• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Sprzedam działki w Górach Sowich
    1 / 4
    Sprzedam działki w Górach Sowich

    Sokolec

    • 315 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działki budowlano-rolne ok. 3000 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej( plan zagospodarowania przestrzennego). Działki położone w Górach Sowich w miejscowości Ludwikowice-Sokolec. D...

  • Działka, 845 m², Pisarzowice
    1 / 9
    Działka, 845 m², Pisarzowice

    Wilamowice

    • 135 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Multidom ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z widokiem na góry, o powierzchni 8,45 ara, położonej w miejscowości Wilam...

  • Grunty 5 400 m² – widok, las i działka z WZ
    1 / 16
    Grunty 5 400 m² – widok, las i działka z WZ

    Młynne

    • 330 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 5 400 m², położone w malowniczej miejscowości Młynne, gmina Limanowa, powiat limanowski (wo...

  • Działka budowlana Mochle gm. Sicienko
    1 / 7
    Działka budowlana Mochle gm. Sicienko

    Mochle

    • 109 000 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknie położonej działki w podbydgoskim Mochlu o powierzchni 928 m2. Grunt położony w oto...

  • Działka inwestycyjna Tryszczyn gm. Koronowo, Nad Kanałem
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Tryszczyn gm. Koronowo, Nad Kanałem

    Tryszczyn

    • 629 999 zł cena
    • 8 198 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki w Tryszczynie ulica Nad Brdą. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do rzeki Brdy, co stanowi wartość dodan...

  • Działka Skórzewo gm. Szubin
    1 / 5
    Działka Skórzewo gm. Szubin

    Skórzewo

    • 62 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chciałbyś zamieszkać w kameralnej ,spokojnej okolicy blisko Bydgoszczy - świetny dojazd do Centrum drogą ekspresową S5 Skórzewo gm. Szubin - działka nr 101/23- powierzchnia...

  • Działka budowlana Kruszyn gm. Sicienko, Bratkowa
    1 / 8
    Działka budowlana Kruszyn gm. Sicienko, Bratkowa

    Kruszyn

    • 197 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Działki budowlane na sprzedaż - wyjątkowa oferta w świetnej lokalizacji! Opis nieruchomości: Na sprzedaż dwie działki o powierzchn...

  • Działka Białe Błota, Lechicka
    1 / 6
    Działka Białe Błota, Lechicka

    Białe Błota

    • 1 116 345 zł cena
    • 11 751 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ MIESZKANIOWĄ Powierzchnia działki 11751 m2 Dogodna lokalizacja, grunt graniczy z lasem Dojazd - asfalt Media - woda i prąd w granicy d...

  • Działka rekreacyjna Wiele gm. Karsin
    1 / 13
    Działka rekreacyjna Wiele gm. Karsin

    Wiele

    • 426 470 zł cena
    • 3 808 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej lub rekreacyjnej w miejscowości Wiele, gmina Karsin, powiat Kościerski, województwo Pomorskie na słynnych Kaszubach...

  • Działka budowlana Władysławowo  gm. Łabiszyn
    1 / 5
    Działka budowlana Władysławowo gm. Łabiszyn

    Władysławowo

    • 79 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości WŁADYSŁAWOWO gm. Łabiszyn. Zaledwie 20 km od Bydgoszczy trasą S5. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na dom je...

  • Działka budowlana Tarkowo Dolne gm. Nowa Wieś Wielka
    1 / 5
    Działka budowlana Tarkowo Dolne gm. Nowa Wieś Wielka

    Tarkowo Dolne

    • 169 000 zł cena
    • 1 977 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka bezpośrednio przy DK 25. Tarkowo Dolne 1977 m2 MPZP - zabudowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług Teren Ogrodzony Skrzynka elektry...

  • Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo
    1 / 6
    Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo

    Tryszczyn

    • 178 000 zł cena
    • 2 253 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka 2253m2 - Tryszczyn gmina Koronowo, powiat bydgoski, z Księgą Wieczystą , pełna własność, konieczność wystąpienia o warunki zabudowy- w sąsiedztwi...

  • Działka usługowa Lubcz gm. Rogowo
    1 / 6
    Działka usługowa Lubcz gm. Rogowo

    Lubcz

    • 229 000 zł cena
    • 724 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Rogowo pow. żniński Bardzo atrakcyjnie położona w Centrum działka 724m2 Możliwość uzyskania WZ na budynek-usługowo-mieszkalny Uzbrojenie w ulicy- woda, prąd, kan...

  • Działka Czarnowo gm. Zławieś Wielka
    1 / 7
    Działka Czarnowo gm. Zławieś Wielka

    Czarnowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka rolna z warunkami zabudowy 21000m2 w Czarnowie powiat toruński, przy trasie nr 80 Bydgoszcz- Toruń ( na nieruchomośc składaja się dwie dział...

  • Działka budowlana Niemcz gm. Osielsko
    1 / 15
    Działka budowlana Niemcz gm. Osielsko

    Niemcz

    • 4 500 000 zł cena
    • 13 040 m2 powierzchnia
    • 346 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka 13040m2 z MPZP oraz komfortowa rezydencja - Niemcz gmina Osielsko 277m2 wraz z duża stajnią 230m2 ( 8 boksów+ poddasze do adaptacji) . Nieruchomość składa...

  • Działka budowlana Kcynia Józefkowo
    1 / 9
    Działka budowlana Kcynia Józefkowo

    Kcynia

    • 88 000 zł cena
    • 1 464 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferujemy pięknie położona działkę we wsi Józefkowo , gmina Kcynia. Działka o pow. 1464m2 , l eży na obszarze Natura 2000. Działka położona na niewiel...

  • Działka rekreacyjna Bydgoszcz Myślęcinek
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Bydgoszcz Myślęcinek

    Bydgoszcz

    • 139 900 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 506 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna 277m2 z domkiem po kapitalnej przebudowie i rozbudowie 35m2 - ROD Myślęcinek- bardzo blisko miasta. Budynek murowany -całkowicie przebudowany i wyremonto...

  • Działka budowlana Żory,
    1 / 13
    Działka budowlana Żory,

    Żory

    • 260 000 zł cena
    • 1 635 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod budowę domu, które zapewni Ci prywatność i wytchnienie? Ta wyjątkowa działka łączy strefę budowlaną z rozległym terenem zielonym, który od strony ogrodu grani...

  • Działka Czarnowo gm. Zławieś Wielka
    1 / 7
    Działka Czarnowo gm. Zławieś Wielka

    Czarnowo

    • 650 000 zł cena
    • 10 104 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka rolna z warunkami zabudowy 10104m2 w Czarnowie powiat toruński, przy trasie nr 80 Bydgoszcz- Toruń Pozwolenie zjazdu bezpośrednio z tra...

  • Działka rolna Bydgoszcz Zamczysko
    1 / 5
    Działka rolna Bydgoszcz Zamczysko

    Bydgoszcz

    • 1 103 960 zł cena
    • 5 018 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA 5018m2 PRZY ŚCIANIE LASU , ZAMCZYSKO . Istnieje możliwość podziału działki na kilka mniejszych . Działka bez M.P.Z.P. z możliwością uzyska...