• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 194)
  • Czarna Góra działka budowlana
    Czarna Góra działka budowlana

    Czarna Góra

    • 310 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czarna Góra. Bardzo spokojna i cicha okolica z pięknym widokiem na Tatry. Wymarzone miejsce na stworzenie własnego domu w górach. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi nowa luźna zabu...

  • Działka rolka POMOCNE 2,55 ha
    1 / 14
    Działka rolka POMOCNE 2,55 ha

    Pomocne

    • 160 000 zł cena
    • 25 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WOW! 2,55 ha malowniczej działki koło domu – serce Parku Krajobrazowego Chełmy – 160 tys. zł z możliwością negocjacji! Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w miejscu, które zachwy...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA - KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
    1 / 16
    DZIAŁKA BUDOWLANA - KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

    Krościenko nad Dunajcem

    • 410 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA PIENINY – KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | ok. 2000 m² WIDOK, CISZA I GOTOWA DECYZJA WZ – IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ Na sprzedaż ATRAKCYJNA DZIAŁKA BU...

  • Działka budowlana Czarna Góra
    Działka budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 299 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlana o powierzchni 870 m2 wraz z wyznaczoną służebnością dojazdu do działek sąsiednich. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczym miejscu w Gminie Bukowin...

  • 3 działki budowlane - 98 km od W-wy po 600 m2 po 59 tyś zł
    1 / 4
    3 działki budowlane - 98 km od W-wy po 600 m2 po 59 tyś zł

    Warszawa

    • 59 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam : Trzy działki budowlane ( 600 m2 lub jedną dużą 2200 m2 ) w centrum uroczej i spokojnej wsi Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 km od Lublina . Dział...

  • Sprzedam działki Jeleśnia
    1 / 2
    Sprzedam działki Jeleśnia

    Jeleśnia

    • 6 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę na terenie Jeleśnia z dojazdem ma 121 M2 na ul.Wyrodów Oraz sprzedam dużą działkę z lasem przyborów koło babiagory . Nr działek podaje 9553 ( 0,7146 ha) przyborów...

  • Działka  Lichwinie. Rolno-leśna, ‼️Nowa Cena ‼️
    1 / 12
    Działka Lichwinie. Rolno-leśna, ‼️Nowa Cena ‼️

    Lichwin

    • 259 900 zł cena
    • 47 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

     Działka rolno-leśna 4,75 ha – Lichwin, gm. Pleśna – 259 900 zł Na sprzedaż urokliwa działka rolno-leśna o powierzchni 4,75 ha (47 500 m²) położona w malowniczej miejscowości Lich...

  • Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem

    Roztoka-Brzeziny

    • 297 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ DZIAŁKA NAD DUNAJCEM Roztoka-Brzeziny, gm. Gródek nad Dunajcem Wyjątkowa lokalizacja, bezpośredni dostęp do natury i bardzo dobre parametry techniczne to nieru...

  • Syndyk sprzeda udział w działce
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Tomaszów

    • 1 875 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Damiana Seligi ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowe...

  • Działka budowlana w Bogucinie – 10 min od Włocławka, media w
    1 / 4
    Działka budowlana w Bogucinie – 10 min od Włocławka, media w

    Bogucin

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 wyjątkowe działki położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Bogucin (gm. Fabianki), zaledwie 10 minut jazdy od centrum Włocławka. Dostępne metraże: - Działka o...

  • sprzedam dzialke
    1 / 6
    sprzedam dzialke

    Lublin

    • 115 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę rekrescyjna w okolicy zalewu zemborzyckoego z domkiem tarasem wedzarko-grilem toaleta na zewnatrz.Idealna do odpoczynku blisko mpk.Prad na działce woda na...

  • Dom i działka budowlana 550 m2 w centrum Bełżyc
    1 / 7
    Dom i działka budowlana 550 m2 w centrum Bełżyc

    Bełżyce

    • 205 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 373 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 550 m2- z domem z bali drewnianych, obity płytą i budynkami gospodarczymi w odległości 20 km od Lublina Dom o powierzchni 50 m2 -, składa się z 2 pokoi, kuchni,...

  • działka budowlana Psie Pole Swojczyce
    1 / 2
    działka budowlana Psie Pole Swojczyce

    Wrocław

    • 699 000 zł cena
    • 626 m2 powierzchnia
    • 1 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedamy działkę budowlaną przy ul. Miłoszyckiej we Wrocławiu. Działka 626 m2. Więcej informacji telefonicznie.

  • Działka inwestycyja z wyremontowanym budynkiem usługowo/biur
    1 / 6
    Działka inwestycyja z wyremontowanym budynkiem usługowo/biur

    Domasław

    • 2 999 999 zł cena
    • 2 359 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2359 m2 , pod Wrocławiem w miejscowości Domasław, gmina Kobierzyce. Cena działki wynosi 2 999 999,00 zł Działka położona je...

  • Działka rolna w górach – Szlachtowa 3 072 m² natura, spokój
    1 / 8
    Działka rolna w górach – Szlachtowa 3 072 m² natura, spokój

    Szlachtowa

    • 150 528 zł cena
    • 3 072 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witaj! Szukasz wyjątkowej działki w górach – z przestrzenią, naturą i spektakularnymi widokami? Mam do zaoferowania niezwykły teren położony w malowniczej Szlachtowej, tuż obok Szc...

  • Działka budowlana w Leśnie gm. Szemud

    Leśno

    • 215 000 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żaneta Myszka
    Agent nieruchomości

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ALEKSNDRÓW ŁÓDZKI

    Aleksandrów Łódzki

    • 200 000 zł cena
    • 896 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż o powierzchni 898m2 położona w Aleksandrowie Łódzkim dojazd drogą asfaltową ul. Głowackiego do działki kilka metrów od drogi . Działka posiada prąd / warunki za...

  • 1 / 2
    Działka nad morzem, Sanino gm. Choczewo

    Sasino

    • 199 000 zł cena
    • 1 397 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żaneta Myszka
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana w Korbielowie

    Korbielów » ul. Wojtyczkowa

    • 279 000 zł cena
    • 2 166 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane położone przy ul. Wojtyczkowej w Korbielowie – malowniczej miejscowości w Beskidzie Żywieckim, u podnóża góry Pilsko. Działki oznaczone numerami ewide...

  • 1 / 3
    Działka Sokołów Małopolski Wólka Sokołowska

    Sokołów Małopolski

    • 142 000 zł cena
    • 1 670 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlaną o powierzchni 16.70 arów , położonej w miejscowości Wólka Sokołowska , w powiecie rzeszowskim . Do dział...