• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Szeroka Działka Budowlana 3600m2 Hucisko Kwaśniowskie Klucze
    1 / 8
    Szeroka Działka Budowlana 3600m2 Hucisko Kwaśniowskie Klucze

    Hucisko

    • 269 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży szeroką, płaską, 36 a w całości budowlaną działkę usytuowaną w nietuzinkowym miejscu w Hucisku Kwaśniowskim w gminie Klucze nieopodal Parku Krajobrazowego Or...

  • Działki budowlane w Skierniewicach
    Działki budowlane w Skierniewicach

    Skierniewice

    • 180 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z prawem zabudowy w Skierniewicach sprzedam. Powierzchnia działek od 800 do 1200 metrów. cena za metr kwadratowy 180zł.

  • 1 / 2
    Działka, 16 017 m², Niwy

    Niwy

    • 1 095 563 zł cena
    • 16 017 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda atrakcyjnie położone grunty inwestycyjne o przeznaczeniu usługi/produkcja, o powierzchni 16.017m2 (1,6017 ha), za cenę nie niższą niż 75% wartości, oszacowania...

  • Działka Gdynia Cisowa ul. Hutnicza

    Gdynia » Cisowa » ul. Hutnicza

    • 2 000 000 zł cena
    • 22 409 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA POŁOŻONA BEZPOŚREDNIO PRZY CENTRUM LOGISTYCZNYM PANATTONI - oznaczona jako Strefa Otwarta -  teren elektrowni wiatrowej, teren elektrowni słonecznej, teren zieleni urządzon...

  • Działka Lednogóra ul.

    Lednogóra

    • 205 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lednogóra - blisko dworca PKP Działka o powierzchni 2010 m², położona w spokojnej i malowniczej okolicy,  idealna na  zamieszkanie lub prowadzenie działalności usługowej. Dzięki pl...

  • Działka Dziekanów Polski ul. Rolnicza

    Dziekanów Polski » ul. Rolnicza

    • 2 200 000 zł cena
    • 4 439 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z prawomocnym PnB | 9 segmentów | Dziekanów NowyCena: 2 200 000 PLNPowierzchnia: 4 439 m²Adres: ul. Rolnicza, Dziekanów Nowy, gm. ŁomiankiNr działki: 60/8 i 60...

  • 1 / 4
    Działka Strumień

    Strumień

    • 145 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Strumień, 1227 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1227 m², położona w spokojnej części miejscowości Strumień....

  • Twoje miejsce na dom – płaska, prostokątna działka

    Smyków

    • 88 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 30 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska.Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 76 arów, położona w malowniczej miejscowości Grabno.Działka nie...

  • Działka Strumień

    Strumień

    • 170 000 zł cena
    • 1 437 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną na sprzedaż - Strumień, 1437 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1437 m², położona w spokojnej...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 40 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska.Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 93 ary, położona w malowniczej miejscowości Grabno.Działka nie p...

  • DZIAŁKA W KAZIMIERZU DOLNYM
    1 / 3
    DZIAŁKA W KAZIMIERZU DOLNYM

    Kazimierz Dolny

    • 2 700 000 zł cena
    • 6 195 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piękną działkę w Kazimierzu Dolnym z widokiem na Wisłę, w pobliżu ul. Krakowskiej.. Działka w części rolna z możliwością zabudowy /Plan Zagospodarowania/, a w części leśna...

  • Dzialka budowlana 10.5 a4
    1 / 3
    Dzialka budowlana 10.5 a4

    Klęczany

    • 250 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż piękna działkę o powierzchni 10.5 ar . Na działce : Kanalizacja Prąd Woda Światłowód Dojazd do dzialki W pobliżu Sklep Hotel Senator Stacja paliw Blisko...

  • Działka budowlana 11 arów, media.
    Działka budowlana 11 arów, media.

    Lasowice Wielkie

    • 99 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie Sprzedaży Działki Budowlano-Rolnej w Lasowicach Wielkich. Na sprzedaż: Urokliwa działka nr 120/1 o powierzchni 0,1188 ha! oraz możliwość dokupienia gruntu sąsiadującego...

  • Sprzedam dziłkę rolną 1 ha
    Sprzedam dziłkę rolną 1 ha

    Wola Boglewska

    • 80 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, sprzedam działkę rolną 1 ha

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Liszna

    • 80 000 zł cena
    • 2 996 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Liszna 21-515 Sławatycze pow. Biała Podlaska nr. działki 366/4. Bezpośredni zjazd z DW816. Wszystkie media łącznie z szybkim internetem w linii dzi...

  • Działka budowlana JORDANÓW
    1 / 5
    Działka budowlana JORDANÓW

    Jordanów

    • 100 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JORDANÓW. Budownictwo jednorodzinne indywidualne. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy w drugiej linii lokalnej drogi asfaltowej. Działka foremna, polecana pod zabudowę całor...

  • Sprzedam siedlisko
    1 / 9
    Sprzedam siedlisko

    Trzciniec Mały

    • 180 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania siedlisko o powierzchnii 0,57 a w tym łąka we wsi Trzciniec Mały (woj. Mazowieckie , w Powiecie Sokołowskim w Gminie Kosów Lacki). Okolica bardzo spokojna, cicha i pe...

  • Działka Rabka
    1 / 6
    Działka Rabka

    Rabka-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona na obrzeżach miejscowości uzdrowiskowej. Teren o lekkim nachyleniu, z pięknym widokiem na okoliczne góry i lasy. Działka ma kształt prosto...

  • Atrakcyjna działka rolna 1604.00 m2 - Narew
    Atrakcyjna działka rolna 1604.00 m2 - Narew

    Narew

    • 110 000 zł cena
    • 1 604 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna działka rolna z możliwością uzyskania decyzji o war. zabudowy położona w Narwi, ok. 40 km od Białegostoku. Dostępne media w drodze przy działce prąd, woda kanalizacja w...