• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka rekreacyjna
    1 / 9
    Działka rekreacyjna

    Oleśnica

    • 15 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam działka rekreacyjna o powierzchni 3 arów w pełni ogrodzona.Na działce jest podliczona woda oraz prąd . Zainteresowanych zapraszam pod numer telefonu

  • Sprzedam działkę usługowo-budowlaną
    1 / 11
    Sprzedam działkę usługowo-budowlaną

    Mieszkowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę usługowo - budowlaną 0,9 ha w miejscowości Kłosów. Cisza i prywatności, dogodny dojazd do Szczecina, niedaleko granicy z Niemcami. Na działce znajduje się dworek z...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Wrocław

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 805 m2 powierzchnia
    • 665 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na księgę wieczystą, pod zabudowę wielorodzinną (dwie, trzy kondygnacje plus garaż podziemny , szeregową (nawet 2 bliżniaki w szergu!) z terenem zielonym ogródkami itp. Wsz...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Łętownia

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 5000 m2. Gaz, prąd na działce. Położona przy drodze między Jordanowem a Łętownią.

  • Działka budowlana nad Dziwną
    1 / 12
    Działka budowlana nad Dziwną

    Sierosław

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sierosław - Działka budowlana ( 20 arów)- media przy drodze. W sąsiedztwie nowe budynki lub rozpoczęte budowy. Działka położona blisko brzegu rzeki Dziwna, naprzeciw Wyspy Kormoran...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 97 785 zł cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej do miejscowości...

  • Działka leśna 29 arów - lasy łabuńskie
    1 / 3
    Działka leśna 29 arów - lasy łabuńskie

    Wólka Łabuńska

    • 55 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki leśne nr 1548 i 1549 na Zamojszczyźnie, same drzewa 29 arów, Działki dobrze widoczne na geoportalu gov.pl położone obok siebie w pobliżu miejscowości Krzywystok, K...

  • Sprzedam działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi
    1 / 9
    Sprzedam działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi

    Piława Górna

    • 249 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania w pełni uzbrojona działka budowlana ....woda kanalizacja prąd liczniki Działka zagospodarowana z wieloma nasadzeniami drzewek owocowych krzewów kwiatów....na działce...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    1 / 7
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 97 662 zł cena
    • 794 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie zlokalizowana na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej d...

  • dzialki budowlane
    dzialki budowlane

    Toruń

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 1 989 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 2 dzialki budowlane 650m² oraz 607m² w Toruniu ul. Zagonowa. Droga asfaltowa, wszystkie media w dzialce.

  • Działka rolna. Pawłów.91ar.
    Działka rolna. Pawłów.91ar.

    Podszyn

    • 60 000 zł cena
    • 9 100 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę rolną w miejscowości Pawłów, gmina Zawichost, woj.Świętorzyskie

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Koszary

    • 54 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę w Koszarach. Dojazd drogą asfaltową, media ( woda, prąd, gaz) w drodze. Działka jest w części porośnięta drzewami, z jednej strony przy granicy płynie str...

  • Działka ROD PALUCH 300 m2 z całorocznym domkiem
    1 / 5
    Działka ROD PALUCH 300 m2 z całorocznym domkiem

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż prawo użytkowania działki ROD 300 m² z domkiem 35 m² + taras – zadbana i gotowa do użytkowania. Oferuję na sprzedaż piękną, zadbaną działkę ROD o powierzchni 300 m² z...

  • Działka ROD, Witkowo
    1 / 11
    Działka ROD, Witkowo

    Witkowo

    • 65 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam do sprzedania działka ROD w Witkowie, przy ul. Dworcowej. Zabudowana:domek kempingowy, obudowany tarasem, narzędziówka, kompostownik, domek dla dzieci z możliwością podpięcia...

  • Działka Stargard, ul. Brzozowa/Torfowa
    1 / 3
    Działka Stargard, ul. Brzozowa/Torfowa

    Stargard Szczeciński

    • 250 000 zł cena
    • 647 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w obrębie miasta Stargard zlokalizowaną przy ulicy Torfowej. Powierzchnia 647 m kw. wymiary: 43m od ulicy x 15 m. Prąd, woda, kanalizacja bezpośrednio p...

  • Działka rolna. Kolecin.84ar.
    Działka rolna. Kolecin.84ar.

    Podszyn

    • 55 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Kolecin,gmina Zawichost,woj. świętokrzyskie.

  • Przepiękna działka ROD w Bożenkowie
    1 / 16
    Przepiękna działka ROD w Bożenkowie

    Bożenkowo

    • 239 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 427 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    REZERWACJA BEZPOŚREDNIO!!! Urocza działka SOROD "BUDOWLANI" w Bożenkowie; 560m2. Domek trzykondygnacyjny ok. 120m2. Może być CAŁOROCZNY - 239 000 zł Ogrzewanie: Kominek. Wyjąt...

  • Sprzedam działkę
    1 / 5
    Sprzedam działkę

    Drożdżów

    • 200 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam dzialke na sprzedaż niedaleko Zalewu Drożdżow gm Bliżyn działka ogrodzona wyrównana brama 5m dwie furtki przód tył z tyłu lasek należy do działki dojazd asfaltem z trzech...

  • Na sprzedaż działka budowlana, Augustynowo, Izbica Kujawska
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana, Augustynowo, Izbica Kujawska

    Augustynowo

    • 58 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż – Augustynowo, gm. Izbica Kujawska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Augustynowo, gmina Izbica Kujawska. Powierzchnia:...

  • Działka budowlana 1147 m² Jacentów, gmina Sadowie
    1 / 10
    Działka budowlana 1147 m² Jacentów, gmina Sadowie

    Sadowie

    • 145 000 zł cena
    • 1 147 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1147 m² na sprzedaż, Jacentów, gmina Sadowie, powiat opatowski Master House Nieruchomości z Ostrowca Świętokrzyskiego prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną po...