• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka budowlana Wola Karczewska gm. Wiązowna
    Działka budowlana Wola Karczewska gm. Wiązowna

    Wola Karczewska

    • 525 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna tylko u nas. Nie szukaj dalej. Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej. Na sprzedaż atrakcyjna, duża działka o powierzchni 3500 m, położona w spokojnej i zielon...

  • Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn
    Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn

    Charlęż

    • 360 000 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Charlęż, gmina Spiczyn o powierzchni 2997 mkw. w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi wewnętrznej. Nieruchomość położona w centrum miejsc...

  • Na sprzedaż: 4 działek gruntowych w Łazy
    1 / 6
    Na sprzedaż: 4 działek gruntowych w Łazy

    Łazy

    • 56 400 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja: Łazy, gm. Rymanów, pow. krośnieński, woj. podkarpackie Powierzchnia: 4 działek o różnej powierzchni – możliwość zakupu całości lub pojedynczych działek Status: Grunty...

  • Działka rolna Jeżewo gm. Pułtusk,
    1 / 7
    Działka rolna Jeżewo gm. Pułtusk,

    Jeżewo

    • 2 318 000 zł cena
    • 30 907 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ! Działki  ponad 3 ha - funkcja rolno-usługowe - Jeżewo 2, gmina Pułtusk. Na sprzedaż kompleks  działek o łącznej powierzchni ok. 3 ha, położonych w miejscowości Jeżewo...

  • Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 4 251 000 zł cena
    • 3 270 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż działki o powierzchni 3 270 m² zlokalizowanej przy jednej z głównych dróg prowadzących do Piaseczna. Nierucho...

  • Działka budowlana Cząstków Mazowiecki gm. Czosnów,
    1 / 6
    Działka budowlana Cząstków Mazowiecki gm. Czosnów,

    Cząstków Mazowiecki

    • 395 446 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować Państwu trzy działki budowlane w gminie Czosnów: działka budowlana E o powierzchni ok. 1327 m² działka budowlana D o powierzchni ok. 1355 m² działk...

  • Kleczew – Działka budowlana
    1 / 8
    Kleczew – Działka budowlana

    Kleczew

    • 220 000 zł cena
    • 1 669 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kleczewie. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach, przy drodze powiatowej a zarazem blisko centrum miasta. W najbliższym sąsiedztwie tereny zielone, z...

  • Sprzedam działkę rolno-rekreacyjną
    Sprzedam działkę rolno-rekreacyjną

    Wieruszów

    • 95 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-rekreacyjną, powierzchnia działki 4000m2.Zalesiona,graniczy z lasem i ronym gruntem,dojazd polna droga.Nie daleko,jest asfaltowa droga,przystanek autobusowy...

  • Działka budowlana Konstancin Jez. - Habdzin 1922m2
    1 / 16
    Działka budowlana Konstancin Jez. - Habdzin 1922m2

    Habdzin

    • 690 000 zł cena
    • 1 922 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki pod budowę domu w okolicy Konstancina-Jeziorna w miejscowości Habdzin. Działka o pow. 1922 m2 usytuowana jest przy drodze asfaltowej w pięknej zielonej...

  • Działka rod
    Działka rod

    Białystok

    • 48 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działkę ROD o powierzchni 388 m², położona na terenie ogrodów działkowych przy ul. Ciołkowskiego w Białymstoku. Działka jest uzbrojona w prąd i wodę, zadbana i bardzo zi...

  • Malownicza Działka na Obrzeżach Stargardu
    1 / 4
    Malownicza Działka na Obrzeżach Stargardu

    Stargard Szczeciński

    • 119 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o budowie domu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do udogodnień miasta? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1200 m² na obrzeżach Stargardu...

  • Działka budowlana Pilawa,
    1 / 9
    Działka budowlana Pilawa,

    Pilawa

    • 122 650 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa Działka Budowlana z Warunkami Zabudowy Gmina Pilawa! Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej i malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale...

  • Działka budowlana Prace Duże gm. Tarczyn,
    1 / 9
    Działka budowlana Prace Duże gm. Tarczyn,

    Prace Duże

    • 773 300 zł cena
    • 4 070 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Pracach Dużych - działka budowlana o powierzchni 4070 m² (0,4 ha), położona w pięknej, spokojnej i malowniczej okolicy, tuż obok las...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA
    1 / 7
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA

    Wielbark

    • 220 000 zł cena
    • 16 772 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ PRZEMYSLOWA WIELBARK POWIAT SZCZYTNO 1677M2 NA DZIAŁCE ZNAJDUJE SIĘ BUDYNEK 200M2 GARAŻE WIATA GARAŻOWA Z3 MIEJSCAMI DZIAŁKA UZBROJONA WODOCIĄG, ENERGIA ELEKTRYCZN...

  • Działka usługowa Sokołów gm. Michałowice, Rodzinna
    1 / 3
    Działka usługowa Sokołów gm. Michałowice, Rodzinna

    Sokołów

    • 3 714 750 zł cena
    • 8 255 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa idealna pod inwestycję. Posiada warunki zabudowy pod magazyn! Teren sprawdzi się pod magazyn, salon samochodowy, salon wystawowy (show room), produkcję, warsztat,...

  • Działka w Kamienicy Królewskiej
    Działka w Kamienicy Królewskiej

    Kamienica Królewska

    • 141 355 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI w trybie konkursu ofert – postępowanie sanacyjne Przedmiotem konkursu ofert są udziały w nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Kamie...

  • Wszystkie media, dojazd z drogi asfaltowej, bezpośrednio
    1 / 2
    Wszystkie media, dojazd z drogi asfaltowej, bezpośrednio

    Tomaszów Mazowiecki

    • 303 800 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niezabudowana działka o wym. 23m od ulicy mjr Hubala Tomaszowie Maz. i powierzchni 868 m2. Dojazd bezpośrednio z asfaltowej ulicy Hubala, w której są wszystkie media. Dookoła...

  • Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska

    Pogroszew

    • 1 620 000 zł cena
    • 11 913 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej powierzchni 11,913 m² (1,19 ha), położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Ożarów Mazowiecki, z doskonałym dojazdem do Warsz...

  • Domki kempingowe z działką - sprzedam
    1 / 3
    Domki kempingowe z działką - sprzedam

    Komańcza

    • 99 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuje działkę o pow. 10 ar zabudowana pięcioma domkami kempingowymi (do remontu) , wiatą przy ognisku , położoną na brzegu potoku Barbarka w miejscowości Komańcza . To idealne mi...

  • Bieszczady Ustrzyki Dolne-grunt budowlany sprzedam
    1 / 5
    Bieszczady Ustrzyki Dolne-grunt budowlany sprzedam

    Ustrzyki Dolne

    • 190 000 zł cena
    • 6 130 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustrzyki Dolne (woj.podkarpackie) Stok gory “Maly Krol” o pow.61,3 ar Nr.Dzialki 227 Dzialka budowlana na gorze Maly Krol, granica jest rzeka Strwiaz z jednej strony, z drugiej s...