• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka 15 arów z pozwoleniem na budowę i projektem
    1 / 6
    Działka 15 arów z pozwoleniem na budowę i projektem

    Rymanów

    • 155 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14,97 ar (nr ewidencyjny 12/13, obręb Posada Górna). Nieruchomość jest w pełni przygotowana do natychmiastowego rozpoczęcia inwestycji. NA...

  • Twoje miejsce na dom – działka 1434 m² z WZ | Rębiska
    1 / 4
    Twoje miejsce na dom – działka 1434 m² z WZ | Rębiska

    Rębiska

    • 288 000 zł cena
    • 1 434 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, które łączy spokój wsi z błyskawicznym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy płaską, gotową do zagospodaro...

  • WOLINIA-6700m2-186/187-2 WZ-BEZTERMINOW-PRĄD-WODA-KANALIZ-7m
    1 / 16
    WOLINIA-6700m2-186/187-2 WZ-BEZTERMINOW-PRĄD-WODA-KANALIZ-7m

    Wolinia

    • 285 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    .- Wolinia WIEŚ KASZUBSKA - Główczyce woj Pomorskie . Działki z WZ------ B E Z T E R M I N O W A- nr/186---3464m2-.199tys zł oraz nr/187-3267m2--138-tys zł .----------...

  • Działka Harsz

    Harsz

    • 290 000 zł cena
    • 5 494 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana na Mazurach Harsz | 5494 m | 700 m od jeziora Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 271/1 położona w miejscowości Harsz , gmina Pozezdrze w...

  • Działka Harsz

    Harsz

    • 249 000 zł cena
    • 20 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Wyjątkowa działka leśna na Mazurach Harsz | 2,02 ha | Blisko jeziora Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna nr 231 położona w miejscowości Harsz , gmina Pozezdrze , w jednym z...

  • Działka budowlana 3550 m2, dla inwestora!

    Budzów

    • 570 000 zł cena
    • 3 550 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 3550 m2 | BUDZÓW – WIDOK, SŁOŃCE, POTENCJAŁ INWESTYCYJNYNowa, obniżona cena!Było 630.000 PLNJest 570.000 PLNNa sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni...

  • Bolechowice gm. Zabierzów - działka 3100 m2 bud.-rolna
    Bolechowice gm. Zabierzów - działka 3100 m2 bud.-rolna

    Bolechowice

    • 500 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna o powierzchni 3100 m2 położona w Bolechowicach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy drodze asfaltowej ( ul. Winnica). Ma kształt zbliżony do prostokąta...

  • Sprzedam działkę
    1 / 6
    Sprzedam działkę

    Rumia

    • 1 380 000 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Rumi przy ulicy Mlynskiej 21 w sąsiedztwie lasu

  • Sprzedam las mieszany Wyryki woj. Lubelskie
    1 / 5
    Sprzedam las mieszany Wyryki woj. Lubelskie

    Wyryki-Adampol

    • 55 000 zł cena
    • 21 300 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam sprzedam las położony w miejscowości Wyryki Powiat Włodawski woj. Lubelskie. Las składa się z 5 działek o łącznej powierzchni 2.13ha. Jest to las mieszany w większości liścia...

  • Działka rolna
    1 / 3
    Działka rolna

    Czułów

    • 160 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Czułów gmina Liszki.Działka nr1980 -37 ar,działka nr 1984 -44ar klasa gruntów II i IV.Całość 81 ar. Złożony wniosek o przekwalifikowanie . Nowy plan zagospodarowania do końca 2025...

  • Działka rolna Obręb gm. Pokrzywnica
    1 / 8
    Działka rolna Obręb gm. Pokrzywnica

    Obręb

    • 350 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,9 ha , położona w gminie Pokrzywnica, stanowiąca użytki rolne zabudowane. Nieruchomość jest zabudowana - łączna powierzchni zabu...

  • Działka Słowak gmina Aleksandrów Łódzki
    1 / 2
    Działka Słowak gmina Aleksandrów Łódzki

    Słowak

    • 147 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 46/10 w obrębie Słowak w Gminie Aleksandrów Łódzki o powierzchni 1158,1 m2 (43m x 27m), sklasyfikowana w miejscowym planie zagospodarowania przestr...

  • Działka Snopków gm. Jastków
    1 / 10
    Działka Snopków gm. Jastków

    Snopków

    • 380 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budynek magazynowo-produkcyjny | ok. 350 m² | działka 1 350 m² | Snopków / Jastków PARK Na sprzedaż budynek magazynowy / hala o powierzchni ok. 350 m² , zlokalizowany na dział...

  • Działka budowlana w Jaworzu ulica Zaciszna
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu ulica Zaciszna

    Jaworze

    • 290 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki w Jaworzu o łącznej powierzchni 1492 m2, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Zacisznej naprzeciw numeru 37. Dzia...

  • Śmigno działka budowlana 10.08 ar
    1 / 4
    Śmigno działka budowlana 10.08 ar

    Śmigno

    • 115 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są 4 działki budowlane położone w miejscowości Śmigno gm. Lisia Góra, 8 km od Tarnowa. Powierzchnia 10.08 ar, II, III, IV, V linia zabudowy. Działki posiada...

  • Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice
    1 / 11
    Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice

    Gliwice

    • 80 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania atrakcyjna działka rekreacyjna ROD Wójtowianka (Gliwice). Komfortowy domek murowany po remoncie w środku ,nowe okna pcv ,drzwi przeciwwłamaniowe, nowa kuchnia, n...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 3
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 242 000 zł cena
    • 1 705 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA NOWOPOWSTAJĄCYM OSIEDLU, BLISKO CENTRUM NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1705 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w...

  • Działka budowlana Kurza Góra gm. Kościan,
    1 / 4
    Działka budowlana Kurza Góra gm. Kościan,

    Kurza Góra

    • 215 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Działki Budowlanej w Kurzej Górze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kurza Góra, w pobliżu granicy...

  • Działka rolna Świebodzin gm. Pleśna
    1 / 11
    Działka rolna Świebodzin gm. Pleśna

    Świebodzin

    • 100 000 zł cena
    • 10 579 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunt rolny w Świebodzinie Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1.0579 ha, położoną w miejscowości Świebodzin, gmina Pleśna, powiat tarnowski. Nieruch...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Zastów Polanowski

    • 90 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zastowie Polanowskim o powierzchni 23ar. położona na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.Działka uzbrojona.Na działce znajduje się pomieszczeni...