• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • działka budowlana pod dom 2-lokalowy

    Żelechów

    • 380 000 zł cena
    • 1 916 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka budowlana usytuowana przy ulicy Topolowej w uroczej miejscowości Żelechów.Wjazd na działkę od strony północnej.Zgodnie z planem zagospodarowania działkę możn...

  • Działka w dobrej lokalizacji z MPZP

    Kajetany

    • 645 400 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka, przy drodze asfaltowej. Teren objęty planem zagospodarowania,Idealna lokalizacja. Dojazd do Warszawy 20 min. Wjazd na trasę S8 oddalony o ok 600m. Bardzo blisko...

  • 3416m2 Pasikonie k/Kampinosu z warunkami zabudowy!

    Pasikonie

    • 250 000 zł cena
    • 3 416 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka 3416m2 w miejscowości Pasikonie, Gmina Kampinos powiat warszawski zachodni. Działka ma wydane warunki zabudowy.Działka w kształcie prostokąta ok 31 x 108Wzdłuż...

  • Działka- Jodłówka Wałki- Tarnów- Małopolska

    Jodłówka-Wałki

    • 168 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana w msc. Jodłówka-Wałki, k. Tarnowa.Powierzchnia działki to 12 arów. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz dogodnym dostępem do in...

  • Działka 943 m² | 200 m od jeziora | Kretowiny, las
    1 / 6
    Działka 943 m² | 200 m od jeziora | Kretowiny, las

    Kretowiny

    • 148 000 zł cena
    • 943 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 943 m², położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Kretowiny, w gminie Morąg, powiat ostródzki. To idealne miejsce dla os...

  • Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic
    1 / 2
    Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic

    Jadwinin

    • 2 000 000 zł cena
    • 9 876 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 9876 m², położoną w spokojnej miejscowości Jadwinin, w gminie Pabianice, powiecie pabianickim. To idealna propozycja dla...

  • Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin
    1 / 2
    Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin

    Jadwinin

    • 1 590 000 zł cena
    • 15 879 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 15 879 m² w miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propozycja dla osób szukających dużej pr...

  • Gwoździce - działka budowlana o pow. 10,36 ar.
    1 / 2
    Gwoździce - działka budowlana o pow. 10,36 ar.

    Gwoździce

    • 114 700 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży pięknie położona na nowo powstającym, spokojnym i cichym osiedlu w miejscowości Gwoździce (23 km od Opola, 2 km od Krapkowic, 3 km od wjazdu na autostradę A4) działka...

  • Działka budowlana w Zamościu, ul.Rolnicza
    1 / 12
    Działka budowlana w Zamościu, ul.Rolnicza

    Zamość

    • 190 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki budowlanej nr 40/6 położonej w Zamościu, ul. Rolniczej Powierzchnia działki: 750 m2. Przybliżone wymiary: szerokość 21 m, długość 36 m. Dojazd do d...

  • Dzialka rolno-budowlana
    Dzialka rolno-budowlana

    Bukowina

    • 182 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke rolno-budowlana o pow 2800m2 w Bukowinie, gmina Cewice, pow.leborski, woj.pomorskie.Dzialka jest objeta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowe.Przy dr...

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Marianka Rędzińska

    • 150 000 zł cena
    • 3 040 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3040 m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Marianka Rędzińska przy ul. Kwiatowej. Nieruchomość ta posiada dost...

  • sprzedam Działkę RODO
    1 / 16
    sprzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 53 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Do sprzedania działka RODO Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska przedostatnia w alejce powierzchnia 420 m2 kilka drzew owocowych i tuje woda miejska światło .Domek murowany ok...

  • Działka budowlana Młynary gm. Margonin
    1 / 2
    Działka budowlana Młynary gm. Margonin

    Młynary

    • 71 700 zł cena
    • 957 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE Młynary, gmina Margonin Na sprzedaż 6 działek budowlanych w Młynarach. Wydane warunki zabudowy dla 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wolnosto...

  • Kazimierz Dolny 3243; 3244 w Bochotnica 37ar
    1 / 3
    Kazimierz Dolny 3243; 3244 w Bochotnica 37ar

    Bochotnica

    • 35 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwie działki połączone stanowiące kompleks leśny do zagospodarowania rekreacyjnego. Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Bochotnica, w pobliżu miejscowośc...

  • Bochotnica Kazimierz Dolny
    1 / 9
    Bochotnica Kazimierz Dolny

    Bochotnica

    • 18 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    2484/2 działka przy zielonej trasie nart biegowych Na sprzedaż działka do zagospodarowania rekreacyjnego. Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Bochotnica, Powierzchn...

  • Działka inwestycyjna Żywiec Moszczanica,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Żywiec Moszczanica,

    Żywiec

    • 380 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Żywiec Moszczanica Działka budowlana Powierzchnia 2 200 m2 Piękny widok Cena: 380 000 zł Żywiec Moszczanica - malowniczo położona działka o powierzchni 2 200 m2 z widokiem na Jez...

  • Dzialka budowlana prywatny las przy LP kolo Egiertowa
    1 / 2
    Dzialka budowlana prywatny las przy LP kolo Egiertowa

    Egiertowo

    • 50 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Film na you tube z dzialki [url] 1,5 km od Egiertowa. Lokalizacje dokladna i mapy podam na email. Prosze napisac. Szerokosc dzialki ok 21m dlugosc ok 60m Prąd i woda w drodze gmi...

  • Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z
    1 / 3
    Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z

    Tarło

    • 101 000 zł cena
    • 10 090 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z wydanymi Warunkami Zabudowy 1,09 ha na działce linia średniego napięcia idealna na częściowe zagospodarowanie pod fotowoltaikę Podpisana umowa na podłączenie prądu...

  • Dom na wsi, działka budowlana 3040m
    1 / 13
    Dom na wsi, działka budowlana 3040m

    Wasiły-Zygny

    • 320 000 zł cena
    • 3 041 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę o pow. 3041m z domem całorocznym/letniskowym o pow. 75m plus budynek gospodarczy 50m powierzchni., drewutnia i nieduży przydomowy kurnik.. Lokalizacja: Wieś sołe...