• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Płaszewko
  • Borzestowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nożyno

(1)
  • 3-pokojowe mieszkanie idealne na start
    1 / 20
    3-pokojowe mieszkanie idealne na start

    Nożyno

    • 130 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka na Kaszubach, Borzytuchom

    Borzytuchom

    • 75 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działkę rolną - siedlisko na Kaszubach sprzedam (Borzytuchom - wieś 9 km od Bytowa przy trasie Bytów - Słupsk - woj. pomorskie). Piękne, ciche miejsce, niedaleko jeziora. W Borzytu...

  • DZIALKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA KASZUBY

    Jamno

    • 500 000 zł cena
    • 22 700 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę 2,27 ha z linia brzegową jeziora Żukówko. Serce Kaszub ! Gmina Bytów,powiat Parchowo,obręb Jamno. Dzialka o nr 110 stanowi lakę,grunt zalesiony [1...

  • Działka Gołczewo ul.

    Gołczewo

    • 95 000 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    LOKALIZACJAGołczewo to spokojna wieś położona w gminie Parchowo (pow. bytowski). W okolicy znajdują się dwa jeziora Stropno oraz Pipionko, jak również rozległe tereny leśne. Miłośn...

  • Dzialki budowlane
    Dzialki budowlane

    Parchowo

    • 96 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialki budowlane w Parchowie przy ul.Kościerska. Działki od 1500 do 2500 m2,cena 65zł za m2

  • Działka Borek Kamienny ul.

    Borek Kamienny

    • 299 000 zł cena
    • 3 136 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Odpocznij na Kaszubach!Kaszuby są niezwykle piękną okolicą. Można się tu więc doskonale zrelaksować.Jedna z dwóch takich działek!Atuty:- możliwość postawienia domków/przyczep kempi...

  • 1 / 3
    Działka Borek Kamienny ul.

    Borek Kamienny

    • 299 000 zł cena
    • 3 136 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

• Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Starnice

    • 399 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom położony na wsi okolice Bytowa- Chotkowo
    1 / 20
    Dom położony na wsi okolice Bytowa- Chotkowo

    Chotkowo

    • 530 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Uwaga!, Zwolnił się jeden dom na osiedlu Zacisze
    1 / 20
    Uwaga!, Zwolnił się jeden dom na osiedlu Zacisze

    Borzytuchom

    • 530 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak w Nożynie- działka 2,28 ha!
    1 / 20
    Dom bliźniak w Nożynie- działka 2,28 ha!

    Nożynko

    • 350 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem
    1 / 15
    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem

    Pomysk Wielki

    • 190 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • To miejsce czeka na Ciebie - Borzytuchom
    1 / 20
    To miejsce czeka na Ciebie - Borzytuchom

    Borzytuchom

    • 500 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 4 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom na Kaszubach z bazą agroturystyczną - Karwno
    1 / 20
    Dom na Kaszubach z bazą agroturystyczną - Karwno

    Karwno

    • 660 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 3 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom (bliźniak) nad jeziorem- Unichowo
    1 / 20
    Dom (bliźniak) nad jeziorem- Unichowo

    Unichowo

    • 600 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 20
    Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej

    Mądrzechowo

    • 720 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Warsztat, hala, magazyn+mieszkanie w Kołczygłowach
    1 / 9
    Warsztat, hala, magazyn+mieszkanie w Kołczygłowach

    Kołczygłowy

    • 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom z bajecznym widokiem na J. Glinowskie-Jeleńcz
    1 / 20
    Dom z bajecznym widokiem na J. Glinowskie-Jeleńcz

    Jeleńcz

    • 580 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 2 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie z działką w pobliżu Bytowa
    1 / 20
    Mieszkanie z działką w pobliżu Bytowa

    Osieki

    • 245 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kołczygłowy

    • 649 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 2 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grzmiąca

    • 200 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam
    sprzedam

    Kistowo

    • 100 000 zł cena
    • 4 160 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka rolna w Kistowie dojazd drogą asfaltową,blisko jeziora,lasy i hotel Kiston.Do Kartuz 38 km do Sulęczyna 8 km

  • Dom do wynajęcia
    Dom do wynajęcia

    Mokrzyn

    • 2 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom do wynajęcia

  • Sprzedam ziemię rolną pod siedlisko lub zabudowę
    1 / 12
    Sprzedam ziemię rolną pod siedlisko lub zabudowę

    Udorpie

    • 125 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 1,40 ha ziemi rolnej pod siedlisko lub zabudowę. Grunt położony w jednym kawałku w Udorpiu k. Bytowa (jest możliwość podziału dla zdecydowanego kupującego), woj. pomorski...

  • Działka Grzmiąca ul.

    Grzmiąca

    • 263 000 zł cena
    • 4 049 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W OKOLICY BYTOWALOKALIZACJADziałki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego „Dolina Słupi”. Wokół roztaczają się lasy z...

  • Działka Grzmiąca ul.

    Grzmiąca

    • 285 000 zł cena
    • 3 768 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W OKOLICY BYTOWA WSI GRZMIĄCALOKALIZACJADziałki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego „Dolina Słupi”. Wokół roztacza...

  • Ziemia łąka las
    1 / 3
    Ziemia łąka las

    Krosnowo

    • 190 000 zł cena
    • 24 805 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam na sprzedaż ziemia rolna 2.4805h w tym las o.80 ara ziemia jest położona we wsi Krosnowo gmina Borzytuchom numer dzialki 26/32 piekne miejsce wśród lasu na postawienie domku...

  • Działka Motarzyno

    Motarzyno

    • 305 260 zł cena
    • 22 170 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.20.2026.AWO.28KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza pr...

  • Wargowo - budowlane, BEZPOŚREDNIO
    1 / 11
    Wargowo - budowlane, BEZPOŚREDNIO

    Wargowo

    • 70 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna Działka Budowlana w Wargowie - Idealna Inwestycja w Spokojną Okolicę. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budo...

  • Dom Gowidlino gm. Sierakowice
    Dom Gowidlino gm. Sierakowice

    Gowidlino

    • 879 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gowidlino | dom na wzniesieniu z widokiem na jezioro | 3 kondygnacje | 900 m działki Gowidlino na Kaszubach to miejsce, które przyciąga spokojem, naturą i dostępem do jeziora. Nie...

  • Dom Gostkowo ul.

    Gostkowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 1 311 m2 powierzchnia
    • 1 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż zespół: pałacowo-parkowy w Gostkowie koło BYTOWA.PAŁAC z XVIII wieku wpisanym do rejestru zabytków W STANIE DO REMONTU I REWITALIZACJILOKALIZACJANieruchomość położona j...