• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kije
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Celiny

(1)
  • Dom Celiny Złota na sprzedaż zamiana
    Dom Celiny Złota na sprzedaż zamiana

    Celiny

    • 265 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    **Sprzedam dom z potencjałem – Celiny, spokojna okolica blisko Krakowa** **Złota 76, 32-095 Celiny** Szukasz domu, który możesz urządzić po swojemu? To może być właśnie to – dom...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom do wynajęcia
    Dom do wynajęcia

    Orłów

    • 29 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Mam do wynajęcia dom po kapitalnym remoncie, na parteże kuchnia 3 pokoje łazienka. Na poddaszu dwa pokoje kuchnia i łazienka Do wynajęcia na mieszkanie lub pod działalność, do teg...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sobiesęki

    • 1 395 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Wielkanocy w gminie Gołcza

    Wielkanoc

    • 420 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom w Wielkanocy w gminie Gołcza. Dom składa się z trzech kondygnacji – piwnicy na poziomie 0, części mieszkalnej na poziomie 1 oraz nieużytkowego poddasz...

  • Domek Holenderski Cosalt Capri
    1 / 5
    Domek Holenderski Cosalt Capri

    Słomniki

    • 32 000 zł cena
    • 11 111 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek Holenderski Cosalt Capri OBECNA Lokalizacja: Słomniki pod Krakowem - Transport we własnym zakresie Wymiary domku: 11m x 3.7m Opis: Ogrzewanie Kominkiem SALON Z JADAL...

  • Dom Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 649 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy z widokiem na Dunajec czeka na Ciebie. Lokalizacja: Szczepanowice, gm. Pleśna, powiat tarnowski (małopolskie) Oferujemy na sprz...

  • Dom w centrum Słomnik

    Słomniki

    • 1 180 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 4 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Dom w centrum Słomnik
    1 / 16
    Dom w centrum Słomnik

    Słomniki

    • 1 280 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 5 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferujemy do sprzedaży piękny dom w Słomnikach, przy ul. Brykalskiego 9,  25km od Krakowa. Dom ma powierzchnię całkowitą około 245 m² i użytkową około 175 m².  Składa się z trzech...

  • Dom w Słomnikach na sprzedaż

    Słomniki

    • 1 280 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 5 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie piętrowe z tarasem na dachu | Apartamenty Zalesie
    1 / 8
    Mieszkanie piętrowe z tarasem na dachu | Apartamenty Zalesie

    Iwanowice Włościańskie

    • 748 680 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania z prywatną strefą relaksu na dachu, blisko Krakowa, a jednocześnie w zielonym otoczeniu? Poznaj Apartamenty Zalesie – inwestycję, w k...

    1 / 8

    Iwanowice Włościańskie

    • 748 680 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania z prywatną strefą relaksu na dachu, blisko Krakowa, a jednocześnie w zielonym otoczeniu? Poznaj Apartamenty Zalesie – inwestycję, w...

  • Mieszkanie parterowe z ogródkiem | Apartamenty Zalesie
    1 / 7
    Mieszkanie parterowe z ogródkiem | Apartamenty Zalesie

    Iwanowice Włościańskie

    • 668 100 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mieszkanie parterowe z ogródkiem | Apartamenty Zalesie Szukasz komfortowego mieszkania blisko Krakowa, ale w spokojnym, zielonym otoczeniu? Poznaj Apartamenty Zalesie – inwesty...

  • Dom jednorodzinny i budynek mieszkalno-gospodarczy
    1 / 16
    Dom jednorodzinny i budynek mieszkalno-gospodarczy

    Czaple Wielkie

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny, budynek mieszkalno-gospodarczy oraz zabudowania gospodarcze w miejscowości Czaple Wielkie (powiat miechowski, gmina Gołcza). Działka 63,5 ara. Spokoj...

  • Dom Minoga rynek pierwotny

    Minoga

    • 1 350 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 9 713 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agent Power prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w inwestycji Zielony Zakątek - Minoga (gm. Skała) - Dom jest gotowy do odbioru . To propozycja dla osób, kt&oa...