• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sycewice
  • Osowicze
  • Kistowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Potęgowo

(3)
  • Dom Potęgowo ul.

    Potęgowo

    • 17 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TAKA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE - NIE PRZEGAP JEJ !!!JEŚLI SZUKASZ NA WYNAJEM MIEJSCA DO MIESZKANIA I PROWADZENIA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ - TO DOBRZE TRAFIŁEŚ - OFERTA...

  • Dom Potęgowo Osowa ul.

    Potęgowo

    • 2 850 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZUKASZ MIEJSCA DO PROWADZENIA FIRMY I MIESZKANIE MIĘDZY SŁUPSKIEM A LĘBORKIEM TO NIE PRZEGAP TEJ OFERTY TAKA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEJEŚLI SZUKASZ MIEJSCA DO ZAMIESZKANIA I PR...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Potęgowo

    • 399 900 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 2 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedaż mieszkania

    Lębork

    • 285 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, bardzo ładne mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ulicy Czołgistów o powierzchni użytkowej 60,18 m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze czteropiętrowego bl...

  • Działka Wolinia

    Wolinia

    • 80 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i]WOLINIA [/i] [i] działki nad morzem . [/i] [i]Kupujący nie płaci wynagrodzenia.[/i] [i] cena do rozsądnej negocjacji . [/i] [i] WOLINIA TO [/i] [i]STARA WIEŚ KA...

  • Działka Cewice ul.

    Cewice

    • 1 499 000 zł cena
    • 39 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka rolna nr 225/2 o powierzchni 39 700 m2 (3,97 HA) w otulinie lasu w Obrębie : Bukowina, Gmina: CewiceW sąsiedztwie łąki i lasy, które gwarantują ciszę, spokój i relaks....

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Damnica

    • 690 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie idealne na start
    1 / 20
    3-pokojowe mieszkanie idealne na start

    Nożyno

    • 130 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak w Nożynie- działka 2,28 ha!
    1 / 20
    Dom bliźniak w Nożynie- działka 2,28 ha!

    Nożynko

    • 350 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lębork ul.

    Lębork

    • 430 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRODEM W KAMIENICY W LĘBORKUMIESZKANIE:Nieruchomość o powierzchni 75,5 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze i składa się z trzech przestronnych...

  • Dom na Kaszubach z bazą agroturystyczną - Karwno
    1 / 20
    Dom na Kaszubach z bazą agroturystyczną - Karwno

    Karwno

    • 660 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 3 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolna Dąbrówno gm. Potęgowo, xxx
    Działka rolna Dąbrówno gm. Potęgowo, xxx

    Dąbrówno

    • 1 001 345 zł cena
    • 200 269 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży grunty rolne o pow. 200 269 m. Plan zagospodarowania : przeznaczenie tereny rolnicze - KARTA TERENU 75-R BUDOWA SIEDLISKA UCHWAŁA NR XLII/412/2022 RADY GMIN...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumsko

    • 209 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lębork

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 230 m2,ogród 848 m2 ,garaż, piwnice
    Sprzedam mieszkanie 230 m2,ogród 848 m2 ,garaż, piwnice

    Żelazkowo

    • 359 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest 230 m2-dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania o powierzchni 113 i 43 m2 ,75 m2 piwnic, działka 848 m2, garaż i komórka. Mieszkania stanowią część dworu z koń...

  • Działka budowlana Nowa Wieś Lęborska, Osiedle Na Stoku
    1 / 16
    Działka budowlana Nowa Wieś Lęborska, Osiedle Na Stoku

    Nowa Wieś Lęborska

    • 258 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o numerze ewidencyjny nr 475/142 położona w Nowej Wsi Lęborskiej, w powiecie Lęborskim, w Gminie Nowa Wieś Lęborska, przy ul. Spokojnej o powierzchni 1990 m2. Ter...

  • Przestronne dwupoziomowe mieszkanie
    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie

    Lębork

    • 650 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • sprzedaż domu

    Grąbkowo

    • 475 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    * Dom o powierzchni 160 m2, z działką w skład której wchodzi ogród okalający budynek mieszkalny. *Budynek posiada 2 pokoje na dole, 2 na górze , poddasze do adaptacji, pomieszczen...

  • Z dala od spojrzeń sąsiadów
    1 / 11
    Z dala od spojrzeń sąsiadów

    Chocielewko

    • 199 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Jeśli chcesz poczuć klimat prawdziwej tradycyjnej wsi, gdzie budzi Cię poranne pianie koguta, sarny zaglądają prawie przez okno, a samochody przejeżdżają sporadycznie, przeczytaj d...

  • WOLINIA-6700m2-186/187-2 WZ-BEZTERMINOW-PRĄD-WODA-KANALIZ-7m
    1 / 16
    WOLINIA-6700m2-186/187-2 WZ-BEZTERMINOW-PRĄD-WODA-KANALIZ-7m

    Wolinia

    • 285 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    .- Wolinia WIEŚ KASZUBSKA - Główczyce woj Pomorskie . Działki z WZ------ B E Z T E R M I N O W A- nr/186---3464m2-.199tys zł oraz nr/187-3267m2--138-tys zł .----------...

  • Sprzedam mieszkanie 54m2 w Damnicy
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie 54m2 w Damnicy

    Damnica

    • 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Damnicy w dogodnej lokalizacji. 3 pokoje, 54m2, do remontu, ogrzewanie elektryczne, bojler na wodę z funkcją eko, dodatkowo piwnica i pomieszczenie gospodarcz...

  • Działka Runowo

    Runowo

    • 270 000 zł cena
    • 39 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna Runowo, gm. Potęgowo, woj. pomorskie. Oferuję do sprzedaży dwie sąsiadujące ze sobą działki rolne o łącznej powierzchni 39 600 m (3,96 ha),...

  • Działka Runowo

    Runowo

    • 125 000 zł cena
    • 18 700 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna Runowo, gm. Potęgowo, woj. pomorskie. Oferuję do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 18.700 m (1,87 ha), położoną w miejscowości Runowo, w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Lębork - najem firmowy
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe Lębork - najem firmowy

    Lębork

    • 5 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe, w pełni umeblowane, wyposażona kuchnia, w centrum miasta, z miejscem parkingowym. Tylko najem firmowy.

  • Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 60 m² z balkonem – ul. I Armii Wojska Polskiego
    1 / 12
    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 60 m² z balkonem – ul. I Armii W...

    Lębork

    • 1 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Budynek z działką
    1 / 16
    Budynek z działką

    Nowa Wieś Lęborska

    • 180 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 407 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    128m2 to powierzchnia całej działeczki.Były Sklep ale budowana z myślą na mieszkanie.Powierzchnia zabudowana 52,49m2 .Wszystko ogrodzone plotem drewniano/stalowym.Dzialka zabudowan...

  • Mieszkanie Lębork, Plac Pokoju
    Mieszkanie Lębork, Plac Pokoju

    Lębork

    • 385 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | SŁONECZNE | 3 POKOJE | CENTRUM | BALKON | LĘBORK | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze. Lokal o powier...

  • Działka rolno-budowlana Nowa Wieś Lęborska
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Nowa Wieś Lęborska

    Nowa Wieś Lęborska

    • 190 000 zł cena
    • 9 097 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 9097 m², położoną w miejscowości Nowa Wieś Lęborska (nr 446/5), w dynamicznie rozwijającej się okolicy, z doskonałym dostępem...

  • Wargowo - budowlane, BEZPOŚREDNIO
    1 / 11
    Wargowo - budowlane, BEZPOŚREDNIO

    Wargowo

    • 70 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna Działka Budowlana w Wargowie - Idealna Inwestycja w Spokojną Okolicę. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budo...

  • Dom Nowa Wieś Lęborska rynek pierwotny ul. Dworcowa

    Nowa Wieś Lęborska » ul. Dworcowa

    • 499 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    MAMY DO ZAPROPONOWANIA 3 NOWOCZESNE DOMY W STANIE DEWELOPERSKIM - W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ. KAŻDY DOM MA TAKI SAM WYMAR I CENĘ. DO WYBORU JEST ROZMIAR DZIAŁKI (każda działka ma oddzi...

  • Dom Cewice ul. Wrzosowa

    Cewice » ul. Wrzosowa

    • 559 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCIATUTY  NIERUCHOMOŚCI - Działki położone na wzniesieniu, z pięknym widokiem na okolicę- Działka graniczy z lasem - Spokojna i z...

  • Działka Wykosowo

    Wykosowo

    • 18 760 zł cena
    • 1 929 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowyw Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.107.2024.AWO.118KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim ogłasza...

  • Działka Główczyce

    Główczyce

    • 57 519 zł cena
    • 1 436 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.125.2024.AWO.165OGŁOSZENIE O PRZETARGU KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Tere...