• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Na sprzedaż- działka w Łukowej z widokiem na Tatr

    Łukowa

    • 299 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż-działka w Łukowej z widokiem na Tatry Cena: 299 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 48 arów, położona w malowniczej miejscowości Łukowa. Nieru...

  • Działka uzbrojona w Sasinie gm Choczewo
    1 / 4
    Działka uzbrojona w Sasinie gm Choczewo

    Sasino

    • 195 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka – Sasino, ul. Zacisze Działka nr 293/48 o powierzchni 828 m², położona w urokliwej miejscowości Sasino (gm. Choczewo, pow. wejherowski). Najważniej...

  • Działki budowlane z warunkami zabudowy w Gostyninie
    1 / 7
    Działki budowlane z warunkami zabudowy w Gostyninie

    Gostynin

    • 89 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży 6 działek budowlanych zlokalizowanych w Gostyninie, stanowiących bardzo ciekawą propozycję dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu jednorod...

  • Sprzedam dom z ziemią rolną 11.11 ha.
    Sprzedam dom z ziemią rolną 11.11 ha.

    Bielica

    • 600 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dom z ziemią rolną w Bielicy.11.11. razem lub osobno.

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Klecie

    • 1 200 000 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę przy drodze krajowej 73 Pilzno Jasło w miscowosci Klecie 1.4h

  • Działka rod 5a
    1 / 5
    Działka rod 5a

    Komprachcice

    • 45 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 5arow ,domek całoroczny, w pełni wyposażony, WC, kuchnia, prysznic ,jadalnia ,salon. Ogrzewanie ,woda, prąd. Zainteresowanych zapraszam na priv odpowiem na wsz...

  • Sprzedam działkę rod
    1 / 8
    Sprzedam działkę rod

    Gliwice

    • 16 000 zł cena
    • 402 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka Rod NADZIEJA, Gliwice 402M2 WODA MOZLIWOSC PODPIECIA PRĄDU Huśtawka na drzewie, basen, trampolina, domek tymczasowy, plastikowa piaskownica. Dwa duże orzechy włoskie oraz d...

  • Rolna w urokliwej okolicy
    1 / 11
    Rolna w urokliwej okolicy

    Czułów

    • 130 000 zł cena
    • 8 082 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zakupu nieruchomości rolnej położonej w pięknej okolicy. W sprzedaży są 2 działki: działka rolna nr 1984/1 pow. 4385,57 m2 oraz 1980/1 pow. 3684,8 m2. 120607_2.0004....

  • Działka budowlana Granica koło Komorowa
    1 / 2
    Działka budowlana Granica koło Komorowa

    Granica

    • 1 060 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Działka budowlana 800 m² w miejscowości Granica – idealna pod dom jednorodzinny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m² położona w spokojnej, zielonej częśc...

  • Sprzedam działkę
    1 / 3
    Sprzedam działkę

    Klecie

    • 9 900 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 1,41h z warunkami zabudowy przy drodze krajowej 73 Pilzno-Jasło cena 9900za ar

  • Sprzedam udział w domu z ogrodem
    1 / 12
    Sprzedam udział w domu z ogrodem

    Warszawa

    • 900 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 568 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam udział 5/12 w działce z domem o wymiarach działki 30x52 m. Oferta dotyczy udziału o powierzchni 660m2. Teren jest ogrodzony i ma dostęp do mediów: prąd, woda, gaz oraz ka...

  • Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm
    1 / 7
    Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm

    Dąbrowa

    • 150 000 zł cena
    • 33 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam gospodarstwo rolne położone w Dąbrowie, gmina Annopol, o łącznej powierzchni 3,31 ha. W skład gospodarstwa wchodzi: działka siedliskowa (budowlana) o pow. 0,11 ha – nr ew....

  • Przepięknie położona działka przy ścianie lasu
    1 / 10
    Przepięknie położona działka przy ścianie lasu

    Osiny

    • 89 000 zł cena
    • 2 642 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działka z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. 2642 m/2. Atrakcyjne usy...

  • Na sprzedaż działki – Zator
    1 / 8
    Na sprzedaż działki – Zator

    Zator

    • 400 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 28 572 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Dojazd i media: - bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej - działki uzbrojone we wszystkie media (energia, woda, kanalizacja, gaz) – gotowe pod inwestycję Możliwość zabu...

  • Urokliwa działka z możliwością zabudowy w otoczeniu lasów
    1 / 10
    Urokliwa działka z możliwością zabudowy w otoczeniu lasów

    Choinek

    • 89 000 zł cena
    • 1 710 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1710 m², położoną w malowniczej miejscowości Choinek, w gminie Gostynin. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, leśnej ok...

  • Działki budowlane na sprzedaż
    Działki budowlane na sprzedaż

    Skwierzyna

    • 210 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane w bardzo dobrej lokalizacji w Skwierzynie. W niniejszej ofercie oferuje na sprzedaż działkę nr 288/11 o powierzchni 1001m2 W cenie 210 000,00 zł. S...

  • Na sprzedaż: 5 działek gruntowych w Żeglcach
    1 / 15
    Na sprzedaż: 5 działek gruntowych w Żeglcach

    Żeglce

    • 118 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja: Żeglce, gm. Chorkówka, pow. krośnieński, woj. podkarpackie Powierzchnia: 5 działek o różnej powierzchni – możliwość zakupu całości lub pojedynczych działek Status: Gru...

  • Teren w okolicach Warszawy
    1 / 3
    Teren w okolicach Warszawy

    Błonie

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta dla dewelopera-inwestora. Do sprzedania teren do natychmiastowej zabudowy o powierzchnie od 5 do 20 hektarów, położony w doskonałej lokalizacji, trasa WARSZAWA-POZNAN mias...

  • Sprzedam działkę
    1 / 13
    Sprzedam działkę

    Życiny

    • 341 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 531 i 203 – 6200m² (62ar) położoną we wsi Życiny. 1400m od Zalewu Chańcza. Są to działki położone na terenach oznaczone symbolem RMI – tereny zabudowy zagrodowo -...

  • Działka budowlana Wola Karczewska gm. Wiązowna
    Działka budowlana Wola Karczewska gm. Wiązowna

    Wola Karczewska

    • 525 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna tylko u nas. Nie szukaj dalej. Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej. Na sprzedaż atrakcyjna, duża działka o powierzchni 3500 m, położona w spokojnej i zielon...