• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka budowlana, Józefów, Michalin
    1 / 2
    Działka budowlana, Józefów, Michalin

    Józefów

    • 1 948 800 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana o powierzchni 1624m2, Józefów. Stacja PKP Michalin 700m. Grunt objęty MPZP - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej lub bliźniaczej. Wymiary...

  • tania działka na sprzedaż
    tania działka na sprzedaż

    Dziechciniec

    • 173 811 zł cena
    • 759 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tania działka budowla, umiejscowiona w Dziechcińcu, świetnie skomunikowana  z pięknymi drzewami czeka na nowego właściciela. Działka posiada warunki zabudowy mieszkaniowej. W najb...

  • Działka WZ dom wolnostojący Glinianka / Rzakta
    1 / 5
    Działka WZ dom wolnostojący Glinianka / Rzakta

    Rzakta

    • 239 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona na granicy Glinianki, Rzakty i Celinowa. Wyjątkowo spokojna i cicha okolica. Zabudowa jednorodzinna. Parcela o powierzchni 1500 m2, z wydanymi warunkami zabu...

  • Działka rolna blisko drogi asfaltowej
    1 / 7
    Działka rolna blisko drogi asfaltowej

    Celestynów

    • 699 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 7 500 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 35,5 m x  211 m. Działka objęta Studium Uwaru...

  • Przy drodze asfaltowej, duża działka
    1 / 6
    Przy drodze asfaltowej, duża działka

    Celestynów

    • 569 000 zł cena
    • 6 126 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 6 126 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 38,5 m x 211 m. Działka objęta Studium Uwarun...

  • Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn
    1 / 5
    Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn

    Warszawa

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna 3000 m2 w idealnej lokalizacji, przy Wale Miedzeszyńskim, przy zjeździe z autostrady A 2, asfaltowa droga dojazdowa, oddzielona ekranem od głównej trasy. Przy...

  • Działka z WZ Glinianka/Rzakta
    1 / 5
    Działka z WZ Glinianka/Rzakta

    Rzakta

    • 239 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona na granicy Glinianki, Rzakty i Celinowa. Wyjątkowo spokojna i cicha okolica. Zabudowa jednorodzinna. Parcela o powierzchni 1501 m2, z wydanymi warunkami zabu...

  • Działka budowlana, wszystkie media
    1 / 5
    Działka budowlana, wszystkie media

    Zakopane

    • 2 699 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 3 016 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 24m x 40m i powierzchni 895m. Położona jest w rekreacyjnej części Zakopanego pod Nosalem (dzielnica Bystre) w drugiej linii zabudowy. Widok na Giewon...

  • Wólka Mlądzka, Rzeka Świder, domek, budowlana
    1 / 5
    Wólka Mlądzka, Rzeka Świder, domek, budowlana

    Otwock

    • 595 000 zł cena
    • 2 741 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z domkiem letniskowym 57m2. Powierzchnia działki 2741m2. Wymiary 31m x 90m. Możliwość podzielenia na dwie działki, dojazd z dwóch stron (droga asfaltowa...

  • Działka Harsz
    1 / 2
    Działka Harsz

    Harsz

    • 299 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 356/39, położona w urokliwej miejscowości Harsz na Mazurach. ( gmina Pozezdrze, powiat Węgorzewski ). Działka ma przyznane WARUNKI ZABUD...

  • Działka budowlana Donimierz gm. Szemud, Piekiełko
    1 / 15
    Działka budowlana Donimierz gm. Szemud, Piekiełko

    Donimierz

    • 165 000 zł cena
    • 1 467 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana zlokalizowana w Donimierzu, przy ulicy Piekiełko, w gminie Szemud, w powiecie wejherowskim (112 ZŁ/M2)! Działka nr 520/11 o powierzchni 1382 m2 w cenie 160 000 zł...

  • Sprzedam
    1 / 16
    Sprzedam

    Toruń

    • 110 000 zł cena
    • 656 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD rekreacyjna o pow. 656 m2 w Rogówku Działka połączona w całość z dwóch działek.. Działka kompletna zagospodarowana i właściwie utrzymana. - altana murowana...

  • Działka budowlana 1000 m² | Wrocław - Żar | Media
    1 / 11
    Działka budowlana 1000 m² | Wrocław - Żar | Media

    Wrocław

    • 820 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 820 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    We speak Polish / English / UKR / RU Działka budowlana 1000 m² – cisza, media, świetna lokalizacja Lokalizacja: ul. Lutyńska, Wrocław Powierzchnia: 1000 m² Cena: 820 zł/m² Wymiar...

  • Teren inwestycyjny 6,95 HA – 16 działek – GMINA DŁUTÓW
    1 / 10
    Teren inwestycyjny 6,95 HA – 16 działek – GMINA DŁUTÓW

    Dłutów

    • 3 350 426 zł cena
    • 69 534 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Cena: od 936 zł do 982 000 zł Cena całości: 3 350 426 zł Łączna powierzchnia: 69 534 m² Forma własności: pełna własność Syndyk mas upadłości oferuje do sprzedaży nieruchomości gru...

  • Działka budowlana, usługowa
    1 / 5
    Działka budowlana, usługowa

    Bobrowniki

    • 81 000 zł cena
    • 2 671 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 2671 m2, przy skrzyżowaniu dróg w Bobrownikach, 30 min. od Szczecina "Berlinką, DK 142". Dogodny kształt działki na dom lub usługi różnego rodzaju. WIele możliwości...

  • Działka z budynkiem gospodarczym, Antonowo k/Giżycka
    1 / 9
    Działka z budynkiem gospodarczym, Antonowo k/Giżycka

    Antonowo

    • 470 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka w cichej i pięknej okolicy z dala od zgiełku ulicznego, z widokiem na poniżej położone łąki oraz z każdej strony bliski dostęp do Wielkich Jezior Mazur...

  • Działka budowlana Góra gm. Wejherowo, Bursztynowa
    1 / 11
    Działka budowlana Góra gm. Wejherowo, Bursztynowa

    Góra

    • 260 000 zł cena
    • 1 184 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana zlokalizowana w Górze k. Wejherowa, w gminie Wejherowo, w powiecie Wejherowskim, przy ulicy Bursztynowej, o powierzchni 1184 m2. Na działkę (nr ewidencyjny 37/44)...

  • Działka budowlana Masłów Brzezinki
    1 / 4
    Działka budowlana Masłów Brzezinki

    Masłów Drugi

    • 240 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości TWOJE M Oferuje na sprzedaż 3 widokowe nieruchomości o powierzchniach: 1500m2, 1500m2 i 1546m2 w pięknej i cichej okolicy w miejscowości...

  • DOMKOWO gm Grunwald-działka 1920 m2- z WZ Bezterminowe
    DOMKOWO gm Grunwald-działka 1920 m2- z WZ Bezterminowe

    Domkowo

    • 55 000 zł cena
    • 1 920 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi WZ na dom całoroczny, przy lesie państwowym.Wieś DOMKOWO-gmina Grunwald- numer geodezyjny 77/12. 150 m do przełomów meandrującej rzeki. Na jednym z brzegów star...

  • Sprzedam działkę nad jeziorem w Sieniawce.
    1 / 5
    Sprzedam działkę nad jeziorem w Sieniawce.

    Sieniawka

    • 96 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ul. Akwen, Sieniawka, Łagiewniki, dzierżoniowski, dolnośląskie Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną rekreacyjną, położoną w malowniczej okolicy nad jeziorem. Idealna lo...