• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka budowlana z mediami, blisko DK8
    1 / 11
    Działka budowlana z mediami, blisko DK8

    Jeleniów

    • 219 000 zł cena
    • 1 279 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, o nr 322/15 i powierzchni 1.279 m², położoną w miejscowości Jeleniów, bezpośredn...

  • Działka inwestycyjna domy jednorodzinne szeregowe
    1 / 4
    Działka inwestycyjna domy jednorodzinne szeregowe

    Iłownica

    • 582 000 zł cena
    • 6 853 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] IŁOWNICA gmina Jasienica w okolicach Bielska-Białej. Działka nr 1123/3 oraz 1121/3. Grunt płaski o powierzchni około 6850m 2 o wymiarac...

  • Działka budowlana 2.873 m²,  z mediami i dojazdem
    1 / 11
    Działka budowlana 2.873 m², z mediami i dojazdem

    Jeleniów

    • 420 000 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną nr 323/15 o powierzchni 2.873 m², położoną w miejscowości Jeleniów, tuż obok uzdro...

  • Działka budowlana Krzeszowice
    1 / 8
    Działka budowlana Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 450 000 zł cena
    • 2 262 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 22,62 ar, położona w Krzeszowicach, osiedle Żbik. W MPZP w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wraz z działką sprzedawany jest...

  • Działka budowlana Mysłakowice,
    1 / 3
    Działka budowlana Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 215 000 zł cena
    • 1 178 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1178 m², przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w malowniczych Mysłakowicach, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje...

  • GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA ul. Piłsudskiego 2i
    1 / 4
    GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA ul. Piłsudskiego 2i

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 800 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 720 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    nieruchomość zlokalizowaną w Dąbrowie Górniczej przy al. J Piłsudskiego 2i Centrum Dąbrowy Górniczej Numer działki: 3294 Obiekt położony jest w spokojnej, bocznej uliczce, w są...

  • Piękna uzbrojona działka 1001m2 Niedoradz infrastruktura płaska s...

    Niedoradz

    • 160 160 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tomasz Wojtyniak
    Agent nieruchomości

  • DĘBOWA OSTOJA piękne leśne działki budowlane w Urzutach!

    Urzuty

    • 108 192 zł cena
    • 1 568 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tomasz Wojtyniak
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana Radomsko, ul. Tatarska

    Radomsko

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomsku, ul. Tatarska. o powierzchni ok. 1000 m2. Media:-Woda w drodze,-prąd w drodze.To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i komfortu, a jedn...

  • Działka budowlana - 5km do centrum Radomska!

    Radomsko

    • 225 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomsku, ul. Andersa/Bażantów.Powierzchnia działki 1500 m2.Media: -woda w drodze,-prąd w drodze. Atuty lokalizacji:Działka położona w spokojnej okolic...

  • Działka Świerklany Dolne

    Świerklany

    • 145 000 zł cena
    • 832 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Widokowa działka budowlana w spokojnej części Świerklan! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 832 m², położona w spokojnej i zielonej części...

  • 1 / 3
    Działka Szczenurze ul.

    Szczenurze

    • 132 440 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w miejscowości Szczenurze, niedaleko Łeby w województwie.LOKALIZACJA:Szczenurze miejscowość położona w województwie p...

  • Działka Płock Góry

    Płock » Góry

    • 239 795 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Pobuduj dom marzeń w pobliżu lasów i jeziora. Na sprzedaż 2, sąsiadujące ze sobą działki budowlane Os. Góry, ul. Ruczajowa Pow. 1204 i 1205 m2, kształt prostokąta M...

  • Działka Płock Borowiczki-Parcele

    Płock » Borowiczki

    • 280 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Borowiczki - malownicze, spokojne przedmieścia. Jeśli szukasz swojego miejsca na ziemi, koniecznie rozważ tą ofertę. Działka o funkcjonalnym kształcie i powierzchni 77...

  • 1 / 4
    Działka Kobierniki

    Kobierniki

    • 149 900 zł cena
    • 1 453 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zamieszkaj 10 minut od centrum miasta i ciesz się bliskością lasów i rzeki Skrwa. Na sprzedaż działka budowlana w kształcie zgrabnego prostokąta o wymiarach 30x49 m. Dzia...

  • Działka Rydzyno

    Rydzyno

    • 144 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Jeśli chcesz mieszkać blisko miasta, a jednocześnie w otoczeniu natury - nie musisz iść na kompromis! Działka, o której mowa ma 1200 m2 i znajduje się w kameralnej części...

  • Działka budowlana Przywidz, Przywidzka
    1 / 2
    Działka budowlana Przywidz, Przywidzka

    Przywidz

    • 2 957 500 zł cena
    • 29 575 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunty do sprzedaży dla których tworzony jest plan ogólny w miejscowości Sucha Huta, Gmina Przywidz przy drodze wojewódzkiej nr 226. Przedmiotem sprzedaży jest grunt o powierzchni...

  • syndyk sprzeda udział w działce
    1 / 3
    syndyk sprzeda udział w działce

    Częstochowa

    • 1 267 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości konsumenckiej sprzeda udział 6/640 w nieruchomości niezabudowanej – działka gruntu nr 5/2 o pow. 0,0640 ha, KW nr CZ1C/00095083/9, położona w Częstochowie prz...

  • Działka inwestycyjna Strzyżów
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 450 000 zł cena
    • 4 947 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Strzyżowie, w województwie podkarpackim w lokalizacji łączącej bliskość natury, rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz dogodną komunikację...

  • syndyk sprzeda udział w działce
    1 / 3
    syndyk sprzeda udział w działce

    Częstochowa

    • 147 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości konsumenckiej sprzeda udział 6/640 w nieruchomości niezabudowanej – działka gruntu nr 5/20 o pow. 0,0014 ha, KW nr CZ1C/00095084/6, położona w Częstochowie pr...