• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kolonia Koplany
  • Sienkiewicze
  • Żoruchowo
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nowa Wieś Lęborska

(1)
  • Dom Nowa Wieś Lęborska rynek pierwotny ul. Dworcowa

    Nowa Wieś Lęborska » ul. Dworcowa

    • 499 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    MAMY DO ZAPROPONOWANIA 3 NOWOCZESNE DOMY W STANIE DEWELOPERSKIM - W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ. KAŻDY DOM MA TAKI SAM WYMAR I CENĘ. DO WYBORU JEST ROZMIAR DZIAŁKI (każda działka ma oddzi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom w Leborku

    Lębork

    • 1 280 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom mieszkalno-uslugowy w centrum Leborka, woj. pomorskie, wymiary 12,5 m X 9,5 m caly podpiwniczony. Parter w wynajmie (przynosi dochod). Pietro I i II to dwa oddzielne m...

  • Dom do wykończenia z gotowym mieszkaniem
    1 / 20
    Dom do wykończenia z gotowym mieszkaniem

    Linia

    • 1 099 000 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 3 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący z przestronną działką 700 m2
    1 / 14
    Dom wolnostojący z przestronną działką 700 m2

    Bożepole Wielkie

    • 480 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 3 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Potęgowo

    • 399 900 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 2 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Dom Potęgowo ul.

    Potęgowo

    • 17 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TAKA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE - NIE PRZEGAP JEJ !!!JEŚLI SZUKASZ NA WYNAJEM MIEJSCA DO MIESZKANIA I PROWADZENIA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ - TO DOBRZE TRAFIŁEŚ - OFERTA...

  • Dom Potęgowo Osowa ul.

    Potęgowo

    • 2 850 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZUKASZ MIEJSCA DO PROWADZENIA FIRMY I MIESZKANIE MIĘDZY SŁUPSKIEM A LĘBORKIEM TO NIE PRZEGAP TEJ OFERTY TAKA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEJEŚLI SZUKASZ MIEJSCA DO ZAMIESZKANIA I PR...

  • za darmo !!!Domek108m2 Fiat Freemont Sprzedam działka2003m2
    1 / 10
    za darmo !!!Domek108m2 Fiat Freemont Sprzedam działka2003m2

    Chmieleniec

    • 650 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek do 108 m2 z poddaszem użytkowym i sztychem małym w systemie kontenero-kanadyjskim ocieplony styropian 16 grafit + wełna , za darmo !!! Pompa ciepła Nowa za parę dni fotowolta...

  • Dom Lębork, Szarych Szeregów
    1 / 15
    Dom Lębork, Szarych Szeregów

    Lębork

    • 1 190 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w Lęborku, przy ulicy Szarych Szeregów, o powierzchni użytkowej 159 m2, a powierzchni całkowitej 204 m2, usytuowany na d...

  • Dom Skrzeszewo Żukowskie ul. Cytrynowa

    Skrzeszewo » ul. Cytrynowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 13 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, umeblowany dom parterowy z nieużytkowym poddaszem, zbudowany w technologii szkieletowej z wysokiej jakości czterostronnie struganego drewna SODRA sprowadzan...

  • Dworek pod lasem, oaza ciszy i spokoju
    1 / 16
    Dworek pod lasem, oaza ciszy i spokoju

    Borkowo Lęborskie

    • 1 547 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 235 m², położony na działce 3040 m² w miejscowości Borkowo Lęborskie. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy, z dobr...

  • Szprzedam dom w Lęborku
    Szprzedam dom w Lęborku

    Lębork

    • 900 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szprzedam dom w Lęborku 900 000 zł

  • Dom jednorodzinny
    1 / 16
    Dom jednorodzinny

    Lębork

    • 890 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny – ul. Pomorska Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 170 m², usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1030 m². Rok zabudowy: parter mieszka...

  • Dom Lębork, Zwycięstwa
    Dom Lębork, Zwycięstwa

    Lębork

    • 1 490 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 4 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Budynek szeregowy mieszkalno -usługowy w centrum Lęborka. Możliwość wynajmu części domu pod usługi! Układ budynku Parter: Od ulicy znajduje się wejście do lokalu usł...

  • Dom Cewice ul. Wrzosowa

    Cewice » ul. Wrzosowa

    • 559 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCIATUTY  NIERUCHOMOŚCI - Działki położone na wzniesieniu, z pięknym widokiem na okolicę- Działka graniczy z lasem - Spokojna i z...