• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Sprzedam działkę
    1 / 5
    Sprzedam działkę

    Orchówek

    • 140 zł cena
    • 4 172 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 41,72 ara, nr. działki 218/6 .Działka ma możliwość podzielenia na 2 odrębne o rozmiarach 20 i 18 m2. Połozona na terenie gminy Włodawa w miejscowośc...

  • Działka rekreacyjna Bydgoszcz Flisy
    1 / 10
    Działka rekreacyjna Bydgoszcz Flisy

    Bydgoszcz

    • 109 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry, W ofercie Jagła Nieruchomości działka rekreacyjna na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych na Miedzyniu. Działka o powierzchni 365 m2 mieści się w środkowe...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący +48 [tel] Oferta dotyczy działki o numerze B nr 283/247 o wymiarach ok. 24X57 Powierzchnia działki ok 1384 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7...

  • Okazja !!! Duża działka w sercu Bieszczad 6Ha
    1 / 16
    Okazja !!! Duża działka w sercu Bieszczad 6Ha

    Krzywe

    • 3 200 000 zł cena
    • 57 055 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący +48 [tel] Szukasz działki z pięknym widokiem w super miejscu? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Ta działka ma prawie 6 HEKTARÓW powierzchni. Dz...

  • Dwie działki budowlane w Kałdunach !
    1 / 6
    Dwie działki budowlane w Kałdunach !

    Kałduny

    • 62 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż już tylko dwie działki budowlane, położone niedaleko Bełchatowa, w miejscowości Kałduny. 1) 1412 m2 - 64 000 zł (działka numer 11/20) 2) 1374 m2 - 62 000 z...

  • Działka rolna blisko natury i gór
    1 / 16
    Działka rolna blisko natury i gór

    Rybarzowice

    • 120 000 zł cena
    • 884 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż częściowo zakrzewiona działka rolna o powierzchni 884 m² położona w urokliwej, dobrze nasłonecznionej lokalizacji. Wokół działki...

  • Działka pod inwestycję deweloperską
    1 / 4
    Działka pod inwestycję deweloperską

    Bielsko-Biała

    • 9 999 000 zł cena
    • 4 454 m2 powierzchnia
    • 2 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    MONIKA POŁATYŃSKA Agent prowadzący [tel] Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową propozycję zakupu gruntu idealnego pod inwestycję mieszkaniową – budowę bloku mieszkalnego. Ta dzi...

  • Nieruchomość inwestycyjna w Centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Nieruchomość inwestycyjna w Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 4 499 900 zł cena
    • 4 840 m2 powierzchnia
    • 930 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGNIESZKA CZYRPAK Agentka prowadząca [tel] Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 17...

  • Działka usługowo-mieszkaniowa TOP lokalizacja
    1 / 16
    Działka usługowo-mieszkaniowa TOP lokalizacja

    Czechowice-Dziedzice

    • 539 000 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę usługowo-mieszkaniową położoną w doskonałej lokalizacji przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dzie...

  • Działka usługowo mieszkaniowa przy głównej drodze
    1 / 16
    Działka usługowo mieszkaniowa przy głównej drodze

    Bielany

    • 879 840 zł cena
    • 5 499 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Szukasz działki usługowej? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Działka znajduje się w Bielanach przy ulicy Kęckiej. Działka jest w kształc...

  • Jedyna działka produkcyjna
    1 / 16
    Jedyna działka produkcyjna

    Goleszów

    • 707 730 zł cena
    • 4 566 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Polecam do sprzedaży działkę produkcyjną położoną z dala od zabudowań mieszkalnych. Nieruchomość jest położona pomiędzy dwoma funkc...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 10
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 399 000 zł cena
    • 4 458 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stronno gm.Dobrcz Na sprzedaż działka 4458m2 z rozpoczętą budową domu w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Pozwolenie na budowę aktualne- bieżące wpisy w dzienniku bu...

  • Zielony azyl w otoczeniu natury
    1 / 15
    Zielony azyl w otoczeniu natury

    Tarnawa Dolna

    • 190 000 zł cena
    • 9 581 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch przyległych działek o łącznej powierzchni 9581m². Działki kształtem są zbliżone do...

  • Działka z warunkami zabudowy, Oświęcim/Grojec
    1 / 11
    Działka z warunkami zabudowy, Oświęcim/Grojec

    Grojec

    • 450 000 zł cena
    • 11 778 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy – Grojec, ul. Czajki Działka położona jest przy ulicy Czajki, równoległej do drogi wojewódzkiej n...

  • Sprzedam działki
    1 / 2
    Sprzedam działki

    Urszulin

    • 190 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki pierwsza działka o powierzchni 1086 m2 numer działki 327/10 i druga działka o powierzchni 1144 m2 numer działki 328/1 położona w miejscowości...

  • Działka pod Szyndzielnią Kamienica Bielsko-Biała
    1 / 16
    Działka pod Szyndzielnią Kamienica Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 699 000 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 664 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferuję działkę położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i malowniczych dzielnic Bielska-Białej Kamienicy. Nieruchomość...

  • Działka z widokami
    1 / 10
    Działka z widokami

    Gilowice

    • 180 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący Tel.: +48 [tel] Jeśli szukasz działki w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, to idealnie trafiłeś - mamy coś dla Ciebie. Do sprzedania atr...

  • Duża widokowa działka na łonie natury Rychwałd
    1 / 16
    Duża widokowa działka na łonie natury Rychwałd

    Rychwałd

    • 399 000 zł cena
    • 6 805 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM – RYCHWAŁD, UL. HOLNÓWKA – 6805 m² Na sprzedaż przepięknie położona, duża działka budowlana o p...

  • Działka rolna Radziucie gm. Sejny,
    1 / 6
    Działka rolna Radziucie gm. Sejny,

    Radziucie

    • 90 000 zł cena
    • 7 806 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 7806 m², położone w urokliwej wsi Radziucie, 6 km od Sejn. Teren z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi...

  • Działka rolna blisko drogi asfaltowej i zabudowań
    1 / 12
    Działka rolna blisko drogi asfaltowej i zabudowań

    Jankowice

    • 10 900 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący Tel.: +48 [tel] Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 895 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystan...