• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka w Ludwikowicach Kłodzkich blisko Sokolca 1636m2
    1 / 5
    Działka w Ludwikowicach Kłodzkich blisko Sokolca 1636m2

    Ludwikowice Kłodzkie

    • 100 000 zł cena
    • 1 636 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ma do sprzedania bardzo ładną działkę w Ludwikowicach Kłodzkich blisko Sokolca o powierzchni 0,1636ha z niedalekim dostępem do mediów, dojazd drogą utwardzoną. Blisko zabudowań. Wi...

  • Działka rod w Poznaniu
    1 / 5
    Działka rod w Poznaniu

    Poznań

    • 85 999 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam Działke rod w Poznaniu rod Międzylesie ze względu na problemy zdrowotne, stąd sprzedaż , Na działce znajduje się domek 35 m z toaletą pokojem dzienym i kuchnią + tar...

  • Sprzedam siedlisko w Orzechówce gmina Rajgród, jezioro Tajno
    1 / 3
    Sprzedam siedlisko w Orzechówce gmina Rajgród, jezioro Tajno

    Orzechówka

    • 430 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4800 m², położona w malowniczej miejscowości Orzechówka (gmina Rajgród), w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego, tuż nad jeziorem Tajn...

  • Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,
    1 / 5
    Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,

    Cisiec

    • 225 000 zł cena
    • 1 685 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisiec Działka budowlana 1685 m2 Teren płaski Blisko rzeki i lasu Cena: 225 000 zł Cisiec - działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 685 m2, płaska, dobrze...

  • Działka budowlana Radziechowy gm. Radziechowy-Wieprz, Młodych
    1 / 7
    Działka budowlana Radziechowy gm. Radziechowy-Wieprz, Młodych

    Radziechowy

    • 210 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radziechowy Działka 1 250 m2 Widok Kształt zbliżony do kwadratu Spokojna okolica Cena: 210 000 zł Radziechowy - piękna działka pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na góry o pow...

  • Działka Świętajno/ Biały Grunt
    1 / 2
    Działka Świętajno/ Biały Grunt

    Biały Grunt

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działki z warunkami zabudowy w miejscowości Biały grunt, gmina Świętajno, powiat szczycieński. Działki o numerach 37/20 -powierzchnia 931m2 wjazd z drogi główn...

  • Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego
    1 / 4
    Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego

    Białystok

    • 800 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    -Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego 64 -Działka budowlana 1094m2 -Szerokość 18m, długość 61m -Nr działek 28/4, 28/6 -Działka posiada warunki zabudowy na 2 domy mieszkalne jednor...

  • SPRZEDAM ATRAKCYJNE DZIAŁKI W CICHEJ I ZIELONEJ OKOLICY- PRĄD, WO...

    Osiek

    • 104 999 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość jest w kształcie regularnego prostokąta i składa się z 2 atrakcyjnych działek (nry 516 o pow. ok. 5300 m2 i 517 o pow. ok 2100 m2) jedna z dostępem do drogi asfaltowe...

  • Widokowa działka w najwyższej części Zakopanego
    1 / 7
    Widokowa działka w najwyższej części Zakopanego

    Zakopane

    • 505 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa oferta obejmująca dwie działki rolno-budowlane położona w prestiżowej, najwyżej położonej i niezwykle widokowej części Zakopanego — Cyrhla usytuowana na połud...

  • Sprzedam
    1 / 4
    Sprzedam

    Paprotnia

    • 3 000 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działka przemyslowa 10100m.2.Papronia gm Teresin ul Gnatowicka.Teren rozwijający się. Dobry dojazd .więcej informacji pod tel [tel].cena 3000000zl

  • Sprzedam działke na ROD Stare Stawy Oświęcim
    1 / 4
    Sprzedam działke na ROD Stare Stawy Oświęcim

    Oświęcim

    • 35 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke nr 467 na ROD Stare Stawy o pow.266 m2, altana z pomieszczeniem gospodarczym i wc oraz zadaszonym tarasem, studnia, prad, wylana stopa pod wędzarnie z grillem.

  • 14 km od Brzeska działki budowlane
    14 km od Brzeska działki budowlane

    Gnojnik

    • 23 300 zł cena
    • 465 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży, działki usytuowane na terenie gminy Gnojnik. Czchów w zasięgu 8 km. Brzesko 14 km. Tarnów 38 km, Kraków 69 km. Zgodnie z obowiązującym MPZP są to tereny...

  • Grunty rolne Wietrzyce 4,73 ha
    1 / 4
    Grunty rolne Wietrzyce 4,73 ha

    Wietszyce

    • 473 000 zł cena
    • 47 300 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam lub wydzierżawię np. pod farmę słoneczną działkę rolną położoną w Wietszycach w gminie Pęcław - powiat Głogowski . Ziemia mieści się od razu przy drodze asfaltowej blisko...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 2
    Działka na sprzedaż

    Pustelnik

    • 230 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane o powierzchni 1 200 m2 każda, o numerach 2592 i 2597, położone w miejscowości Pustelnik, ul. Łąkowa, gmina Stanisławów. Działki są przy drodze...

  • Działka budowlana Raj gm. Morąg
    1 / 8
    Działka budowlana Raj gm. Morąg

    Raj

    • 99 000 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twój własny kawałek Raju - Działka pod lasem z widokiem na staw 2 km od Morąga ! Szukasz miejsca, gdzie zapach lasu towarzyszy Ci przy porannej kawie, a do miasta dojedzies...

  • Działka budowlana Rybnik Zebrzydowice
    1 / 8
    Działka budowlana Rybnik Zebrzydowice

    Rybnik

    • 380 000 zł cena
    • 2 462 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 2462 m² w spokojnej dzielnicy Zebrzydowice na obrzeżach Rybnika. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42,5m na 57m....

  • Działka budowlana Dąbrowa Górnicza Marianki
    1 / 6
    Działka budowlana Dąbrowa Górnicza Marianki

    Dąbrowa Górnicza

    • 440 000 zł cena
    • 886 m2 powierzchnia
    • 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 886m2 w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 44m i długości 20m. Zlokalizowaną w zacisznym miejscu Marianki w Dąbro...

  • Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola
    1 / 4
    Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola

    Żelechów

    • 480 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żelechów atrakcyjna działka budowlana w bardzo dobrej cenie na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 4436 m2 i wymiarach 70x64,5x65x67, położona w malowniczym miejscu....

  • Działka siedliskowa Petrykozy gm. Żabia Wola
    1 / 7
    Działka siedliskowa Petrykozy gm. Żabia Wola

    Petrykozy

    • 532 000 zł cena
    • 12 248 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Petrykozy fantastyczna działka siedliskowa o powierzchni 12248 m2 - na sprzedaż. Piękna działka siedliskowa o powierzchni 12.248m2 w kształcie litery L. Działka porośnięta d...

  • Działka budowlana Warszawa Wawer, Borków
    Działka budowlana Warszawa Wawer, Borków

    Warszawa

    • 8 144 000 zł cena
    • 10 180 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działka pod zabudowę osiedla Nieruchomości leży na terenie planu zagospodarowania przestrzennego który mówi: max intensywność zabudowy 0,6 max powierzch...