• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Popłacin gm. Nowy Duninów
    1 / 5
    Działka Popłacin gm. Nowy Duninów

    Popłacin

    • 152 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Popłacinie gm. Nowy Duninów Sprzedam Wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego Minimalna powierzc...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Głowaczowa

    • 11 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1 działkę budowlaną w miejscowości Głowaczowa z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny. Dojazd drogą gminną /asfalt, oświetlenie/ a następnie drogą w której udział ma...

  • Działka Kamion gm. Nowy Duninów
    1 / 7
    Działka Kamion gm. Nowy Duninów

    Kamion

    • 188 800 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ????✨ Na sprzedaż wyjątkowe działki w sercu natury! ✨???? Marzysz o własnym kawałku ziemi blisko lasów, jezior i Wisły? Mamy coś dla Ciebie! ???? ???? Lokalizacja: Kamion, g...

  • Zainwestuj w działki budowlane
    1 / 3
    Zainwestuj w działki budowlane

    Ińsko

    • 395 000 zł cena
    • 3 049 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień Dobry. Na sprzedaż są trzy niezabudowane działki w obrębie Miałka w gminie Ińsko, woj. zachodniopomorskim. Dz. nr 1/42 o pow. 3.049m2, 1/43 o pow. 3.030m2 i 1/48 o pow. 3.015...

  • działka pod zabudowę wielorodzinną
    1 / 4
    działka pod zabudowę wielorodzinną

    Kamień Pomorski

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 026 m2 powierzchnia
    • 1 462 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 132/26 o pow. 1026m2, w Kamieniu Pomorskim, przy ul. Adama Mickiewicza. Działka płaska, nie wymaga niwelacji. Dostęp do drogi publicznej, wydane warunki zabu...

  • Sprzedam siedlisko
    1 / 7
    Sprzedam siedlisko

    Mieszołki

    • 250 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko z budynkami we wsi mieszolki dojazd z drogi asfaltowej

  • Działka rolna Płock Borowiczki-Parcele
    1 / 7
    Działka rolna Płock Borowiczki-Parcele

    Płock

    • 35 000 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o pow. 507 m2, zlokalizowana na zboczu z widokiem na panoramę rzeki Wisły Lokalizacja: Płock ul. Wilcza numer ewidencyjny działki 2592/16 Działka bezpośrednio p...

  • Działka pod zabudowę wielorodzinną nad morzem
    1 / 3
    Działka pod zabudowę wielorodzinną nad morzem

    Dziwnów

    • 1 200 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 2 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 783 o pow. 570m2, poł. w Dziwnowie, przy ul. Dziwnej. Działka uzbrojona w przyłącze wodnokanalizacyjne, energetyczne i gazowe, posiada dostęp do drogi public...

  • Działka Brwilno gm. Stara Biała
    1 / 7
    Działka Brwilno gm. Stara Biała

    Brwilno

    • 380 000 zł cena
    • 8 237 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ???? Marzysz o domu przy lesie? Mamy coś dla Ciebie! ???? Na sprzedaż działka o powierzchni 8237 m² , położona w urokliwej miejscowości Brwilno (gm. Stara Biała, pow. płocki...

  • Działki budowlane - Biczyce Dolne
    1 / 5
    Działki budowlane - Biczyce Dolne

    Biczyce Dolne

    • 220 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 16 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane Przedmiotem sprzedaży są piękne, widokowe działki budowlane położone w miejscowości Biczyce Dolne, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo ma...

  • Działka z domem na płycie fundamentowej do wykończenia
    1 / 7
    Działka z domem na płycie fundamentowej do wykończenia

    Tatynia

    • 820 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 819 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowa domu rozpoczęła się w Maju 2024 i planowany koniec prac jest przewidziany na czerwiec/ lipiec 2025 r. Bardzo istotnym atutem nieruchomości jest fakt, że został on usadowio...

  • 4 działki na sprzedaż pod inwestycję
    1 / 7
    4 działki na sprzedaż pod inwestycję

    Tatynia

    • 1 250 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż są 4 działki położone w miejscowości Tatynia w gminie Police w powiecie polickim, woj. zachodniopomorski. Są to działki nr: 197/6 o pow. 2.507m2, 197/7 o pow. 5.704m2,...

  • Działka Stefanów gm. Gostynin
    Działka Stefanów gm. Gostynin

    Stefanów

    • 157 500 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki rolne z możliwością zabudowy w Stefanowie gm. Gostynin Sprzedam - działka nr 32/1 o pow. 3508 m2, graniczy ze stawem - działka nr32/2 o pow. 3612 m2 działka ze stawem -...

  • Działki budowlane 10 ar – Librantowa, gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działki budowlane 10 ar – Librantowa, gm. Chełmiec

    Librantowa

    • 100 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁI BUDOWLANA W PIĘKNEJ LOKALIZACJI Przedmiotem sprzedaży są działki budowlana w pięknej lokalizacji w otoczeniu lasu w miejscowości Librantowa, gm. Chełmiec, powiat nowosądeck...

  • Sprzedam
    1 / 13
    Sprzedam

    Dobra

    • 150 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę z domkiem do drobnego wykończenia o powierzchni 2250 woda w domku okolice zalewu Jeziorska położona w bardzo ładnym miejscu

  • Działka z kawałkiem własnego lasu - Trzetrzewina
    1 / 7
    Działka z kawałkiem własnego lasu - Trzetrzewina

    Trzetrzewina

    • 99 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zależy Ci na zieleni, nieuciążliwym sąsiedztwie a zarazem na bardzo dobrym dostępnie komunikacyjnym? Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlano-leśna w miejscowości Tr...

  • Działka widokowa 41,89 ar z warunkami zabudowy Srogów Grn.
    1 / 6
    Działka widokowa 41,89 ar z warunkami zabudowy Srogów Grn.

    Srogów Górny

    • 170 000 zł cena
    • 4 189 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 41,89 ar położona w Srogowie Górnym, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla działki uzyskano w październiku 2025 roku warunki zabudowy na budow...

  • Do sprzedania dwie działki budowlane - pow. 16 arów każda
    1 / 4
    Do sprzedania dwie działki budowlane - pow. 16 arów każda

    Kolbuszowa

    • 10 500 zł cena
    • 3 226 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane nr ewid. 168/1 i 168/2 w Kolbuszowej z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia działki 168/1: 16,02 ara Powierzchnia działki 168/2: 16,24 ar...

  • Lipowo gm. Wiązowna działka z linią brzegową rzeki Świder
    1 / 4
    Lipowo gm. Wiązowna działka z linią brzegową rzeki Świder

    Lipowo

    • 70 000 zł cena
    • 581 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ciekawa działka w Lipowie gm. Wiązowna z linią brzegową rzeki Świder. Szerokość ok. 10m, długość ok. 58m Dojazd do działki bezpośredni, drogą asfaltową. Wodociąg w dzia...

  • PILNIE SPRZEDAM DZIAŁKĘ Z WARUNKAMI ZABUDOWY! PRĄD!
    1 / 9
    PILNIE SPRZEDAM DZIAŁKĘ Z WARUNKAMI ZABUDOWY! PRĄD!

    Kalnica

    • 580 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PILNIE SPRZEDAM DZIAŁKĘ Z WARUNKAMI ZABUDOWY NA DOM CAŁOROCZNY Z PODDASZEM. PODŁĄCZONY PRĄD! Działka w Bieszczadach z niepowtarzalnym widokiem i lokalizacją! Na sprzedaż działka...