• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Siedlisko na sprzedaż - 15 od Kołobrzegu
    1 / 4
    Siedlisko na sprzedaż - 15 od Kołobrzegu

    Lubkowice

    • 599 000 zł cena
    • 4 974 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siedlisko na sprzedaż 15 km od Kołobrzegu Budynek mieszkalny w stanie surowym + stodoła położone na działce o łącznym metrażu 4974 m² Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe s...

  • Działka
    Działka

    Radom

    • 35 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę w Lasowicach koło Radomia,w bardzo atrakcyjnym i malowniczym miejscu,dużo zieleni,cisza,spokój. Bardzo dobra lokalizacja. 35 zł m2

  • działka z budynkiem do remontu w Oświęcimiu
    1 / 4
    działka z budynkiem do remontu w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam lub wynajmę działkę 25ar w Oświęcimiu znajdującą się w bardzo dobrej lokalizacji pod inwestycję(działka u zbiegu dróg krajowych DK 44 i 948).Działka budowlana z mediami:pr...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Krzeczów

    • 70 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wieś Krzeczów położona po obu stronach Warty w północnej części Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, przy drodze wojewódzkiej nr 486 z Wielunia do Działoszyna. Dojazd droga asfalto...

  • Czułówek, Czernichów | Budowlana | Droga i media
    1 / 11
    Czułówek, Czernichów | Budowlana | Droga i media

    Czułówek

    • 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 2000 m² MPZP – 07MN | ZABUDOWA JEDNORODZINNA CZUŁÓWEK | GM. CZERNICHÓW MEDIA W GRANICY | BEZPOŚREDNI DOJAZD Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m²...

  • Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 700 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękna działka budowlano- rolna 4300m3 - na sprzedaż . Działka o powierzchni 4300m2 i wymiarach 175 x 25. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - zjazd z drogi pr...

  • Działka budowlana 2011 m² – Miękinia, ul. Lipowa
    1 / 11
    Działka budowlana 2011 m² – Miękinia, ul. Lipowa

    Miękinia

    • 399 900 zł cena
    • 2 011 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2011 m² – Miękinia, ul. Lipowa NOWA CENA: 399 900 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 656/1 o powierzchni 2011 m², położona w miejscowości Miękinia (p...

  • Działka budowlana Wysoka, gmina Jordanów
    1 / 16
    Działka budowlana Wysoka, gmina Jordanów

    Wysoka

    • 440 000 zł cena
    • 4 525 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wysoka, w spokojnej i zielonej części gminy Jordanów. Działka o powierzchni 4525 m² ma regularny, zbliżony do kwad...

  • działka budowlana Milejów
    działka budowlana Milejów

    Milejów

    • 120 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana – Milejów, ul. Kolejowa Oferuję działkę budowlaną nr 179/34 o powierzchni 8 arów, położoną w spokojnej i zielonej części Milejowa. To idea...

  • Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękna działka budowlano-rolna 5100m2 - na sprzedaż. Działka budowlano-rolna o powierzchni 5100m2 i wymiarach 134 x 38. Działka położona w atrakcyjnym miejscu. Doja...

  • Działka Budowlana.Sprzedaż bez pośrednika

    Sucha Beskidzka

    • 265 000 zł cena
    • 1 727 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Będzie krótko i na temat. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1727m² położona w Suchej Beskidzkiej pomiędzy posesją #12 i #14 przy ulicy Turystycznej. Jest to optymalna l...

  • Sprzedam dzialke rekreacyjną na R.O.D Sahara

    Lubin

    • 15 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę na R.O.D. Sahara, wielkości około 550m. Na działce liczne nasady, drzewa i drzewa owocowe ( jabłoń, śliwa, wiśnie ), borówka amerykańska, pigwowce, winogrona, dużo...

  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 129 600 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 1 562 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Małgorzaty Abramczuk-Pajor sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności nieruchomości...

  • Działka budowlana blisko lasu

    Zawoja

    • 930 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 3100 m2, w całości budowlaną. Działka posiada dojazd drogą asfaltową, a ostatni odcinek ok. 200 metrów prowadzi poprzez ustanowioną służebność...

  • Sprzedam Działka rolno-budowlana Lusławice gmina Janów
    1 / 3
    Sprzedam Działka rolno-budowlana Lusławice gmina Janów

    Lusławice

    • 180 000 zł cena
    • 10 790 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w malowniczej miejscowości Lusławice na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Województwo: śląskie Powiat: częstochowski Gmina: Janów Obręb: Lusławice...

  • LASKÓWKA k Dynowa 8ar przy asfalcie 26400
    1 / 5
    LASKÓWKA k Dynowa 8ar przy asfalcie 26400

    Laskówka

    • 28 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 8ar przy asfalcie między domami w miejscowości Laskówka gmina Dynów ok 29km od centrum Rzeszowa(jak sama nazwa mówi miejscowość w sąsiedztwie lasów...pełnych grzyb...

  • Sprzedam działkę leśną w górach
    1 / 4
    Sprzedam działkę leśną w górach

    Łapsze Niżne

    • 100 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzień dobry Do sprzedania działka leśna w górach, teren pagórkowaty, las iglasty-świerkowy. Las nie młody, nie stary. Dojazd częściowo po drodze asfaltowej, poźniej polnej. Bardz...

  • Sprzedam Działkę ROD
    Sprzedam Działkę ROD

    Jelcz-Laskowice

    • 26 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam Działkę ROD 3ar. w Jelcz- Laskowice przy ul. Hirszfelda Działka jest ogrodzona,Na działce krzewy i drzewka owocowe, woda z pompy oraz doprowadzony prąd

  • Działka leśna 3000 metrów Liszyno Gmina Słupno powiat płocki
    1 / 2
    Działka leśna 3000 metrów Liszyno Gmina Słupno powiat płocki

    Liszyno

    • 158 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki leśne w okolicy Płocka - miejscowość Liszyno Gmina Słupno. Dogodny dojazd do lasu z dwóch stron. Droga asfaltowa, druga utwardzona. W drogach znajduje się gazociąg...

  • Do sprzedania
    Do sprzedania

    Tyczyn

    • 21 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w tyczynie o pow 10 ar działka posiada warunki zabudowy dojazd drogą utwardzoną w ostatniej części do utwardzenia na działce są media prąd woda i kanaliz...