• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niwiski
  • Huta Kuflewska
  • Łubno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Łeba

(7)
  • Mieszkanie Łeba ul. Lęborska

    Łeba » ul. Lęborska

    • 519 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupoziomowy, komfortowy apartament nad morzem z basenem i kortem - Łeba / Żarnowska - idealny do zamieszkania lub pod wynajemNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położon...

  • Apartament San 2 w Łebie
    1 / 15
    Apartament San 2 w Łebie

    Łeba

    • 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Nasz obiekt to elegancki i komfortowy w pełni wyposażony Apartament San 2 ( 39m2) w Łebie. Znajduje się na parterze przy Alei Św. Jakuba 29C. Odległość do morza to ok. 1 km. Apart...

  • Mieszkanie 79m2 w Nowym Budownictwie - Łeba

    Łeba » ul. Grabskiego

    • 680 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC Apartamenty Morszczyn Zamknij na chwilę oczy. Wyobraź sobie, że delektujesz się filiżanką kawy i towarzyszy Ci widok fruwających na tle nieba mew. Wyst...

  • Mieszkanie 47m2 w Nowym Budownictwie - Łebie

    Łeba » ul. Grabskiego

    • 567 243 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 43m2 w Nowym Budownictwie - Łeba

    Łeba » ul. Grabskiego

    • 519 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Apartament Łeba | Inwestycja | Standard Premium
    Apartament Łeba | Inwestycja | Standard Premium

    Łeba

    • 759 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w świetnej lokalizacji !!!
    1 / 12
    Mieszkanie w świetnej lokalizacji !!!

    Łeba

    • 415 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Estate Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedaż mieszkania

    Lębork

    • 285 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, bardzo ładne mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ulicy Czołgistów o powierzchni użytkowej 60,18 m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze czteropiętrowego bl...

  • Mieszkanie Lębork ul.

    Lębork

    • 430 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRODEM W KAMIENICY W LĘBORKUMIESZKANIE:Nieruchomość o powierzchni 75,5 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze i składa się z trzech przestronnych...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żarnowska

    • 489 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na zamkniętym osiedlu z basenem
    1 / 11
    Apartament na zamkniętym osiedlu z basenem

    Żarnowska

    • 454 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na zamkniętym osiedlu z basenem
    1 / 12
    Apartament na zamkniętym osiedlu z basenem

    Żarnowska

    • 345 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żoruchowo

    • 1 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumsko

    • 209 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lębork

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 230 m2,ogród 848 m2 ,garaż, piwnice
    Sprzedam mieszkanie 230 m2,ogród 848 m2 ,garaż, piwnice

    Żelazkowo

    • 359 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest 230 m2-dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania o powierzchni 113 i 43 m2 ,75 m2 piwnic, działka 848 m2, garaż i komórka. Mieszkania stanowią część dworu z koń...

  • Przestronne dwupoziomowe mieszkanie
    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie

    Lębork

    • 650 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Rowy, Apartament 36,81m2, 150m Bałtyk, Taras
    1 / 10
    Rowy, Apartament 36,81m2, 150m Bałtyk, Taras

    Rowy

    • 790 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 21 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Rowy, Wyjątkowy apartament w sosnowym lesie, 150 m od plaży, duży taras na dachu - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - 150 metrów od morza, prestiżowa lokalizacja wśród sosnowe...

  • Rowy, gotowy apartament 35m2, Plaża 150m
    1 / 12
    Rowy, gotowy apartament 35m2, Plaża 150m

    Rowy

    • 650 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rowy, Komfort i spokój w sosnowym lesie – apartament z balkonem, blisko plaży - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk Na sprzedaż komfortowy apartament położony w miejscowości Rowy...

  • Sprzedam mieszkanie 54m2 w Damnicy
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie 54m2 w Damnicy

    Damnica

    • 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Damnicy w dogodnej lokalizacji. 3 pokoje, 54m2, do remontu, ogrzewanie elektryczne, bojler na wodę z funkcją eko, dodatkowo piwnica i pomieszczenie gospodarcz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Lębork - najem firmowy
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe Lębork - najem firmowy

    Lębork

    • 5 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe, w pełni umeblowane, wyposażona kuchnia, w centrum miasta, z miejscem parkingowym. Tylko najem firmowy.

  • Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 60 m² z balkonem – ul. I Armii Wojska Polskiego
    1 / 12
    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 60 m² z balkonem – ul. I Armii W...

    Lębork

    • 1 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Mieszkanie Lębork, Plac Pokoju
    Mieszkanie Lębork, Plac Pokoju

    Lębork

    • 385 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | SŁONECZNE | 3 POKOJE | CENTRUM | BALKON | LĘBORK | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze. Lokal o powier...

  • Apartament z tarasem w Rowach, 130 m do morza
    Apartament z tarasem w Rowach, 130 m do morza

    Rowy

    • 549 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż komfortowy apartament z tarasem w pierwszej linii zabudowy w nadmorskich Rowach. Znakomita lokalizacja! 130 metrów do morza Nieruchomość usytuowana n...

  • Mieszkanie Rowy - 200m do morza - 34,35m2 z balkonem 9,41m2
    Mieszkanie Rowy - 200m do morza - 34,35m2 z balkonem 9,41m2

    Rowy

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji – 200m od morza, zaledwie kilka minut spacerem od plaży i centrum miejscowości. Budynek Nadmorska 42B położony w głębi osiedla w str...

  • Mieszkanie Gniewino ul. Pomorska

    Gniewino » ul. Pomorska

    • 150 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!!ATUTY:- kameralny budynek - 2 pokoje- oddzielna kuchnia - duży ogród- bezczynszowe LOKALIZACJA:Lokal znajduje się w centrum Gniewina w powie...