• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka budowlana Żabia Wola Osowiec
    1 / 3
    Działka budowlana Żabia Wola Osowiec

    Żabia Wola

    • 300 000 zł cena
    • 1 097 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osowiec piękna działka budowlana o powierzchni 1097 m2 - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1097 m2 i wymiarach 48,8 x 22,5. Dłuższym bokiem przylega do drogi doja...

  • Na sprzedaż działka inwestycyjna
    1 / 16
    Na sprzedaż działka inwestycyjna

    Drzonów

    • 373 500 zł cena
    • 24 900 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną położoną w Drzonowie, gminie Świdnica w powiecie zielonogórskim. Nieruchomość gr...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska
    1 / 10
    Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 40 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 93 ary, położona w malowniczej miejscowości Grabno. Działka nie...

  • Działka budowlana Borek gm. Rzezawa
    1 / 10
    Działka budowlana Borek gm. Rzezawa

    Borek

    • 229 000 zł cena
    • 1 527 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjniejsza niższa cena !! Borek gmina Rzezawa Chcesz mieszkać w centrum miejscowości ? Szkoła, przedszkole, remiza, kościół, sklep wszystko będziesz miała w zasięgu kilkumi...

  • Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola
    1 / 10
    Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola

    Żelechów

    • 770 000 zł cena
    • 3 790 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żelechów piękna działka budowlana pod lasem - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 3790 m2 i wymiarach 85x42x98x45. Położona pod lasem młochowskim. Doskonała lokali...

  • Działka budowlana Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn
    1 / 15
    Działka budowlana Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn

    Cholerzyn

    • 380 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ( OBOWIAZUJE PLAN ZAGOSPODAROWANIA) 8 arów , pusta, szeroka , płaska . Możliwość dokupienia sąsiedniego terenu . Zielona ,spokojna okolica. . Możliwość wybudowan...

  • Działka na sprzedaż Zduńska Wola
    1 / 4
    Działka na sprzedaż Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 245 000 zł cena
    • 7 192 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA Powierzchnia 7192 m2. położona jest w obrębie 9 Karsznice, Księga wieczysta Nieruchomość niezabudowana ,oznaczona jako działka 35/1 Dojazd do działki drog...

  • Działka budowlana Winiec gm. Miłomłyn
    1 / 15
    Działka budowlana Winiec gm. Miłomłyn

    Winiec

    • 150 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokój, natura i bliskość jeziora - idealna działka na Twój wymarzony dom! Jeśli marzysz o zamieszkaniu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta jest wł...

  • Działka budowlana Murawki gm. Zalewo
    1 / 15
    Działka budowlana Murawki gm. Zalewo

    Murawki

    • 139 000 zł cena
    • 2 401 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej w miejscowości Murawki , która stanowi kolonię wsi Urowo położoną nad jez. Gil Wielki z ogólnodostępną plażą gminną. Murawki maj...

  • Duży teren z potencjałem dla inwestora
    1 / 16
    Duży teren z potencjałem dla inwestora

    Strumień

    • 1 490 000 zł cena
    • 57 527 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż grunty w Zabłociu gmina Strumień powiat Cieszyn, województwo śląskie. Powierzchnia działki: 5,75 ha (575,27a, 57527m2,) z czeg...

  • Działka rolna Lubawa Borek
    1 / 4
    Działka rolna Lubawa Borek

    Lubawa

    • 133 860 zł cena
    • 13 386 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki z linią brzegową rzeki Drwęca - czekają na nowych właścicieli :) Oferujemy dwie sąsiadujące działki rolne: działka nr 51 o powierzchni 1,3386 ha --> 133...

  • Działka rolna Liwa gm. Miłomłyn
    1 / 16
    Działka rolna Liwa gm. Miłomłyn

    Liwa

    • 1 022 250 zł cena
    • 218 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunty orne w wysokiej kulturze rolnej ! Na sprzedaż kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni blisko 21,80 ha , położony w miejscowości Liwa, gmina Miłomłyn (woj. w...

  • Działki Zalew Przykona pow.Turek woj.wielkopolskie
    1 / 11
    Działki Zalew Przykona pow.Turek woj.wielkopolskie

    Zimotki

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działki letniskowe nad Zalewem Przykona -trasa Łódź- Uniejów- Turek . - Teren nie jest pokopalniany, jest suchy. Działki położone są 300metrów od zalewu -od strony wschod...

  • Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar
    1 / 10
    Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar

    Kobiór

    • 390 000 zł cena
    • 1 172 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EMILIA PASIKOWSKA-JANYGA Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o domu w otoczeniu natury, a jednocześnie chcą mieć szybki dojazd do miasta. Działka po...

  • DZIAŁKA
    DZIAŁKA

    Kielce

    • 343 911 zł cena
    • 3 953 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w całości działkę budowlaną pod zabudowę indywidualną - mieszkaniówka 1400 m2 , droga 250 m2 , usługowo - przemysłowa 2343 m2 w Skarżysku Kamiennej , ul.Kopernika , tj.w n...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA
    DZIAŁKA BUDOWLANA

    Radom

    • 348 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w całości dzialkę budowlaną w Skarżysku Kamiennej, blisko dworca PKP , w nowo powstającej dzielnicy Kopernika Wschód , o pow. 4000 m2 , cena 87.- zł m2 .W skład wchodzi...

  • Działka rekreacyjna Ostróda Ostróda, Mazurska
    1 / 5
    Działka rekreacyjna Ostróda Ostróda, Mazurska

    Ostróda

    • 15 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD przy ul. Mazurskiej w Ostródzie - 460 m² Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 460 m² zlokalizowaną na terenie Rodzinnych Ogro...

  • sprzedam działki budowlane
    1 / 14
    sprzedam działki budowlane

    Skórka

    • 99 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane od nr 173-1 do 173-25. Oferta sprzedaży dotyczy również działek pojedynczych. Koszt jednego m2 - 99 zł. W przypadku zakupu więcej, niż jednej działki cen...

  • Działka Leśna, 15420 m2, Zederman
    1 / 10
    Działka Leśna, 15420 m2, Zederman

    Zederman

    • 125 000 zł cena
    • 15 420 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę leśną Nr 731 o powierzchni 15420 m2 położoną w Zedermanie, gmina Olkusz. Działka o regularnym kszt...

  • Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2
    1 / 7
    Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2

    Kwaśniów Górny

    • 135 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 23 a budowlano-rolną działkę, położoną w malowniczym i spokojnym miejscu w Kwaśniowie Górnym w gminie Klucz...