• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka ROD
    1 / 4
    Działka ROD

    Pionki

    • 29 900 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD Zgoda Pionki, mieści się przy ulicy Radomskiej w Pionkach, bezpośredni dojazd autem, działka ogrodzona z czterech stron, trzy strony ogrodzenia siatka a od strony tor...

  • 3 działki 20.26 a w Krasnem z warunkami zabudowy
    1 / 5
    3 działki 20.26 a w Krasnem z warunkami zabudowy

    Krasne

    • 760 000 zł cena
    • 2 026 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działki o łącznej powierzchni 20,26a (5,99 - 6,53 - 7,74) z warunkami zabudowy w Krasnem. Dojazd do działek drogą gminną asfaltową. Bliska odległość do DK E40 (ok....

  • Działka z warunkami zabudowy w Kopaninie
    1 / 14
    Działka z warunkami zabudowy w Kopaninie

    Kopanino

    • 310 000 zł cena
    • 4 418 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka z wydanymi warunkami zabudowy w Kopaninie. Działka o pow. 4418m2 usytuowana praktycznie na pograniczu Złotorii i Kopanina, w sąsiedztwie lasu Państwowego. Decyzja o...

  • Działka rolno-budowlana Ołużna gm. Gościno
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 80 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 1520m2 położona w Ołużnej. Malownicza i spokojna okolica. Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne, działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzi...

  • Działka usługowa w Lubiczu Dolnym
    1 / 6
    Działka usługowa w Lubiczu Dolnym

    Lubicz Dolny

    • 1 414 980 zł cena
    • 10 107 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działa zlokalizowana w pobliżu węzła autostradowego w Lubiczu, idealna pod inwestycję. Działka o powierzchni 10107m2, której znaczny obszar objęty jest Miejscowym planem zagospoda...

  • Działka Krasne 6,53 a z warunkami zabudowy, media w cenie
    1 / 2
    Działka Krasne 6,53 a z warunkami zabudowy, media w cenie

    Krasne

    • 245 000 zł cena
    • 653 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzcni 6,53a w Krasnem. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Bliska odległość do DK E40 (ok. 100m w lini prostej). Wyjazd na...

  • Logistyka, produkcja, usługi
    Logistyka, produkcja, usługi

    Ruda Śląska

    • 70 000 000 zł cena
    • 360 000 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ruda Śląska działka przemysłowa, inwestycyjna, Duży teren o powierzchni 36ha, objęty MPZP. Możliwość dostępu do dużej mocy prądu Teren dostępny od zaraz Teren równy, wykarczowany,...

  • Wyjątkowa działka w Niechorzu–500m od plaży i latarni
    1 / 10
    Wyjątkowa działka w Niechorzu–500m od plaży i latarni

    Niechorze

    • 749 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 676 m², położona w prężnie rozwijającej się miejscowości turystycznej Niechorze (Gmina Rewal). Jest to jedna z ostatnich tak...

  • Warunki zabudowy, prąd, woda
    1 / 15
    Warunki zabudowy, prąd, woda

    Brzezinki

    • 396 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 4000 m² - Brzezinki | Brzezinki, gm. Jelcz-Laskowice | Media przy działce | WZ | Las w pobliżu | Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka budowlana o powi...

  • Działka budowlana 4 minuty od centrum miasta
    1 / 6
    Działka budowlana 4 minuty od centrum miasta

    Namysłów

    • 75 000 zł cena
    • 1 155 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 1 155 m2 zlokalizowanej zaledwie 4 minuty od miasta powiatowego Namysł...

  • Działka Krasne 7,74 a z warunkami zabudowy, media w cenie
    1 / 2
    Działka Krasne 7,74 a z warunkami zabudowy, media w cenie

    Krasne

    • 290 000 zł cena
    • 774 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzcni 7,74a w Krasnem. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Bliska odległość do DK E40 (ok. 100m w lini prostej). Wyjazd na...

  • Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem
    1 / 9
    Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem

    Kołobrzeg

    • 695 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość znajduje się na pograniczu Kołobrzegu i Zieleniewa u zbiegu ulicy Brzoskwiniowej i Witosa (administracyjnie jest to Zieleniewo gmina Kołobrzeg). Wzdłuż działki przebie...

  • 50 m do jeziora! | prąd i woda przy działce
    1 / 6
    50 m do jeziora! | prąd i woda przy działce

    Łyśniewo Sierakowickie

    • 99 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż foremna działka 50 m od jeziora Długiego. Położona w miejscowości Łyśniewo, gmina Sierakowice. Media przy działce - prąd i woda. Zapraszam do kontaktu! Paulina Mis...

  • Działka usługowa w Lubiczu Dolnym
    1 / 11
    Działka usługowa w Lubiczu Dolnym

    Lubicz Dolny

    • 3 121 720 zł cena
    • 22 298 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działa zlokalizowana w pobliżu węzła autostradowego w Lubiczu, idealna pod inwestycję - centrum dystrybucyjne, magazyny, hale. Działka o powierzchni 22 298 m2, której znaczny obsz...

  • Działka Krasne 5.99 a z warunkami zabudowy, media w cenie
    1 / 2
    Działka Krasne 5.99 a z warunkami zabudowy, media w cenie

    Krasne

    • 225 000 zł cena
    • 599 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzcni 5,99a w Krasnem. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Bliska odległość do DK E40 (ok. 100m w lini prostej). Wyjazd na...

  • Śniadówka – piękne siedlisko do adaptacji
    1 / 16
    Śniadówka – piękne siedlisko do adaptacji

    Śniadówka

    • 215 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka na sprzedaż – Śniadówka, gm. Baranów .Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Śniadówka (gmina Baranów, powiat puławski, woj. lubelskie). Dzi...

  • usługi, budowlana, przychodnia
    usługi, budowlana, przychodnia

    Katowice

    • 313 600 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATOWICE BOGUCICE DZIAŁKA 980M2 KSZTAŁT PROSTOKĄT WYMIARY SZER. 15M, DŁUGOSC OK. 75M MEDIA W DRODZE, PRZEZ DZIAŁKE NIE PRZECHODZĄ ŻADNE LINIE ENERGETYCZNE SĄ WZDŁUŻ DROGI DZIAŁKA N...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna 2,7 ha Grabina, gm Nowosolna
    Atrakcyjna działka inwestycyjna 2,7 ha Grabina, gm Nowosolna

    Grabina

    • 4 536 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna pod usługi lub budownictwo mieszkaniowe o powierzchni 2,7 ha położona w miejscowości Grabina w gminie Nowosolnej Działka posiada dostęp do drogi asf...

  • Warunki zabudowy, prąd, woda.
    1 / 10
    Warunki zabudowy, prąd, woda.

    Kleszczowice

    • 69 700 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    "Zielona przystań pod budowę Twojego domu!" Na sprzedaż atrakcyjne działki w malowniczej gminie Wińsko Dla działek - wydane warunki zabudowy - Budowa budynku mieszkalnego jednor...

  • Usługowow - mieszkalna, blisko S2 i S 17, Majdan
    1 / 3
    Usługowow - mieszkalna, blisko S2 i S 17, Majdan

    Majdan

    • 1 100 000 zł cena
    • 1 922 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka o powierzchni ~  1 922 m2 położona w Majdanie (gmina Wiązowna). Parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 45 m x 53 m. Parcela jest objęta MPZP oz...