• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Wincentów ul.

    Wincentów

    • 2 250 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową, inwestycyjną ofertę sprzedaży kompleksu działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy - propozycję klasy premium, w której natura spoty...

  • Działka budowlana Nowy Sącz
    1 / 2
    Działka budowlana Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 722 000 zł cena
    • 3 866 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam inwestorów do zapoznaniem się z ofertą!!! Działka o powierzchni 3866m2 w Nowym Sączu os. Helena z możliwością realizacji różnych form mieszkaniowych; szeregowa, blizniacz...

  • Na sprzedaż działki budowlane Świerki
    1 / 5
    Na sprzedaż działki budowlane Świerki

    Świerki

    • 5 000 000 zł cena
    • 55 800 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działki budowlane w malowniczej miejscowości Świerki, gmina Nowa Ruda Na sprzedaż oferujemy cztery atrakcyjne działki budowlane położone w urokliwej miejscowości Świ...

  • Działka budowlana Berest gm. Krynica-Zdrój
    1 / 5
    Działka budowlana Berest gm. Krynica-Zdrój

    Berest

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza, w pełni uzbrojona działka budowlana w Bereście, gminie Krynica-Zdrój !! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 30 arów, położona w urokliwej miejscowości Berest w...

  • Działka budowlana  gm. Podegrodzie
    Działka budowlana gm. Podegrodzie

    Długołęka-Świerkla

    • 180 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 9 ar Podgrodzie! w bardzo dobrej lokalizacji- wszystko pod ręką. -Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9 arów, położoną w m...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Srebrnej Górze
    1 / 7
    Na sprzedaż działka budowlana w Srebrnej Górze

    Srebrna Góra

    • 99 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w Srebrnej Górze. Działka o powierzchni 0,0248 ha cechuje się mocnym  nachyleniem oraz bezpośrednim dojazdem z ulicy...

  • Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska
    1 / 8
    Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska

    Wola Zarczycka

    • 130 000 zł cena
    • 11 258 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA: Wola Zarczycka , gmina Nowa Sarzyna , powiat leżajski, województwo podkarpackie, ok. 9 km [10min] Nowa Sarzyna, ok. 18 km [17min] Rynek Leżajsk, ok. 8 km [10min] d...

  • Działka budowlana Klimkówka gm. Chełmiec, Klimkówka
    Działka budowlana Klimkówka gm. Chełmiec, Klimkówka

    Klimkówka

    • 110 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz spokoju, pięknej okolicy, a jednocześnie bliskości miasta, miejsca pod dom! Do sprzedaży działka budowlana/ widokowa o powierzchni 12,80 ar. położona w miejscowości Klimkó...

  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Nieruchomość inwestycyjna - Kęty BEZ PROWIZJI
    1 / 13
    Nieruchomość inwestycyjna - Kęty BEZ PROWIZJI

    Kęty

    • 2 200 000 zł cena
    • 18 837 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA KOZIOŁ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Kęty Północ, powiat oświęcimski, woj. małopolskie. Oferujemy Państwu nieruchomość gruntow...

  • Na sprzedaż  4 działki rolne w Szczytnej
    1 / 7
    Na sprzedaż 4 działki rolne w Szczytnej

    Polanica-Zdrój

    • 1 227 600 zł cena
    • 68 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4 działki usytuowane w miejscowości Wolany , gmina Szczytna położone ok. 8 km od Polanicy Zdrój  Powierzchnia działek kształtuje się następująco ...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 534 300 zł cena
    • 3 562 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3562 mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Na sprzedaż działki budowlane Bartnica
    1 / 7
    Na sprzedaż działki budowlane Bartnica

    Bartnica

    • 267 102 zł cena
    • 2 698 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 12 działek budowlanych w malowniczej Bartnicy koło Nowej Rudy – idealne pod domy jednorodzinne! Na sprzedaż oferuję 12 atrakcyjnych działek budo...

  • Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa
    1 / 9
    Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa

    Sosnowa

    • 168 120 zł cena
    • 1 868 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Sosnowa, oddalonej ok. 4 km od Kamieńca Ząbkowickiego. Działki budowlane o następujących...

  • Sprzedam działkę rolną 23a z Warunkami Zabudowy Nadzów
    Sprzedam działkę rolną 23a z Warunkami Zabudowy Nadzów

    Nadzów

    • 120 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę zagrodową (dom oraz garaż), usytuowana na pagórku z pięknym widokiem, w pobliżu znajdują się domy mieszkalne,...

  • Działka budowlana uzbrojona
    1 / 5
    Działka budowlana uzbrojona

    Rydułtowy

    • 105 000 zł cena
    • 1 103 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną (woda,prąd) w Rydułtowach ul. Gajowa o pow. 1103 m2. Parcela o wymiarach 11,5/96 mb w kształcie wydłużonego prostokąta z bezpośrednim zjazdem...

  • Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej

    Krężnica Jara

    • 50 000 zł cena
    • 913 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę Nr.951 z przeznaczeniem na cele rekreacyjne, ogródek działkowy o powierzchni 913 m2 położonej w Krężnicy Jarej,gm. Niedrzwica Duża,powiat.Lubelski. Działka w kszta...

  • Działka Budowlana Maksymilianowo k. m. Jagodowo Gm. Osielsko
    Działka Budowlana Maksymilianowo k. m. Jagodowo Gm. Osielsko

    Maksymilianowo

    • 271 000 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1182 M2 MAKSYMILIANOWO W POBLIŻU JAGODOWA GMINA OSIELSKO Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 1182 m2. Działki położone w miejscowości Maksymilianowo pos...

  • Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów
    1 / 4
    Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów

    Cząstków Polski

    • 1 190 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze krajowej nr 7 w miejscowości Cząstków Polski (gmina Czosnów) około 20 km od Warszawy (11km od lotniska w Modlinie). Działka...

  • Działka Sulimów gm. Siechnice, k. Św. Katarzyny
    1 / 7
    Działka Sulimów gm. Siechnice, k. Św. Katarzyny

    Sulimów

    • 387 803 zł cena
    • 1 297 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka niezabudowana nr 163/8 o powierzchni 1297 m2 położona przy ul. Zębickiej we wsi Sulimów w Gminie Siechnice (Powiat Wrocławski, Województwo Dolnośląsk...