• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka rolno-budowlana Świebodzin gm. Pleśna
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Świebodzin gm. Pleśna

    Świebodzin

    • 100 000 zł cena
    • 10 638 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne w Świebodzinie Na sprzedaż przedstawiamy dwie działki o łącznej powierzchni 1.0638 ha, położone w miejscowości Świebodzin, gmina Pleśna, powiat tarnowski. Nieruchomoś...

  • Duże siedlisko ma uboczu Michałowo
    1 / 2
    Duże siedlisko ma uboczu Michałowo

    Michałowo

    • 285 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko na wzgórzu z pięknym widokiem na Michałowo i okolicę. Znajduje się w miejscowości Pieńki, ok. 3 km. od Michałowa na Podlasiu i ok. 32 km od Białegostoku. W centralnej cz...

  • tania działka siedliskowa
    1 / 3
    tania działka siedliskowa

    Izbiska

    • 94 000 zł cena
    • 12 490 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Tania działka z prawem zabudowy.

  • Sprzedam działki budowlane bez pośredników
    1 / 3
    Sprzedam działki budowlane bez pośredników

    Wilczyn

    • 94 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam - bezpośrednio działki budowlane , położona w miejscowości Kownaty- Kolonia, gm.Wilczyn. Każda z aktualnymi decyzjami o warunkach zabudowy z drogą wewnętrzną przejętą prze...

  • Działka rekreacyjna ROD Kotwica
    Działka rekreacyjna ROD Kotwica

    Toruń

    • 41 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzień dobry Na sprzedaż działka na terenie ROD Kotwica. Na działce jest prąd oraz woda. Są posadzone maliny, agrest oraz truskawki. Na działce znajduje się przyczepą campingową...

  • Sprzedaż
    Sprzedaż

    Liszkowice

    • 66 600 zł cena
    • 1 482 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Liszkowice Nr działki 94/15 17 km od Inowrocławia 150m od drogi głównej Centrum wsi Posiada warunki zabudowy Posiada przyłącze do prądu i wody w...

  • Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 8
    Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 900m2 przy drodze wewnętrznej Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp – zabudowa jednorodzinna przy dz...

  • Działka
    1 / 2
    Działka

    Stajenczynki

    • 105 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Stajenczynki . W pobliżu las , sklep około 700 metrów .

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Liszkowice

    • 92 800 zł cena
    • 1 934 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Liszkowice,gm Rojewo Nr działki 94/16 17 km od Inowrocławia 150m od drogi głównej Centrum wsi Posiada warunki zabudowy Posiada przyłącze do prądu i wody w zakresie dzia...

  • Działka leśna Świebodzin gm. Pleśna
    1 / 3
    Działka leśna Świebodzin gm. Pleśna

    Świebodzin

    • 70 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna 0,35 ha w gminie Pleśna Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka leśna położona w miejscowości Świebodzin, w gminie Pleśna, na granicy miejscowości. Nieruchomość...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE W WĘŻEROWIE , 28KM OD KRAKOWA
    1 / 10
    DZIAŁKI BUDOWLANE W WĘŻEROWIE , 28KM OD KRAKOWA

    Wężerów

    • 169 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane, położone w Wężerowie w gminie Słomniki, przy trasie E77, 26km od Krakowa. Działki mają numery geodezyjne i powierzchnie: Działka 744/1...

  • Działka usługowa w Charsznicy, obok Biedronki
    1 / 11
    Działka usługowa w Charsznicy, obok Biedronki

    Charsznica

    • 1 750 000 zł cena
    • 10 610 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową, położoną w Charsznicy, w sąsiedztwie sklepu Biedronka. Działka posiada możliwość wjazdu z dwóch dróg – z drogi głównej przebiegającej prz...

  • Nieruchomość zabudowana - Wilkanowo

    Wilkanowo

    • 116 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Brygidy Makarowicz osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Wilkanowie oferuje do sprzedaży udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej poło...

  • Nieruchomość - Staropole

    Staropole

    • 17 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Katarzyny Kaliszak-Bąk osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Zielonej Górze oferuje do sprzedaży udział 1/8 w nieruchomości zabudowa...

  • Ostatnia malownicza działka Stary Sumin Cekcyn

    Stary Sumin

    • 85 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wypoczywaj lub zamieszkaj z dala od miejskiego zgiełku, blisko natury !Działka zlokalizowana jest w urokliwej i spokojnej okolicy - borowiacka wieś Stary Sumin, położona w Borach...

  • Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy
    1 / 4
    Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy

    Niegowonice

    • 429 000 zł cena
    • 13 949 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje do sprzedaży szeroką, 13949 m2 działkę usługową nieopodal Dąbrowy Górniczej w Niegowonicach w gminie Łazy. Teren w całości w Miejscowym Planie...

  • Sprzedam Las w Solcu-Zdroju
    1 / 2
    Sprzedam Las w Solcu-Zdroju

    Solec-Zdrój

    • 50 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam . Sprzedam Las w Solcu-Zdroju. Las składa się z dwóch działek o łącznej pow. 1,04 ha. Las położony jest przy drodze Solec-Zdrój--Zielonki. Działki nr 638 i 641.

  • Atrakcyjna działka
    1 / 2
    Atrakcyjna działka

    Złoty Potok

    • 54 000 zł cena
    • 6 569 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 6300 m². Działka ma wymiary 16x410 m i znajduje się w spokojnej okolicy. Dostęp do drogi jest utwardzony, co ułatwia dojazd. To idea...

  • Działka rolna ul.Warszawska z WZ Grudziądz
    1 / 2
    Działka rolna ul.Warszawska z WZ Grudziądz

    Grudziądz

    • 160 000 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! W sprzedaży posiadamy niezabudowaną działkę rolną z możliwością zabudowy o powierzchni 1913 m2 położoną przy ul. Warszawskiej w Grudziądzu. Działka...

  • Atrakcyjna działka Budowlana. Bilcza ul. Krótka
    1 / 5
    Atrakcyjna działka Budowlana. Bilcza ul. Krótka

    Bilcza

    • 400 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i prestiżowej miejscowości Bilcza, zaledwie 10 km od serca Kielc. To idealny kompromis między...