• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Łuka nad zalewem Siemianówka Stary Dwór
    1 / 8
    Działka Łuka nad zalewem Siemianówka Stary Dwór

    Nowa Łuka

    • 115 000 zł cena
    • 573 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę letniskową nad zalewem Siemianówka numerze 1092/3 powierzchnia 573m2 oraz 1/7 udziału w drodze numer działki 1092/10 Teren objęty jest miejscowym planem zagospodar...

  • Działka ROD 545 m2
    1 / 10
    Działka ROD 545 m2

    Gdańsk

    • 120 000 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawo do działki ROD 545 m2, na działce dom 48 m2, kemping dla przechowywania rzeczy. Drzewa owocowe, szambo, woda z studni, prąd całoroczny, ogrzewanie paneli na prądzie...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Świdnik

    • 289 000 zł cena
    • 781 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnym miejscu w Świdniku obok przychodni ARETE, przy szosie media, blisko sklepy. Zapraszam do obejrzenia. Cena do uzgodnienia...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI
    1 / 3
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI

    Jelna

    • 259 000 zł cena
    • 3 454 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 34,54ar, położona w miejscowości JELNA na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych "Borki", gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajs...

  • Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki
    1 / 7
    Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki

    Warszawa

    • 1 476 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 2 976 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokojna działka na Bemowie, Jelonki Pn, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Zlokalizowana przy ul. Rzędzińskiej 4 (dz. 158) Powierzchnia 496m2 o regularnym kształcie i równym ter...

  • Działka Rynarzewo
    1 / 2
    Działka Rynarzewo

    Rynarzewo

    • 300 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w miejscowości Rynarzewo o pow. 4700m.kw. Przy dawnej S 5 . Dwa wjazdy z dróg asfaltowych. Bardzo dobra inwestycja. Możliwość zarobku na reklamach . Działka z dużymi możl...

  • Sprzedam 20 ar, Stadniki koło Dobczyc
    Sprzedam 20 ar, Stadniki koło Dobczyc

    Stadniki

    • 140 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ładną i zadbaną działkę. Działka posiada drogę dojazdową, częściowo gminną. Zdrowe i czyste powietrze. Na miejscu sklepy, szkoła, kościół. Miejscowość położona 3 km od Dob...

  • Sprzedam działkę siedliskowa
    1 / 3
    Sprzedam działkę siedliskowa

    Gniezno

    • 55 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam Działkę siedliskowa.Atrakcyjne położenie.Blisko las,jezioro,szkoła,sklep.Cisza i spokoj.

  • Działkę
    Działkę

    Rynarzewo

    • 320 000 zł cena
    • 9 409 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działkę 9409 m.kw. Warunki zabudowy. Uzbrojenie. W miejscowości Zamość koło Bydgoszczy. Bardzo ładne położenie . Dwa nowe domy obok działki. Możliwość podziału na mniejsze działki

  • Działka budowlana z projektem osiedla domków wypoczynkowych
    1 / 2
    Działka budowlana z projektem osiedla domków wypoczynkowych

    Mszczonów

    • 1 300 000 zł cena
    • 15 100 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania teren o powierzchni 1.51 ha. z siedliskiem (Nieruchomość prywatna w miejscowości Gąba koło Mszczonowa - działka nr 7). Lokalizacja idealna do prowadzenia działalności...

  • Sprzedam 3,69 ha gospodarstwo rolne, siedlisko
    1 / 4
    Sprzedam 3,69 ha gospodarstwo rolne, siedlisko

    Stawki

    • 300 000 zł cena
    • 36 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 3,69 ha gospodarstwo rolne w m. Stawki gmina Potok Wielki. Gospodarstwo składa się z kilku działek z których największa ma około 2,35 ha i na niej znajdują się zabudowani...

  • ZERO PROWIZJI, działka dla inwestora
    1 / 9
    ZERO PROWIZJI, działka dla inwestora

    Pisarzowice

    • 406 000 zł cena
    • 2 902 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Lokalizacja : Województwo śląskie, gmina wilamowice, Pisarzowice. 10km od Bielska Białej i 5 km od Kęt Działka 157/2 znajduje się przy ul...

  • Działka budowlana Kulerzów gm. Mogilany, Żródlana
    1 / 15
    Działka budowlana Kulerzów gm. Mogilany, Żródlana

    Kulerzów

    • 915 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KULERZÓW!!! Działka w pierwszej linii zabudowy, przy drodze gminnej asfaltowej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jedn...

  • Działka budowlana Cieszanów | 7,22 ar | media |
    1 / 3
    Działka budowlana Cieszanów | 7,22 ar | media |

    Cieszanów

    • 45 000 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana | 7,22 ar | media | dojazd z 3 stron | Cieszanów W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Cieszanów ul....

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Głogowiec
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Głogowiec

    Kraków

    • 1 450 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA ZAKAMYCZE !!! rejon ulicy Rzepichy i Głogowiec. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźn...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 141 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29....

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 145 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 122 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 156 000 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka usługowa Kruszyna gm. Kobylnica
    1 / 11
    Działka usługowa Kruszyna gm. Kobylnica

    Kruszyna

    • 306 900 zł cena
    • 18 200 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna 1,82 ha - Kruszyna, gm. Kobylnica | 19UM Na sprzedaż działki nr ewid. 229 i 216 o łącznej powierzchni 18 200 m², położone w miejscowości Kruszyna (gm. Kobyln...