• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Żelazkowo

(1)
  • Sprzedam mieszkanie 230 m2,ogród 848 m2 ,garaż, piwnice
    Sprzedam mieszkanie 230 m2,ogród 848 m2 ,garaż, piwnice

    Żelazkowo

    • 359 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest 230 m2-dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania o powierzchni 113 i 43 m2 ,75 m2 piwnic, działka 848 m2, garaż i komórka. Mieszkania stanowią część dworu z koń...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedaż mieszkania

    Lębork

    • 285 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, bardzo ładne mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ulicy Czołgistów o powierzchni użytkowej 60,18 m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze czteropiętrowego bl...

  • Mieszkanie Lębork ul.

    Lębork

    • 430 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRODEM W KAMIENICY W LĘBORKUMIESZKANIE:Nieruchomość o powierzchni 75,5 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze i składa się z trzech przestronnych...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lębork

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne dwupoziomowe mieszkanie
    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie

    Lębork

    • 650 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe Lębork - najem firmowy
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe Lębork - najem firmowy

    Lębork

    • 5 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe, w pełni umeblowane, wyposażona kuchnia, w centrum miasta, z miejscem parkingowym. Tylko najem firmowy.

  • Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 60 m² z balkonem – ul. I Armii Wojska Polskiego
    1 / 12
    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 60 m² z balkonem – ul. I Armii W...

    Lębork

    • 1 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Mieszkanie Lębork, Plac Pokoju
    Mieszkanie Lębork, Plac Pokoju

    Lębork

    • 385 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | SŁONECZNE | 3 POKOJE | CENTRUM | BALKON | LĘBORK | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze. Lokal o powier...