• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Obidza
  • Tarnawa
  • Zabrzeż
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Celiny

(2)
  • Dom Celiny Złota na sprzedaż zamiana
    Dom Celiny Złota na sprzedaż zamiana

    Celiny

    • 265 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    **Sprzedam dom z potencjałem – Celiny, spokojna okolica blisko Krakowa** **Złota 76, 32-095 Celiny** Szukasz domu, który możesz urządzić po swojemu? To może być właśnie to – dom...

  • Działki budowlane na sprzedaż – Celiny, gmina Iwanowice - www.wac...

    Celiny

    • 115 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Iwanowice Włościańskie ul. Iwanowice Włościańskie

    Iwanowice Włościańskie

    • 1 330 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    16 km od Krakowa , WIDOKOWA 1,5 HEKTARA z pozwoleniem na budowę apartamentowca dla seniorów wraz z pełną infrastrukturą, oraz częścią parkową. W planie zagospodarowania przezna...

  • Kraków - Iwanowice - Sieciechowice
    1 / 8
    Kraków - Iwanowice - Sieciechowice

    Sieciechowice

    • 199 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działki : przemysłowe , budowlane . rekreacyjne , rolno- leśne w tym : Sieciechowice gm. Iwanowice - dz. nr.564/1 o pow.0,5442 ha ul. Św. Floriana - prąd , wod...

  • 1 / 3
    Do sprzedania działka rolno-budowlana

    Wysocice

    • 245 000 zł cena
    • 14 750 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano-rolna o łącznej powierzchni 14750 m2, położona w Wysocicach. Stan prawny uregulowany, urządzona księga wieczysta. Działki bez obciążeń. Zabudowa luźna. W są...

  • Dom w Wielkanocy w gminie Gołcza

    Wielkanoc

    • 420 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom w Wielkanocy w gminie Gołcza. Dom składa się z trzech kondygnacji – piwnicy na poziomie 0, części mieszkalnej na poziomie 1 oraz nieużytkowego poddasz...

  • 20 min od Krakowa 100 m2 w dobrej cenie
    1 / 6
    20 min od Krakowa 100 m2 w dobrej cenie

    Zalesie

    • 734 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament za miastem - kredyt z dopłatami !!!
    1 / 13
    Apartament za miastem - kredyt z dopłatami !!!

    Zalesie

    • 690 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament za miastem - kredyt z dopłatami !!!
    1 / 16
    Apartament za miastem - kredyt z dopłatami !!!

    Zalesie

    • 769 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania w bardzo dobrej ceny Zalesie
    1 / 10
    Mieszkania w bardzo dobrej ceny Zalesie

    Zalesie

    • 610 955 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokojowe mieszkanie z dopłatami rządowymi
    1 / 7
    4 pokojowe mieszkanie z dopłatami rządowymi

    Zalesie

    • 689 795 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokojowe mieszkanie blisko Krakowa |0%| bez PCC
    1 / 6
    4 pokojowe mieszkanie blisko Krakowa |0%| bez PCC

    Zalesie

    • 655 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 649 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy z widokiem na Dunajec czeka na Ciebie. Lokalizacja: Szczepanowice, gm. Pleśna, powiat tarnowski (małopolskie) Oferujemy na sprz...

  • Działka Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka w Szczepanowicach gm. Pleśna blisko lasu z widokiem na panoramę Tarnowa i Wojnicza. Jeżeli szukasz działki budowlanej z ładnym widokiem i przede wszystkim w...

  • Na sprzedaż działka idealna pod winnice

    Szczepanowice

    • 95 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: Działka rolno-budowlana (zagrodowa) w malowniczych Szczepanowicach! Lokalizacja: Szczepanowice, gmina Pleśna, powiat tarnowskiOKAZJA!Idealna pod winnice lub siedlisko....

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Pleśna-Małopolska

    Szczepanowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzo...

  • Działka Wielkanoc

    Wielkanoc

    • 350 000 zł cena
    • 10 803 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Nieruchomość...

  • Maszków gm. Iwanowice - działka budowlana 808m2
    1 / 16
    Maszków gm. Iwanowice - działka budowlana 808m2

    Maszków

    • 497 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 616 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży płaskiej działki budowlanej o pow.808 m2, położonej w miejscowości Maszków gm. Iwanowice. Dojazd do działki boczną, asfalto...

  • Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach
    1 / 2
    Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach

    Szczepanowice

    • 499 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA WIDOKOWA W SZCZEPANOWICACH ! Posiadamy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o pow. 1,25 ha i wym.(120 x 100)m, usytuowaną na wzniesieniu z ekspozyturą południową...

  • 1 / 2
    Kwadratowa działka budowlana na 2 domy 12 km od północnej obwodni...

    Krasieniec Zakupny

    • 320 000 zł cena
    • 1 482 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja i komunikacja: Na sprzedaż kwadratowa działka o idealnym kształcie w całości budowlana, znajdująca się bezpośrednio przy drodze asfaltowej, idealna na 2 domy lub bliźn...

  • 1 / 2

    Krasieniec Zakupny

    • 340 000 zł cena
    • 1 585 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka komercyjna
    1 / 5
    Działka komercyjna

    Szczepanowice

    • 390 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka komercyjna w centrum Szczepanowic. Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzona. Przeznaczenie produkcyjno-h...

  • Działki zagrodowe w Parkoszowicach obok Miechowa

    Parkoszowice

    • 209 000 zł cena
    • 2 684 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Małopolska

    Szczepanowice

    • 110 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 10 arów, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogro...

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Małopolska

    Szczepanowice

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie piętrowe z tarasem na dachu | Apartamenty Zalesie
    1 / 8
    Mieszkanie piętrowe z tarasem na dachu | Apartamenty Zalesie

    Iwanowice Włościańskie

    • 748 680 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania z prywatną strefą relaksu na dachu, blisko Krakowa, a jednocześnie w zielonym otoczeniu? Poznaj Apartamenty Zalesie – inwestycję, w k...

    1 / 8

    Iwanowice Włościańskie

    • 748 680 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania z prywatną strefą relaksu na dachu, blisko Krakowa, a jednocześnie w zielonym otoczeniu? Poznaj Apartamenty Zalesie – inwestycję, w...

  • Mieszkanie parterowe z ogródkiem | Apartamenty Zalesie
    1 / 7
    Mieszkanie parterowe z ogródkiem | Apartamenty Zalesie

    Iwanowice Włościańskie

    • 668 100 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mieszkanie parterowe z ogródkiem | Apartamenty Zalesie Szukasz komfortowego mieszkania blisko Krakowa, ale w spokojnym, zielonym otoczeniu? Poznaj Apartamenty Zalesie – inwesty...

  • Działka usługowa Maszków gm. Iwanowice
    1 / 12
    Działka usługowa Maszków gm. Iwanowice

    Maszków

    • 2 700 000 zł cena
    • 11 129 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Maszków, 2,5 km od S7 | 1,1 ha Usługi + Zaplecze Mieszkalne (PUM 40%) | Przy trasie 772 LOKALIZACJA STRATEGICZNA: Grunt inwestycyjny 11 129 m² w Maszkowie, położony...

  • Dom jednorodzinny i budynek mieszkalno-gospodarczy
    1 / 16
    Dom jednorodzinny i budynek mieszkalno-gospodarczy

    Czaple Wielkie

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny, budynek mieszkalno-gospodarczy oraz zabudowania gospodarcze w miejscowości Czaple Wielkie (powiat miechowski, gmina Gołcza). Działka 63,5 ara. Spokoj...

  • Dom Minoga rynek pierwotny

    Minoga

    • 1 350 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 9 713 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agent Power prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w inwestycji Zielony Zakątek - Minoga (gm. Skała) - Dom jest gotowy do odbioru . To propozycja dla osób, kt&oa...

  • Na sprzedaż niewielka działka w Sieciechowicach

    Sieciechowice

    • 85 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa z zabudowaniami, położona w miejscowości Sieciechowice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni oraz zabudowy jednorodzin...