• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zboże
  • Gzowo
  • Bydlino
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Białogarda

(1)
  • Działka siedliskowa z warunkami zabudowy- Białogarda
    1 / 7
    Działka siedliskowa z warunkami zabudowy- Białogarda

    Białogarda

    • 325 000 zł cena
    • 8 267 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OKAZJA! Piękna działka siedliskowa z warunkami zabudowy, nie wymaga odrolnienia. Bezpośredni zjazd drogą utwardzoną. Świetne położenie, piękne widoki, dużo zieleni, cisza, spokój d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka z ogrodzeniem

    Wicko

    • 116 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano-rolna (50 % działki można zabudować) w miejscowości Wicko. W MPZP działka ma nr. 575/11, jest pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Działka jest og...

  • Działka inwestycyjna Charbrowo gm. Wicko, Zaciszna
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Charbrowo gm. Wicko, Zaciszna

    Charbrowo

    • 1 230 000 zł cena
    • 24 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nowa, niższa cena! Działka pod zabudowę jednorodzinną, usługową położona w Charbrowie, koło Łeby, przy ulicy Zacisznej, w gminie Wicko, w powiecie lęborskim o powierzchni 24 000 m2...

  • Działka inwestycyjna Charbrowo gm. Wicko, Zaciszna
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Charbrowo gm. Wicko, Zaciszna

    Charbrowo

    • 626 500 zł cena
    • 11 394 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nowa, niższa cena! Działka pod zabudowę jednorodzinną, usługową położona w Charbrowie, koło Łeby, przy ulicy Zacisznej, w gminie Wicko, w powiecie lęborskim o powierzchni 11 394 m2...

  • Charbrowo 5 km od Łeby – Twoje miejsce na dom!
    1 / 6
    Charbrowo 5 km od Łeby – Twoje miejsce na dom!

    Charbrowo

    • 188 100 zł cena
    • 1 254 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Charbrowie. Możliwa sprzedaż na raty notarialne. Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 1254 m². Działka...

  • Działka Wicko ul. Lipowa

    Wicko » ul. Lipowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę z widokiem na pradolinę rzeki Łeby. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, przedszkole, żłobek. Odległośc od Łeby to ok. 10 km.Działka płaska...

  • Działka Wicko ul. Lipowa

    Wicko » ul. Lipowa

    • 535 000 zł cena
    • 5 002 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę z widokiem na pradolinę rzeki Łeby. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, przedszkole, żłobek. Odległość od Łeby to ok. 10 km.Działka płaska...

  • Działka Wicko ul.

    Wicko

    • 592 280 zł cena
    • 9 879 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Eastate prezentuje Państwu trzy działki przemysłowe przeznaczone pod zabudowę produkcyjno-usługową, położone w miejscowości Wicko, 10km od Łeby.LOKALIZACJA:Wicko (woj. pomorskie, p...

  • Działka Wicko ul.

    Wicko

    • 164 280 zł cena
    • 2 738 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Eastate prezentuje Państwu działkę przemysłową przeznaczoną pod zabudowę produkcyjno-usługową, położoną w miejscowości Wicko, 10km od Łeby.LOKALIZACJA:Wicko (woj. pomorskie, powiat...

  • Działka Wicko ul.

    Wicko

    • 428 000 zł cena
    • 7 141 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Charbrowo, ul. Różana

    Charbrowo » ul. Różana

    • 72 000 zł cena
    • 1 719 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie o II rokowaniach na sprzedaż nieruchomości położonych w m. CharbrowoNa podstawie art. 39 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. D...