• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka przemysłowa Białystok Fasty, Szosa Ełcka
    1 / 9
    Działka przemysłowa Białystok Fasty, Szosa Ełcka

    Białystok

    • 1 382 100 zł cena
    • 4 607 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka przemysłowo -...

  • Działka budowlana Sokołów gm. Sokołów Małopolski Nienadówka
    1 / 2
    Działka budowlana Sokołów gm. Sokołów Małopolski Nienadówka

    Sokołów Małopolski

    • 115 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Nienadówka. Działka jest o powierzchni 11,71 ar (26,5x42,5 m) to doskonała propozycja dla osób szu...

  • Działka budowlana 94 ar
    1 / 7
    Działka budowlana 94 ar

    Bogucin

    • 250 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 94 ar w pobliżu trasy S-17 w miejscowości Bogucin bezpośredni dojazd do działki z drogi asfaltowej pozostałe informacje udzielę telefonicznie .

  • Sprzedam działkę Kozerki
    Sprzedam działkę Kozerki

    Kozerki

    • 510 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Kozerki o powierzchni 1500 mkw (nr. 124/6). Działka położona ok. 200 metrów w linii prostej od nowoczesnego centrum TENIS KOZERKI, gdzie znajdują si...

  • Rataje - działka na sprzedaż 972m2

    Oleśnica

    • 499 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 514 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana na Ratajach. W pełni nasłoneczniona, prostokątna, płaska. Dookoła jedynie zabudowa jednorodzinna.Działka ma 972 m2, kształt prostokąta.. Na działce są...

  • Działka Gołębiewo Wielkie ul. Wrzosowa

    Gołębiewo Wielkie » ul. Wrzosowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1505 m2 Z WARUNKAMI ZABUDOWY w malowniczym Gołębiewie Wielkim k. Trąbek!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana Z WYDANYMI warunkami zabudowy, o powier...

  • Działka Wilkowyja ul.

    Wilkowyja

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wikowyja | gmina Kłecko | 22 km od Gniezna | 50 km od PoznaniaSzukasz działki na wsi, ale bez ścisku jak na typowym osiedlu? To może być coś dla Ciebie.Na sprzedaż działka budowlan...

  • Działka pod firmę lub 2 domy | Przybyszewo | media

    Przybyszewo

    • 599 000 zł cena
    • 2 110 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2110 m², położona w Przybyszewie, w bardzo dobrej lokalizacji zarówno pod działalność gospodarczą, jak i zabudowę mieszkanio...

  • Działka Poręba

    Poręba

    • 162 000 zł cena
    • 842 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poręba Krawce, okolica ulicy Leszczynowej, działka pod zabudowę mieszkaniowa na sprzedaż. Powierzchnia działki 842m2. Wymiary 30x28. Działka jest narożna. Media: woda i prąd prz...

  • 1679m.kw.- 87zł/m.kw.
    1679m.kw.- 87zł/m.kw.

    Szczecno

    • 145 000 zł cena
    • 1 679 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z tą działką kupujesz gwarancje spokoju i ciszy oraz zapewnienie całodobowego kontaktu z przyrodą. Nie będą cię nękać jeżdżące samochody, motocykle czy kłady. Za sąsiada będziesz...

  • 25 km od Kielc, uzbrojona, w otoczeniu lasów
    25 km od Kielc, uzbrojona, w otoczeniu lasów

    Szczecno

    • 98 900 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki położone są w Gminie Daleszyce, w miejscowości Szczecno Kocieczyn. Do Kielc jest 25 km, do Pierzchnicy- 2km, do Chmielnika- 10 km. Miejscowość otoczona jest lasami, granicz...

  • Super Tania Działka Strożyska Busko Media Okazja Ostatnia
    1 / 16
    Super Tania Działka Strożyska Busko Media Okazja Ostatnia

    Korczyn

    • 44 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane powierzchnia 7- 8 ar/700-800 m2/. Działki przy drodze gminnej asfaltowej. Na I przy działkach dostępne media/ prad/gaz/woda. Budowlane z wydanymi warun...

  • Syndyk sprzeda udział w działkach
    1 / 5
    Syndyk sprzeda udział w działkach

    Antoniówka

    • 43 680 zł cena
    • 127 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości Elżbiety Kieloch ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż udziału w nieruchomości I. Przedmiot przetargu: Udział 1/5 w prawie własności nieruchomości gr...

  • Działka rekreacyjna na granicy Targówka I Ząbek
    1 / 15
    Działka rekreacyjna na granicy Targówka I Ząbek

    Targówka

    • 36 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ( kolonia Dotrzyma) na granicy Targówka I Ząbek. Działka bez nasadzeń. Kontener ( płyta pir 20cm) na podmurówce z domurowanym wiatrołapem. Nowe drzwi i okna . Kontener ok 1...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną z warunkami zabudowy
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną z warunkami zabudowy

    Sucharzów

    • 250 000 zł cena
    • 17 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano rolna zlokalizowane ok. 5 km od centrum miasta Sandomierza w obrębie Sandomierz Poscaleniowy obok Sucharzowa, zapewniające ładne widoki w cichej i spo...

  • Działka 3000m2 Węgajty k.Olsztyna |zabudowa w sąsiedztwie
    1 / 11
    Działka 3000m2 Węgajty k.Olsztyna |zabudowa w sąsiedztwie

    Węgajty

    • 360 000 zł cena
    • 3 005 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 117/20 o powierzchni 3005m2 (30 arów), położona w miejscowości Węgajty, gmina Jonkowo, w spokojnej okolicy z istniejącą nową zabudową jednorodzinn...

  • Działka budowlana
    1 / 12
    Działka budowlana

    Korzenna

    • 129 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferuję działkę budowlaną  położoną w miejscowości Korzenna gmina Korzenna powiat nowosądecki o powierzchni 20 ar. Działka kształtem zbliżona do prostokąta, bardzo de...

  • Działka z widokami
    1 / 11
    Działka z widokami

    Wojnarowa

    • 99 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SPRZEDAM widokową działkę budowlano-rolną w miejscowości WOJNAROWA gmina Korzenna o powierzchni 86 ar. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka częściowo zakrzewiona, tere...

  • Działka budowlana
    1 / 15
    Działka budowlana

    Czchów

    • 150 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferuję działkę budowlaną  położoną w mieście Czchów w powiecie brzeskim o powierzchni 32 ar. Działka usytuowana na wzniesieniu pod lasem, w kształcie trapezu, lekko...

  • Nieruchomość gruntowa zabudowana przemysłowo - biurowa
    1 / 15
    Nieruchomość gruntowa zabudowana przemysłowo - biurowa

    Przykwa

    • 2 000 000 zł cena
    • 11 339 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki położone w miejscowości Przykwa, w gminie Kłoczew, powiat Rycki, woj. lubelskie o łącznej powierzchni 11339m2, w cichej i spokojnej lokalizacji. Nieruchomość zabudowana 7-...