• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Działka budowlana Chełmiec
    1 / 2
    Działka budowlana Chełmiec

    Chełmiec

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Wielogłowach- około 700m od drogi głównej Nowy Sącz- Kraków. Działka widokowa o wymiarach około 37m x 28m- dojazd do działk...

  • Działka budowlana Biczyce Dolne gm. Chełmiec
    1 / 5
    Działka budowlana Biczyce Dolne gm. Chełmiec

    Biczyce Dolne

    • 230 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. około 22ar położona w Biczycach Dolnych (granica Biczyc i Chełmca). Działka pochyła z wykonaną "półką " pod budowę domu jednorodzinnego- sz...

  • Działka nad rzeką Warta Sprzedam
    1 / 2
    Działka nad rzeką Warta Sprzedam

    Częstochowa

    • 25 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam jedną lub Dwie działki Rekreacyjne o pow . 2200mkw oraz 1000mkw . Działki mogą tworzyć jedną całość, gdyż graniczą ze sobą Lokalizacja - Miejscowość Pieńki Szczepockie gm....

  • Działka budowlana Paszyn gm. Chełmiec
    1 / 9
    Działka budowlana Paszyn gm. Chełmiec

    Paszyn

    • 230 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 54ar położona w Paszynie gm. Chełmiec. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w terenie przeznacz...

  • Działka budowlana Korwinów gm. Poczesna, Modra
    1 / 3
    Działka budowlana Korwinów gm. Poczesna, Modra

    Korwinów

    • 210 000 zł cena
    • 1 184 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy niedaleko Częstochowy? Świetnie, że tu jesteś, Biuro Michalczyk Nieruchomości ma dla Ciebie działkę idealną! Lokaliza...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 5
    Sprzedam działkę ROD

    Gniezno

    • 88 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    *Działka ROD do sprzedaży - raj na ziemi! * Sprzedam uroczą działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy. Działka jest idealnym miejscem n...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Skęczniew

    • 150 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2250 M2 w tym domek w granicach 63 m domek posiada wodę w środku prąd w drodze działka leży w okolicach zalewu Jeziorsko sprzedaję całość za 150 000...

  • Sprzedam atrakcyjne działki w Pogwizdów Nowy Na raty!
    1 / 7
    Sprzedam atrakcyjne działki w Pogwizdów Nowy Na raty!

    Pogwizdów

    • 17 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży są działki w Rzeszowie ul. Pogwizdowska (dawny Pogwizdów Nowy). Dogodne miejsce na naprawdę ciekawe inwestycje. Cena za ar 17,000 zł. Dobry dojazd, przyjemna...

  • Działka budowlana Częstochowa Lisiniec, Wręczycka
    1 / 7
    Działka budowlana Częstochowa Lisiniec, Wręczycka

    Częstochowa

    • 139 900 zł cena
    • 790 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu w idealnej okolicy? Świetnie, że tu jesteś - Biuro Michalczyk Nieruchomości ma dla Ciebie działkę, której szukasz! Lokalizacja:...

  • Działka budowlana Nowy Sącz
    1 / 7
    Działka budowlana Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 100 000 zł cena
    • 823 m2 powierzchnia
    • 1 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,23 ar. w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej asfaltowej. Działka zabudowana domem o pow. ok 160m2 oraz garaże...

  • ROD DUŻA PIĘKNA DZIAŁKA REKREACYJNA Z DOMKIEM 730 M2
    1 / 16
    ROD DUŻA PIĘKNA DZIAŁKA REKREACYJNA Z DOMKIEM 730 M2

    Białystok

    • 200 000 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ROD, DUŻA DZIAŁKA REKREACYJNA Z DOMKIEM 730 m2, OGRÓD DZIAŁKOWY, DZIAŁKA REKREACYJNA, DZIAŁKA, REKREACJA, DOMEK, NIEWODNICA KOŚCIELNA k. BIAŁEGOSTOKU Sprzedam dużą działkę rekre...

  • Działka budowlana Sikorskiego
    1 / 3
    Działka budowlana Sikorskiego

    Zabrze

    • 190 000 zł cena
    • 639 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr
    1 / 4
    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr

    Kluszkowce

    • 840 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 352 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w strefie Planu Miejscowego ozn. 58.2 MN/MT i 16.1Zw w oparciu o który ustalone zostało przeznaczenie terenu: * podstawowe: - tereny zabudowy mieszkaniow...

  • Wyjątkowa działka w Cieszynie, ul. Północna
    1 / 4
    Wyjątkowa działka w Cieszynie, ul. Północna

    Cieszyn

    • 362 500 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej położonej na malowniczym Śląsku, w urokliwym Cieszynie, przy u...

  • Działka 12 arów Zwierzchów
    1 / 15
    Działka 12 arów Zwierzchów

    Zwierzchów

    • 126 000 zł cena
    • 1 184 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni prawie 12 arów. Nieruchomość znajduje się w Zwierzchowie, niespełna 2 km od Bełchatowa. Działka położona w sąsiedztwie lasu i otoczeniu kilku do...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 129 370 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze F nr 283/251 o wymiarach ok. 28X56 Powierzchnia działki ok 1522 m2 Cena 129 370 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działki 10-15 arów z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 10
    Działki 10-15 arów z wydanymi warunkami zabudowy

    Podwody-Kolonia

    • 52 724 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki Budowlane w Podwodach Kolonia! Szanowni Państwo, Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowa...

  • Działka Kamienica Bielsko-Biała pod Szyndzielnią
    1 / 16
    Działka Kamienica Bielsko-Biała pod Szyndzielnią

    Bielsko-Biała

    • 669 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 669 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż oferuję działkę położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i malowniczych dzielnic Bielska-Białej – Kamienicy. Nieruc...

  • Działka w górach budowlano-widokowa
    1 / 15
    Działka w górach budowlano-widokowa

    Kocierz Rychwałdzki

    • 150 000 zł cena
    • 1 745 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Szukasz działki budowlanej w górach w super miejscu? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Działka znajduje się w Beskidzie Małym w miejscowo...

  • DZIAŁKA USŁUGOWA Z DOPUSZCZENIEM LOK. MIESZKALNYCH
    1 / 16
    DZIAŁKA USŁUGOWA Z DOPUSZCZENIEM LOK. MIESZKALNYCH

    Stara Wieś

    • 499 000 zł cena
    • 4 771 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż działki 455/21 oraz 455/23 w miejscowości Stara Wieś Dolna przy ul. Aleja. Spokojne i ustronne miejsce do prowadzenia dzia...