• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Dochodową działkę z plantacją borówki amerykańskiej sprzedam
    1 / 16
    Dochodową działkę z plantacją borówki amerykańskiej sprzedam

    Sierzchowy

    • 2 200 000 zł cena
    • 54 500 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dochodową działkę - OKAZJA !!!. Piękną posiadłość o łącznej powierzchni 5,45 ha z plantacją borówki amerykańskiej w pełni owocują przynoszącą duże coroczne dochody o pow...

  • Sprzedam działkę z dostępem do jeziora
    Sprzedam działkę z dostępem do jeziora

    Sadykierz

    • 60 000 zł cena
    • 6 888 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nad jeziorem – Sadykierz, gm. Młynarze, powiat makowski Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 6888 m², położoną w malowniczej miejscowości...

  • Widokowe działki przy Szczyrku – inwestycja
    1 / 13
    Widokowe działki przy Szczyrku – inwestycja

    Buczkowice

    • 369 000 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej, górskiej miejscowości w bezpośrednim sąsiedztwie Szczyrku jednego z najpopu...

  • Działka rekreacyjna Krzewo gm. Piątnica,
    1 / 4
    Działka rekreacyjna Krzewo gm. Piątnica,

    Krzewo

    • 79 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka rekreacyjna w...

  • Działka budowlana Kraków Dębniki, Skotniki
    1 / 4
    Działka budowlana Kraków Dębniki, Skotniki

    Kraków

    • 620 000 zł cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 930 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 667 m² - Kraków, Skotniki | spokojna okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 667 m², zlokalizowana w cichej i...

  • Ziemia inwestycyjna rolno/budowlana, 2,02 ha przy trasie K48
    1 / 5
    Ziemia inwestycyjna rolno/budowlana, 2,02 ha przy trasie K48

    Białki Dolne

    • 321 180 zł cena
    • 20 200 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idealna lokata kapitału! 2,02 ha ziemi na terenie rozwojowym - przy szosie K48 łączącej S17 oraz S19 (pomiędzy Rykami a Kockiem) w miejscowości Białki Dolne "Kolonia". Są to trzy d...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Błądzim

    Błądzim

    • 3 244 zł cena
    • 3 591 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ariela Jarocha nieprowadzącego działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: przysługujący upadłemu udział w wysokości 1/2 w prawie własności nieru...

  • Działka w otoczeniu przyrody-spokój,relaks,natura

    Żuławka

    • 199 000 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz nietuzinkowej działki-oazy spokoju i relaksu, a może jesteś miłośnikiem łowiectwa lub jeździectwa-ta nieruchomość czeka właśnie na CIEBIE!Przedstawiamy ofertę sprze...

  • Działka Myślibórz

    Myślibórz

    • 290 000 zł cena
    • 765 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż uzbrojona działka letniskowa w drugiej linii zabudowy z dostępem do Jeziora Myśliborskiego - zabudowa całoroczna z MPZP. Działka z bezpośrednim dostępem z drogi wewnęt...

  • Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 197 640 zł cena
    • 1 098 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski, nieza...

  • Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 197 100 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 192 780 zł cena
    • 1 071 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z doskonałym dojazdem do Lublina

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 299 000 zł cena
    • 2 964 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 30 ar z doskonałym dojazdem do LublinaZemborzyce Tereszyńskie - niespełna 30ar działki położonych zarówno blisko trasy ekspresowej S19 i obwodnicy Lublina, co zapewnia szy...

  • Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 198 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!

    Siemiechów

    • 153 300 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 19-arowa działka budowlana widokowaPołożona na wzniesieniu, dzięki czemu widoki są tu z kategorii WOW – Tatry na horyzoncie oraz pasmo Brzanki w roli stałego tła do por...

  • Działka rolna 1,27 h Siedliska, piękny widok!

    Siedliska

    • 121 650 zł cena
    • 12 766 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 1,2766 ha – Siedliska, widok na Pasmo BrzankiNa sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Siedliska, na najwyżej położonym wzniesieniu w o...

  • Działka budowlana Siedliska - gm. Tuchów!

    Siedliska

    • 228 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Siedliska, gmina Tuchów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (M...

  • Działka rekreacja ROD
    1 / 10
    Działka rekreacja ROD

    Solec Kujawski

    • 80 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o pow.300m2 z domkiem murowanym obitym w drewno . W domku pokój i kuchnia , toaleta na zewnątrz. Prąd cały rok, woda od kwietnia do listopada. Zadbana

  • sprzedam /zamiana
    1 / 5
    sprzedam /zamiana

    Dwórzno

    • 690 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wiesław Wiesław Sprzedam działkę z domem 1,1ha 690000 Oferta od Osoby prywatnej Opis Siedlisko o powierzchni 11 000 m2 oddalone około 7 km od Mszczonowa. Nieruchomość zabudowana...

  • Sprzedam działkę widok Wołowice 7a z budynkiem do rozbudowy
    1 / 5
    Sprzedam działkę widok Wołowice 7a z budynkiem do rozbudowy

    Wołowice

    • 245 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam budowlaną działkę w miejscowości Wołowice (od strony Dąbrowej) o powierzchni 7 arów. Do działki przylega pas zieleni o powierzchni 1ar, z możliwością odkupienia od Gminy (...