• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 192)
  • Działka w bliskiej odległości od Lublina.

    Panieńszczyzna

    • 589 000 zł cena
    • 10 477 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rolno - budowlana działka. Gmina JastkówDo sprzedania działka w bliskiej odległości od Lublina.Przeznaczenie podstawowe: zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopuszczeniem realizacji...

  • 1 / 2
    OZIMEK/Schodnia/Działka pod rekreacje 8,6a + prąd

    Schodnia

    • 40 000 zł cena
    • 861 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Szukasz działki w ciekawym miejscu?Na uboczu? Na cele wypoczynkowe?Na sprzedaż rewelacyjna działka zlokalizowana w miejscowości Schodnia gm. Ozimek.Powierzchnia ok. 8,6 a.Media: pr...

  • 1 / 4
    STRZELCE OP/Działka produkcyjno-usługowa 23,70 a

    Strzelce Opolskie

    • 189 600 zł cena
    • 2 370 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka usługowo-produkcyjna o powierzchni 0,2370 ha położona w Strzelcach Opolskich przy ul. 1 Maja.Działka objęta miejscowym planu zagospodarowania przestrzennego, oz...

  • TURAWA/ KOMPLEKS działek - 500 m od jeziora!

    Turawa

    • 180 000 zł cena
    • 740 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w Turawie? Gdzie jezioro jest w odległości 2 minut piechotą? i w bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się tereny zielone objęte ochroną przyrody z pięknym dębo...

  • 1 / 3
    Zawada k.Opola, działka o powierzchni 11 arów

    Zawada

    • 260 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na budowę domu w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Zawada – miejscowość niezwykle dobrze sk...

  • 1 / 3
    STRZELCE OP/ROZMIERKA/Duża działka budowlana 53,3a

    Rozmierka

    • 380 000 zł cena
    • 5 330 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz dużej działki budowlanej w okolicy Strzelec Opolskich?W kameralnej, spokojnej okolicy?Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Rozmierka (w odległości 8 min od...

  • Żędowice narożna działka 26,17 a, pod dom i usługi

    Żędowice

    • 225 000 zł cena
    • 2 617 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Żędowicach, gmina Zawadzkie Prezentujemy wyjątkową działkę narożną o powierzchni 0,2617 ha, doskonale usytuowaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodz...

  • 1 / 2
    KRASIEJÓW/Działka rolno-leśna 1,15ha

    Krasiejów

    • 90 000 zł cena
    • 11 550 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-leśna zlokalizowana w miejscowości Krasiejów, gm. Ozimek.Powierzchnia 1,155 haWymiary: 98m x 123,5 mKształt: prostokątDojazd:– droga polnaSkład:- łąki trw...

  • 1 / 3
    Chrząstowice, Działka z mediami i dojazdem gminnym

    Chrząstowice

    • 290 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 10,3 a położona na samym początku Chrząstowic – w świetnej lokalizacji z bardzo dogodnym dojazdem do Opola .Nie trzeba wjeżdżać w głąb miejscow...

  • 1 / 4
    KRASIEJÓW DZIAŁKA BUDOWLANA 10a Gotowa do zabudowy

    Krasiejów

    • 140 000 zł cena
    • 1 049 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale bez konieczności biegania po urzędach i płacenia za kosztowne przyłącza? Ta działka to idealne rozwiązanie! Na sprzedaż kształtna dz...

  • 1 / 2
    CHRZĄSTOWICE/Działka budowlana 12,5a!

    Chrząstowice

    • 275 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki na swój wymarzony dom blisko Opola?Nie przy głównej drodze?Z bardzo dogodnym dojazdem do Opola ?Na sprzedaż działka budowlana o pow. 12,5a zlokalizowana w miejscowo...

  • 1 / 3
    Krasiejów, działka budowlana 32ar

    Krasiejów

    • 110 000 zł cena
    • 3 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3220 m2, położona w przepięknej i spokojnej okolicy Krasiejowa. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, stadnina ko...

  • Działka Zendek

    Zendek

    • 330 000 zł cena
    • 6 021 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana znajdująca się w Zendku gmina Ożarowice przy głównej drodze. Działka o powierzchni 6021m2, wymiarach 20m x 315m, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Me...

  • 1 / 3
    TURAWA/KOTÓRZ MAŁY/DZIAŁKA BUDOWLANA 7a

    Kotórz Mały

    • 122 640 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana (nr. 6) położona w zacisznej i sielskiej miejscowości Kotórz Mały, w gminie Turawa.W linii prostej niecałe 2 km od JEZIORA TURAWSKIEGO!Powierzchnia: 7...

  • Zawada k.Opola, działka o powierzchni 23,34 ara

    Zawada

    • 515 000 zł cena
    • 2 334 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Zawada gmina Turawa. Szybki dojazd do Opola!Działka o powierzchni 2334 m2.DZIAŁKA UZBROJONA!Media: prąd, woda i ka...

  • 1 / 3
    TURAWA/Działka inwestycyjna - 400 m od jeziora!

    Turawa

    • 270 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zabudowa usługowa z możliwością zamieszkania!Szukasz działki w wyjątkowej lokalizacji, idealnej pod działalność gospodarczą – np. domki na wynajem, gastronomię, usługi turystyczne,...

  • 1 / 2
    BIESTRZYNNIK/Działka rolna 1,14ha

    Biestrzynnik

    • 90 000 zł cena
    • 11 380 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w miejscowości Biestrzynnik, gm. Ozimek.Powierzchnia 1,138haWymiary: 79m x 149 mKształt: nieregularnyDojazd:– droga polnaSłużebność drogowaS...

  • Schodnia, Teren inwestycyjny przy DK46 - 64 ar

    Schodnia

    • 499 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren komercyjny przy DK46 – gotowy do szybkiego uruchomienia działalności. Nieruchomość o powierzchni 64,16 ar, położona w Schodni przy drodze krajowej DK46 (Opole – Częstochowa),...

  • "Razem lub osobno" dom + 2 działki
    1 / 6
    "Razem lub osobno" dom + 2 działki

    Liszyno

    • 239 000 zł cena
    • 1 594 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1594m2 Marzysz o idealnym miejscu dla swojej rodziny? Mam do zaoferowania wyjątkową działkę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania!...

  • 1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !
    1 / 10
    1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !

    Czosnów

    • 210 000 zł cena
    • 15 692 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału w działce budowlano-siedliskowej 25km od Warszawy nie daleko trasy nr S7, o powierzchni 15692m2 ,(2263m2 działka budowlana objęta MPZP) 13431m2 działka siedlis...