• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Tokary ul. Przodkowska

    Tokary » ul. Przodkowska

    • 280 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka położona jest w urokliwej Kaszubskiej wsi - Tokary (w powiecie Kartuskim, w gminie Przodkowo). Okolicę charakteryzuje cisza, spokój i bardzo dużo terenów zielon...

  • Działka Tokary ul. Przodkowska

    Tokary » ul. Przodkowska

    • 280 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Gdańsk Olszynka ul. Połęże

    Gdańsk » Olszynka » ul. Połęże

    • 3 454 500 zł cena
    • 13 818 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA:Działka o powierzchni 13818m2 położona w Gdańsku Olszynka przy ul. PołężeDziałka ma kształt prostokąta, jest płaska i nieogrodzona.Dojazd drogą gruntową. Media: prąd ok200m...

  • Działka Gdańsk Bysewo ul. Biologiczna

    Gdańsk » ul. Biologiczna

    • 15 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na wynajem teren w atrakcyjnej, przemysłowo-produkcyjnej części Trójmiasta. Doskonała propozycja dla firm poszukujących miejsca sprzyjającego rozwojowi działalności gospodarczej.LO...

  • 1 / 3
    Trzechel,gm.Nowogard,działka4346m2,rolna.

    Trzechel

    • 49 000 zł cena
    • 4 356 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Trzechel, gmina Nowogard, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 0.4346 ha.Użytki: R IVb o pow. 0.4316 ha...

  • Działka Żory Rój

    Żory » Rój

    • 150 000 zł cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura! Działka budowlana Żory-Rój ul.Kłokocińska 921m2 Nieruchomość zlokalizowana w piątej linii zabudowy w Żorach, obręb R...

  • Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 1 416 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w Warszawie przy ulice Bażanciej, w dzielnice Ursynów, nr ewidencyjny 23/1 wraz z udziałem drodze wewnętrznej dz. ew. nr 23/4. Warunki zabudo...

  • Działka budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 11
    Działka budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 270 000 zł cena
    • 3 062 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu z dobrym dojazdem? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Złota, gmi...

  • Niegoszowice gm. Zabierzów - działka 53-arowa
    1 / 3
    Niegoszowice gm. Zabierzów - działka 53-arowa

    Niegoszowice

    • 1 100 000 zł cena
    • 5 323 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Płaska działka o powierzchni 5323m2 położona w m. Niegoszowice gm. Zabierzów. Jest usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Kształt działki jest nieregularny ( wiel...

  • Grunt inwestycyjny 2ha z obiektem hotelowo-restauracyjnym S1
    1 / 15
    Grunt inwestycyjny 2ha z obiektem hotelowo-restauracyjnym S1

    Czeladź

    • 18 900 000 zł cena
    • 19 654 m2 powierzchnia
    • 962 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM W ŚLĄSKIM CENTRUM KOMUNIKACYJNYM Na sprzedaż Grunt inwestycyjny pod magazyny, usługi i rekreację o powierzchni 19 654 m² (~2 ha), w doskonałej lokalizacji prz...

  • Działka budowlana Podgórzyn,
    1 / 3
    Działka budowlana Podgórzyn,

    Podgórzyn

    • 700 000 zł cena
    • 2 212 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna na sprzedaż - 2212 m² -  warunki zabudowy na zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z czterech działek o łącznej powi...

  • Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne
    Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne

    Radomsko

    • 7 000 000 zł cena
    • 95 000 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Grunt 1,2ha pod inwestycje osiedle wielorodzinne (4 x bloki) o powierzchni łącznej 9 500m2 PUM. Grunt posiada Pozwolenie na budowę. W razie pytań zapraszamy do kont...

  • Działka z warunkami zabudowy
    1 / 3
    Działka z warunkami zabudowy

    Chotowa

    • 680 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piękną działkę rolno-budowlaną nr.208/3/4/5 1,2h z wytyczoną drogą 5 metrową kształt prostokąta szer. 27 m. podzielone na trzy działki, 0,34 i 0,34 i 0,39h Chotowa koło D...

  • Działka rolna  gm. Dobre
    1 / 3
    Działka rolna gm. Dobre

    Głęboczyca

    • 120 000 zł cena
    • 24 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuje do sprzedaży działkę rolną o pow. łącznej 2,47 ha. Nieruchomość znajduję się we wsi Modecin gmina Dobre pow Miński 70 km od centrum Warszawy, 30 km od Mińska Mazowieckiego....

  • Grunty Inwestycyjne 10ha A1 Logistyka/Produkcja
    1 / 4
    Grunty Inwestycyjne 10ha A1 Logistyka/Produkcja

    Radomsko

    • 14 000 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Obiekt: Grunt 10ha pod inwestycje typu: magazyn, produkcja, centrum logistyczne Możliwość dokupienia do 40ha W razie pytań zapraszamy do kontaktu. IMMOBILIARE24 jest niezależn...

  • Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Rańsk
    1 / 6
    Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Rańsk

    Rańsk

    • 515 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 4000 metrów kwadratowych, budowlana, ogrodzona słupkami z siatką. Możliwa sprzedaż dodatkowego tysiąca metrów-wtedy oczywiście wyższa cena. Dostęp bezpośredni do jeziora. W...

  • Działka przeznaczona  pod produkcję, magazyny
    1 / 12
    Działka przeznaczona pod produkcję, magazyny

    Łozienica

    • 7 777 777 zł cena
    • 27 586 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA/ZESPÓŁ DZIAŁEK położonych w Goleniowskim Parku Przemysłowym – teren objęty inwestycyjny pod produkcję, magazyny, logistykę. Jedna z ostatnich lokalizacji w GPP. 4 działki...

  • Działka budowlana nad morzem! Karwieńskie Błoto I
    1 / 5
    Działka budowlana nad morzem! Karwieńskie Błoto I

    Karwieńskie Błoto Pierwsze

    • 348 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o wyjątkowych walorach przyrodniczych na sprzedaż! [url] Tel: [tel] Zapraszamy do zakupu niezwykłej działki, która oferuje niepowtarzalne połączenie naturalnego piękna i...

  • Biesiadki - dwie działki budowlane
    1 / 9
    Biesiadki - dwie działki budowlane

    Biesiadki

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położone dwie działki budowlane położone w odległości 250 metrów od najbliższych zabudowań i lokalnej asfaltowej drogi (dostęp do mediów w tej odległości )...

  • DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA - 9 KM OD SŁUPSKA
    1 / 8
    DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA - 9 KM OD SŁUPSKA

    Zajączkowo

    • 250 000 zł cena
    • 3 757 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną, niezabudowaną położoną na nowo powstającym osiedlu w Zajączkowie przy ul.Brzozowej, gm.Kobylnica, pow. słupski, tuż za granicą z Łosinem. Dz...