• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Działka inwestycyjna 1632 m² |  Pełne media |
    1 / 8
    Działka inwestycyjna 1632 m² | Pełne media |

    Siedlce

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 632 m2 powierzchnia
    • 1 073 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA INWESTYCYJNA – GRUNT POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ / DEWELOPERSKĄ Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1 632 m², stanowiący kompleks 4 działek tworzą...

  • Działka budowlana Wudzyn gm. Dobrcz, Zamkowa
    1 / 6
    Działka budowlana Wudzyn gm. Dobrcz, Zamkowa

    Wudzyn

    • 135 700 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż działki budowlane z linią lasu - Wudzyn, gmina Dobrcz Jagła Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę działek budowlan...

  • Działka Smolniki gm. Szubin
    1 / 6
    Działka Smolniki gm. Szubin

    Smolniki

    • 58 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Tania działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 720m2 we wsi Smolniki, 2,5km do Szubina. Warunki zabudowy na dom jednorodzinny. D...

  • Działka budowlana Murowaniec gm. Białe Błota
    1 / 12
    Działka budowlana Murowaniec gm. Białe Błota

    Murowaniec

    • 199 900 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Oferta wyłącznie w biurze JAGŁA NIERUCHOMOŚCI - na sprzedaż działka z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego PROJEKT - "...

  • Działka inwestycyjna Solec Kujawski
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Solec Kujawski

    Solec Kujawski

    • 960 000 zł cena
    • 10 304 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Super położona działka inwestycyjna- 10304m2 - Solec Kujawsk i . Strefa produkcyjno-przemysłowa Idealna pod działalność produkcyjną, logistyczną, handlową, usługową, biuro...

  • Działka usługowa Bydgoszcz Fordon
    1 / 10
    Działka usługowa Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 454 200 zł cena
    • 2 271 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży oferujemy bardzo atrakcyjnie położoną działkę inwestycyjną o powierzchni całkowitej 2271 m2! (DOSTĘPNA RÓWNIEŻ SĄSIEDNIA DZIAŁKA 2043 M2) Działka położona w By...

  • Działka przemysłowa Niwy gm. Osielsko
    1 / 5
    Działka przemysłowa Niwy gm. Osielsko

    Niwy

    • 1 890 000 zł cena
    • 9 449 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Super położona działka inwestycyjna - 9449m2 - Niwy- przy węźle S5 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - szeroko rozumiane usługi z dopuszczeniem zabudowy jednor...

  • Działka Skudzewo gm. Zławieś Wielka
    1 / 7
    Działka Skudzewo gm. Zławieś Wielka

    Skłudzewo

    • 89 000 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Super tania działka położona - Skłudzewo gmina Zławieś Wielka - 3004m2. Doskonała inwestycja i lokata kapitału. W okolicy sprzedanych kilkanaście działek- powstanie mini...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 13
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 108 770 zł cena
    • 1 490 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1490 m2, położona w Występie...

  • Działka Lubaczów
    1 / 4
    Działka Lubaczów

    Lubaczów

    • 250 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dzień dobry, Oferuję na sprzedaż działkę w miejscowości Lubaczów o numerze 121. Identyfikator działki: 180901_1.0001.121 Klasa gruntu: RIIIb Działka znajduje się bezpośrednio prz...

  • Działka budowlana Skórzewo gm. Szubin
    1 / 5
    Działka budowlana Skórzewo gm. Szubin

    Skórzewo

    • 67 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położone działki budowlane 990m2 do 1400m2 . Kompleks działek blisko lasu, 100-200m od trasy Bydgoszcz-Poznań . Skórzewo gmina Szubin , w okolicy lasy i je...

  • Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa
    1 / 6
    Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa

    Owczarnia

    • 749 000 zł cena
    • 1 315 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca na dom, gdzie naprawdę można odpocząć po pracy, usłyszeć ciszę i mieć naturę na wyciągnięcie ręki — a jednocześnie szybko dojechać do Warszawy? Na sprzedaż działka...

  • Działka Mrocza Samsieczynek
    1 / 5
    Działka Mrocza Samsieczynek

    Mrocza

    • 54 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 800m2 we wsi Samsieczynek, Bydgoszcz 31km. Warunki zabudowy na dom jednorodzi...

  • Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 2,87 ha gm. Końskie
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 2,87 ha gm. Końskie

    Jeżów

    • 86 100 zł cena
    • 28 700 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie gm. Końskie ,pow. konecki, składającą się z czterech działek ewidencyjnych nr: 1060; 1061; 1062,1063 o łącznej powierzchni 2,87 ha. Bez pośrednikó...

  • Sprzedam ziemię
    1 / 3
    Sprzedam ziemię

    Osiek Mały

    • 75 000 zł cena
    • 13 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię, Kolonia Osiek Mały, działki nr 15,16 i 21. W sumie 1.36ha. Klasy IVb, V i VI. [tel] Cena 75 000 zł.

  • Działka inwestycyjna Bydgoszcz Okole
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Bydgoszcz Okole

    Bydgoszcz

    • 700 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA NAD KANAŁEM BYDGOSKIM!! Na sprzedaż działka nie objęta MPZP. Sugerując się zabudową wokół pozostaje tylko wyobrażać sobie obiekt który w tym miejscu m...

  • Działka budowlana Barcin
    Działka budowlana Barcin

    Barcin

    • 58 750 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Barcin Wieś. Opis ogłoszenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Barcinie Wsi. Działka zlokalizowana jest w pięknym otoczeniu -...

  • Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka

    Warszawa

    • 22 000 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 2 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania prezentuję działkę o powierzchni 10600 m2 położona w Warszawie w dzielnicy Mokotów . Dla omawianej nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzen...

  • Przytulny domek 45m2 na terenie ośrodka wypoczynkowego
    1 / 15
    Przytulny domek 45m2 na terenie ośrodka wypoczynkowego

    Barcice

    • 85 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz ucieczki od zgiełku miasta? Oferuję na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w miejscowości Barcice Parcela (gmina Somianka), na terenie kameralnego ośrodka wczasoweg...

  • Działka rolna Samociążek gm. Koronowo
    1 / 13
    Działka rolna Samociążek gm. Koronowo

    Samociążek

    • 240 000 zł cena
    • 3 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zalew Koronowski - Samociążek działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy , o powierzchni 3061m2- do Zalewu Koronowskiego -500m , częściowo zalesiona + linia lasu. S...