• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 223)
  • Działka rolno-budowlana z rozpoczętą budową Grabostów
    1 / 16
    Działka rolno-budowlana z rozpoczętą budową Grabostów

    Grabostów

    • 149 000 zł cena
    • 11 190 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grabostów, gm. Gorzkowice – działka 1,19 ha z rozpoczętą budową domu Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Grabostów, powiat piotrkowski. Działka o numerze ewide...

  • Las Sosnowy 14,62 ha
    1 / 3
    Las Sosnowy 14,62 ha

    Dąbrowskie

    • 1 462 000 zł cena
    • 146 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny las o powierzchni 14 ha. Działka granicząca z Lasem należącym do Nadleśnictwa Olecko oraz drogą 653 Olecko Suwałki. Gatunkiem dominującym jest sosna (90%) wiek 2...

  • DZIAŁKA REKREACYJNA
    1 / 3
    DZIAŁKA REKREACYJNA

    Wrocław

    • 32 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam typowo rekreacyjny ogródek działkowy o powierzchni 300 m2. Ogródek znajduje się przy ul. Bierutowskiej ROD Bażant. Blisko wejścia głównego i przystanku autobusowego. Na te...

  • Ładzin - działka przygotowana do budowy
    1 / 5
    Ładzin - działka przygotowana do budowy

    Ładzin

    • 205 000 zł cena
    • 1 483 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w ładnej, spokojnej, zielonej okolicy. Jest równa, wykarczowana, regularnie koszona od kilku lat. Ogrodzona ze wszystkich stron: z przodu ogrodzenie panelowe,...

  • Działka budowlana 10a z warunkami zabudowy Urszulin
    1 / 2
    Działka budowlana 10a z warunkami zabudowy Urszulin

    Zabrodzie

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane 10a z warunkami zabudowy w miejscowości Zabrodzie gmina Urszulin. Wszystkie informacje pod numerem telefonu: [tel], [tel].

  • Sprzedaż 1/2 udziału w działce - Lipno przy ul. Okrzei

    Lipno

    • 36 034 zł cena
    • 4 257 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na sprzedaż udziału w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej niezab...

  • Działka Pobiednik Mały ul.

    Pobiednik Mały

    • 307 000 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka - Pobiednik Mały, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce, powiat krakowski, woj. małopolskieNa sprzedaż działka o powierzchni 18,3 arów (1830 m²), położona w miejscowości...

  • Działka budowlana 22 ary, Myślinów
    1 / 11
    Działka budowlana 22 ary, Myślinów

    Myślinów

    • 210 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, Sprzedam przepiękną działkę na wymarzony dom. Największe atuty nieruchomości: Dzialka na wzniesieniu, w najwyższych partiach miejscowości. Nasłoneczniona, w s...

  • Sprzedam działkę rekreacyjno/warzywną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rekreacyjno/warzywną

    Szczecin

    • 30 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W pracowite ręce odsprzedam zagospodarowaną działkę znajdująca się na terenie R.O.D. - KORAB Szczecin Wkrzańska Na działce znajduje się niewielki domek z zamontowanym kominkiem. Z...

  • KRUSZWICA GRODZTWO UL. LEŚNA - dzialka budowlana na sprzedaz
    KRUSZWICA GRODZTWO UL. LEŚNA - dzialka budowlana na sprzedaz

    Grodztwo

    • 200 000 zł cena
    • 981 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dziakla budowlana na sprzedaż w cichej okolicy jeziora Goplo w Kruszwicy. Z daleka od zgielku ulicznego. Ulica czesciowo zamieszkana.

  • Działka 4300m2 Pacierzów/ Kłomnice
    1 / 6
    Działka 4300m2 Pacierzów/ Kłomnice

    Pacierzów

    • 159 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę z potencjałem o powierzchni 4300m2 położoną w miejscowości Pacierzów w gminie Kłomnice. Działka w kształcie trapezu o wymiarach...

  • Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-
    1 / 8
    Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-

    Stare Juchy

    • 285 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 7500m2 zlokalizowaną w miejscowości Stare Juchy pow. Ełk .Działka rolna nr.188- oddalona 650m od jeziora Gar...

  • Działka Kielce Dąbrowa
    1 / 11
    Działka Kielce Dąbrowa

    Kielce

    • 1 233 700 zł cena
    • 1 690 m2 powierzchnia
    • 730 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1690 m2 (przybliżone wymiary 61 m x 29 m) zlokalizowana przy ulicy Wincentego z Kielc. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przes...

  • Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała,
    1 / 13
    Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała,

    Zarzecze

    • 522 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, gdzie przestrzeń łączy się z pełną infrastrukturą? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w miejscowoś...

  • Działka przemysłowa Tarnowa Łąka gm. Rydzyna,
    1 / 5
    Działka przemysłowa Tarnowa Łąka gm. Rydzyna,

    Tarnowa Łąka

    • 1 050 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witaj w sercu Tarnowej Łąki, gdzie prezentujemy Ci wyjątkową nieruchomość typu działka na sprzedaż. Idealnie nadającą się pod inwestycje, ze względu na wielkość oraz fakt, iż dzia...

  • Działka budowlana otulina parku narodowego gór stołowych Łęż
    1 / 7
    Działka budowlana otulina parku narodowego gór stołowych Łęż

    Łężyce

    • 120 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 10 910 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Sprzedam dzialki o powierzchni +-10 i 13 arow. Zostaly wydzielone z jednej duzej dzialki. Obie posiadaja osobne ksiegi wieczyste i MPZP. Znajduja sie obok siebie na niewielk...

  • Działka Kielce Dąbrowa
    1 / 11
    Działka Kielce Dąbrowa

    Kielce

    • 597 140 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 730 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 818 m2 (przybliżone wymiary 29 m x 26 m) zlokalizowana przy ulicy Wincentego z Kielc. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrz...

  • Siedlisko na sprzedaż w Dlugowoli pierwszej
    1 / 4
    Siedlisko na sprzedaż w Dlugowoli pierwszej

    Długowola Pierwsza

    • 130 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam mam do sprzedania działkę rolno-budowlana o powierzchni 4000m 2ktora znajduje się w Dlugowoli pierwszej nr 1 gmina Lipsko Część zabudowana 0,13ha i 0,27ha pod uprawę ziemia t...

  • Działka Bielsko-Biała Komorowice Krakowskie

    Bielsko-Biała » Komorowice

    • 1 297 800 zł cena
    • 6 489 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 65 ar w Bielsku-Białej (Komorowice Krakowskie). MPZP. Pełne media. ​Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 6 489 m&s...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 10 398 000 zł cena
    • 6 932 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej lini...