• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kozłów
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka budowlana w spokojnej okolicy
    1 / 8
    Działka budowlana w spokojnej okolicy

    Bańska Niżna

    • 195 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr ewid. 5535/11 i 5563/4. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Prąd na działkach sąsiednich. WZ - w trakcie realizacji (etap końcowy). Spokojna okolica, brak ciasne...

  • Działka gotowa pod budowę – 2 min od Chojnic!
    1 / 13
    Działka gotowa pod budowę – 2 min od Chojnic!

    Klawkowo

    • 205 400 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki pod budowę domu ze świetnym dojazdem do Chojnic – to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! ATUTY działka uzbrojona: woda, gaz, kanalizacja, prąd wydane warunki...

  • Działka budowlana 15 km od Zakopanego
    1 / 9
    Działka budowlana 15 km od Zakopanego

    Dzianisz

    • 550 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3 km od Term Chochołowskich - Dzianisz Działka nr ewid. 803/436 Powierzchnia: 1271 m2 Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 36x34 m Dojazd:...

  • Spokojne miejsce, ogromny potencjał iwestycyjny
    1 / 7
    Spokojne miejsce, ogromny potencjał iwestycyjny

    Bęczarka

    • 690 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na sprzedaż duża osada zapewnia spokojne życie jak również ogromny potencjał inwestycyjny w Bęczarce gmina Myślenice. Oferta dla osób,...

  • Działka Dorotowo z WZ
    1 / 6
    Działka Dorotowo z WZ

    Dorotowo

    • 249 800 zł cena
    • 3 049 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka położona w Dorotowie w bardzo intymnym, urokliwym miejscu. Działka znajduje się nieopodal S51 co powoduję, iż ma komfortowe połączenie z Warszawą, Gdańskiem czy A...

  • OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI
    1 / 2
    OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI

    Kochowo

    • 16 999 000 zł cena
    • 170 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI – KOCHOWO II Lokalizacja: Kochowo II, powiat słupecki, gmina Słupca Obręb geodezyjny: Kochowo Numery działek: 75/8, 185/1, 1...

  • Działka budowlana w Purdzie
    1 / 9
    Działka budowlana w Purdzie

    Purda

    • 89 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA ZAPEWNIA SPRZEDAWCA. Działka w miejscowości Purda o powierzchni 1990 m², objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w którym uwzględniona jest j...

  • Teren pod zabudowę jednorodzinną z usługami
    1 / 8
    Teren pod zabudowę jednorodzinną z usługami

    Tomaszkowo

    • 1 599 000 zł cena
    • 5 151 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż 3 sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 5 151 m², położone w Tomaszkowie jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających się lokalizacji w okolicach O...

  • Wyjątkowa działka w Dorotowie
    1 / 8
    Wyjątkowa działka w Dorotowie

    Dorotowo

    • 499 800 zł cena
    • 9 301 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 9301 m2, stanowiące wyjątkowy widokowo obszar między lasem a oczkiem wodnym. Na działce panuje spokój, otoczenie przyrody daje kojący od...

  • Działka 3016 m² Zalew Koronowski

    Minikowo

    • 220 000 zł cena
    • 3 016 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość znajdująca się w miejscowości Minikowo, 3,5 km od Zamrzenicy oraz 3 km od Piły-Młyn, w otoczeniu pięknych lasów sosnowych - w obszarze Zalewu Koronowskiego. Oferowana...

  • Działka Jeżowe Jeżowe

    Jeżowe

    • 99 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Jeżowe , w powiecie niżańskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 11.35 ar daje w...

  • 48 ar | MN – idealna podziałowa inwestycja

    Koszyce Wielkie

    • 500 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kup 48 ar – sprzedaj 5 działek! | Gotowy zysk w Koszycach Wielkich. Na sprzedaż duża, budowlana działka inwestycyjna o powierzchni 48 ar, położona w Koszycach Wielkich przy ul. A...

  • Działka Mucharz ul.

    Mucharz

    • 189 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - Mucharz (woj. małopolskie)Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni ok. 1200 m², położona w miejscowości Mucharz, powiat wadowicki...

  • Działka - Żdzary pod Goleniowiem
    1 / 3
    Działka - Żdzary pod Goleniowiem

    Żdżary

    • 105 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniową, która położona jest w miejscowości Żdzary, gmina Goleniów. Powierzchnia nieruchomości...

  • Nieruchomości na sprzedaż
    1 / 12
    Nieruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 7 340 498 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 561 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...

  • Działka 1,86 ha w KRĘPSKU
    1 / 5
    Działka 1,86 ha w KRĘPSKU

    Krępsko

    • 325 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki rolnej z dużymi możliwościami na przyszłość, która położona jest w miejscowości KRĘPSKO, gmina Goleniów. Przedmio...

  • Działka siedliskowa Sopieszyno ul. Lotosowa
    1 / 6
    Działka siedliskowa Sopieszyno ul. Lotosowa

    Sopieszyno

    • 399 000 zł cena
    • 3 003 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka Siedliskowa nr.139/8 (zabudowa zagrodowa RM) w Sopieszynie o powierzchni 3.003 m2  z prawem budowy  budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego.  Działka położona na ma...

  • Działka przy drodze Cieszyn - Katowice
    1 / 4
    Działka przy drodze Cieszyn - Katowice

    Pruchna

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Nietypowa oferta sprzedaży działki przy jednej z głównych dróg Cieszyn - Katowice . Mie...

  • Sprzedam lake na Ziemi chrzanowskiej
    Sprzedam lake na Ziemi chrzanowskiej

    Trzebinia

    • 50 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obecnie jest to laka 10 arow powierzchni w zwartej formie,w niedalekiej przyszlosci piekna dzialka budowlana. Znajduje sie w Gorach Luszowskich kolo Chrzanowa nieopodal drogi Trz...

  • Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!
    Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!

    Mierzęcin

    • 15 000 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości Marcina Tecława w upadłości sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) udział wynoszący 1/8 w prawie własności nieruchomości grunto...