• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 179 000 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA NOWOPOWSTAJĄCYM OSIEDLU, BLISKO CENTRUM NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 994 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w b...

  • Działka budowlana Ostrowin gm. Ostróda
    1 / 15
    Działka budowlana Ostrowin gm. Ostróda

    Ostrowin

    • 105 105 zł cena
    • 3 003 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek znajdujących się na peryferiach wsi Ostrowin . Enklawa lasów państwowych oraz występujące w pobliżu jeziora czynią to miejsce wyją...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Malinowice

    Malinowice

    • 1 175 991 zł cena
    • 5 288 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Fundusz Górnośląski S.A. zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numeremKRS 0000042922, Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, Wydział VI...

  • działka lesna budowlana

    Złotokłos

    • 625 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    wielkośc geometryczna bowiem połowa budowlana mieszkaniowo , 3/4 ogrodzone w tym od ulicy asfaltowej gdzie dostęp do wszystkich mediów , kształt całości prostokt częsci budowlanej...

  • Świetna lokalizacja, Działka z obowiązującym MPZP

    Pruszków

    • 540 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 932 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2, wjazd na działkę z drogi gminnej, położona w Pruszkowie w pobliżu nowo powstającej zabudowy.Działka z dostępem do mediów (prąd, woda, gaz,...

  • Działka Przeczyce

    Przeczyce

    • 225 000 zł cena
    • 10 728 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    REZERWACJA Przeczyce w gminie Mierzęcice, działka o powierzchni 10728m2 tj 1,0728ha na sprzedaż. Szerokość działki 16,3m, wjazd z drogi publicznej asfaltowej, w której znajdują s...

  • Działka Kozin

    Kozin

    • 179 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne Kozin | Szlak Wielkich Jezior Mazurskich Na sprzedaż unikalne działki budowlane położone w miejscowości Kozin , gmina Giżycko...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska
    1 / 6
    Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 30 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 76 arów, położona w malowniczej miejscowości Grabno. Działka nie...

  • Działka Szczepanów gm. Brzesko
    1 / 15
    Działka Szczepanów gm. Brzesko

    Szczepanów

    • 90 000 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod budowę domu w gm. Brzesko? Mamy w Szczepanowie do wyboru aż trzy! Doskonałe pod budowę małego domu! Przy spokojnej drodze gminnej. Do sprzedania trzy dział...

  • Twoje miejsce na dom – płaska, prostokątna działka
    1 / 11
    Twoje miejsce na dom – płaska, prostokątna działka

    Smyków

    • 88 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w...

  • Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria
    1 / 6
    Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria

    Kolonia Bogoria

    • 43 000 zł cena
    • 1 708 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1708 m2, zlokalizowana w miejscowości Kolonia Bogoria, w gm. Bogoria, w pow. staszowskim. Kompleks działek, w którym znajduje się...

  • Udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej
    1 / 4
    Udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej

    Serwis

    • 65 752 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości w postepowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Kielcach, V Wydział Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, sygn. akt KI1L...

  • Działka Chęciny Bolmin
    1 / 9
    Działka Chęciny Bolmin

    Chęciny

    • 85 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Milechowy , gm. Chęciny . W 2007 roku dla działki zostały wydane warunki zabudowy na budowę jednorodz...

  • Działka inwestycyjna w Rzeszowie przy Zalewie Wisłoka
    1 / 5
    Działka inwestycyjna w Rzeszowie przy Zalewie Wisłoka

    Rzeszów

    • 5 800 000 zł cena
    • 18 088 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy ścieżce pieszo-rowerowej nad Zalewem Wisłoka, około 400m od przystani i wypożyczalni sprzętu wodnego. Studium uwarunkowań i kierunków z...

  • Działka rolno-budowlana
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana

    Miechów

    • 175 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 21arów. Działka uzbrojona: prąd,woda, szambo,wodociąg. Na działce znajduje się domek holenderski. Działka jest ogrodzona i jest pozw...

  • Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda

    Ornowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 374 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad jeziorem Morliny - marzenie dla wędkarzy i miłośników natury Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1374 m², położona w malowniczej...

  • Atrakcyjne działki nad morzem z warunkami
    1 / 15
    Atrakcyjne działki nad morzem z warunkami

    Gostyń

    • 380 000 zł cena
    • 1 731 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z warunkami, w Gostyniu 3 km do Pobierowa i pięknej piaszczystej plaży. Dostęp do mediów woda, kanalizacja, prąd, gaz oraz droga dojazdowa. P...

  • Działka budowlana Grabowiec gm. Susz
    1 / 8
    Działka budowlana Grabowiec gm. Susz

    Grabowiec

    • 100 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - 4 działki budowlane po 15 arów każda Grabowiec, gm. Susz, powiat iławski | 500 m od Jeziora Kolmowo | Bezpośrednie sąsiedztwo lasów państwowych Miejs...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Tomaszowice
    1 / 5
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Tomaszowice

    Tomaszowice

    • 4 400 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie hektarowa działka pod osiedle eleganckich domów -Tomaszowice . Działka szeroka z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej , są wszystkie media.Obowiązuje plan zagospodarowania...

  • Działka rekreacyjna Miłomłyn Miłomłyn
    1 / 4
    Działka rekreacyjna Miłomłyn Miłomłyn

    Miłomłyn

    • 99 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Atrakcyjne działki rekreacyjne w Miłomłynie - Twoja przestrzeń na wymarzony wypoczynek! !!!TERAZ CENA 99 000 ZŁ ZA DZIAŁKĘ!!! Działki nr 123/17 (1521 m²) i 123/15 (1498 m²)...