• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Działka Chełmno Chełmno
    1 / 5
    Działka Chełmno Chełmno

    Chełmno

    • 798 000 zł cena
    • 2 414 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferujemy bardzo atrakcyjnie położoną działkę inwestycyjną o powierzchni całkowitej 2414 m2 w Chełmnie. Dojazd do działki z drogi asfaltowej. Przeznacze...

  • Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 6
    Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 496 000 zł cena
    • 2 677 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz kameralnie i spokojnie położonej, dużej działki , nad Notecią, blisko Bydgoszczy ??? Zapraszam. Oferuję Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę...

  • Sprzedam działkę z domem.
    1 / 6
    Sprzedam działkę z domem.

    Rokocin

    • 820 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 483 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę przy drodze krajowej E22 w Rokocinie. Na działce duży dom do własnej adaptacji po działalności hotelarskiej.

  • Działka rolna Cisiec gm. Węgierska Górka,
    1 / 7
    Działka rolna Cisiec gm. Węgierska Górka,

    Cisiec

    • 35 000 zł cena
    • 1 253 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cisiec działka o pow. 1253 m2 piękny widok blisko las droga utwardzona Cena: 35 000 zł Cisiec - malownicza działka rolna, klasa RIVa, lekko nachylona, dobrze nasłoneczniona z pię...

  • Działka budowlana Zalesie Królewskie gm. Świekatowo
    1 / 5
    Działka budowlana Zalesie Królewskie gm. Świekatowo

    Zalesie Królewskie

    • 160 000 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki przy pierwszej i kolejnej linii brzegowej w Zalesiu Królewskim na sprzedaż. DZIAŁKI BUDOWLANE NAD JEZIOREM - ZALESIE KRÓLEWSKIE Pierwsza linia brzegowa | prostopadle...

  • Działka budowlana Bydgoszcz Smukała
    1 / 5
    Działka budowlana Bydgoszcz Smukała

    Bydgoszcz

    • 1 299 000 zł cena
    • 8 973 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Super atrakcyjnie i kameralnie położona działka - Bydgoszcz-Smukała , o powierzchni 8973 m2 . Idealna oferta dla developera . MPZP- w opracowaniu-przewidziane tereny pod...

  • Działka inwestycyjna Trzeciewiec gm. Dobrcz
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Trzeciewiec gm. Dobrcz

    Trzeciewiec

    • 4 820 000 zł cena
    • 48 155 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo ciekawa oferta inwestycyjna-działka 4,8155ha Bydgoszcz okolice. Na sprzedaż działka -(MPZP-opracowany, w trakcie zatwierdzenia)- bezpośrednio przy trasie S5. Tereny po...

  • Działka rolna Prądocin gm. Nowa Wieś Wielka
    Działka rolna Prądocin gm. Nowa Wieś Wielka

    Prądocin

    • 325 000 zł cena
    • 4 993 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna - super położenie -bezpośrednio przy drodze nr 25 Prądocin gmina Nowa Wieś Wielka Powierzchnia-4993m2, kształt trójkąt-długim bokiem do drogi. Rola, możliwość wyk...

  • Działka budowlana Krążkowo gm. Złotniki Kujawskie
    1 / 5
    Działka budowlana Krążkowo gm. Złotniki Kujawskie

    Krążkowo

    • 95 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO W NASZYM BIURZE! Dzień dobry, Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Krążkowo, gmina Złotniki Kujawskie, o powierzchni 3001m2. Na działkę są wydane waru...

  • Działka inwestycyjna Bydgoszcz Fordon
    1 / 12
    Działka inwestycyjna Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 862 800 zł cena
    • 4 314 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedaży oferujemy bardzo atrakcyjnie położoną działkę inwestycyjną o powierzchni całkowitej 4314 m2, na powierzchnię której składają się dwie działki o powierzchniach 2271 m2...

  • Działka budowlana Orzesze,
    1 / 12
    Działka budowlana Orzesze,

    Orzesze

    • 152 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę domu w najbliższych latach? Na ul. Geodezyjnej w Orzeszu powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Droga jest już oficjalnie wytyczona, teren płaski, a pra...

  • Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota
    1 / 7
    Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota

    Łochowo

    • 388 000 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości ŁOCHOWO, gmina Białe Błota. Grunt położony w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Dla działki zostały wydane warunki z...

  • Działka budowlana Sosnowiec gm. Śrem,
    1 / 7
    Działka budowlana Sosnowiec gm. Śrem,

    Sosnowiec

    • 380 000 zł cena
    • 4 410 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o powierzchni 4410 m² Oferuję Państwu do sprzedaży działkę numer 22/4 zlokalizowaną w Pyszącej przy ul. Rycerskiej (woj. wielkopolskie, powiat śremski, gmina Śrem)....

  • Działka inwestycyjna Gliszcz gm. Sicienko
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Gliszcz gm. Sicienko

    Gliszcz

    • 3 607 000 zł cena
    • 36 071 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż prezentujemy zjawiskową działkę położoną w GLISZCZU gm. Sicienko. GRATIS - 15 ha LASU - zaraz obok sprzedawanych działek. DZIAŁKA Grunt o całkowitej powierzch...

  • Działka rolna Kamionki Małe gm. Łysomice
    1 / 10
    Działka rolna Kamionki Małe gm. Łysomice

    Kamionki Małe

    • 269 000 zł cena
    • 2 925 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki w Kamionkach Małych. Działka 82/10 o powierzchni 1444 m2 Działka 82/7 o powierzchni 1481 m2 D...

  • Działka rolna Cisiec gm. Węgierska Górka,
    1 / 5
    Działka rolna Cisiec gm. Węgierska Górka,

    Cisiec

    • 20 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cisiec działka o pow. 1250 m2 rolna pod lasem widok Cena: 20 000 zł Cisiec - rolna działka o powierzchni 1250 m2, widokowa, położona w bardzo ustronnym miejscu. Najbliższa zabudo...

  • Działka budowlana Stary Jasiniec gm. Koronowo
    1 / 5
    Działka budowlana Stary Jasiniec gm. Koronowo

    Stary Jasiniec

    • 169 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Super atrakcyjnie zlokalizowana działka 4600m2 ( dwie działki 2040m2+2560m2- sprzedaż tylko łączna - Stary Jasiniec gmina Koronowo, powiat bydgoski . Z Księgą Wieczystą , pełna w...

  • Działka Dębowiec
    1 / 2
    Działka Dębowiec

    Dębowiec

    • 3 600 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Dębowiec o nr 147 oraz 148/2 stanowiące jedną całość o powierzchni 0,80 ara. Działki posiadają bardzo dobry dojazd oraz media w niedalekim s...

  • Działka Mrocza Samsieczynek
    1 / 5
    Działka Mrocza Samsieczynek

    Mrocza

    • 83 500 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 1281m2 we wsi Samsieczynek, Bydgoszcz 31km. Warunki zabudowy na dom jednorodz...

  • Działka budowlana Nowy Jasiniec gm. Koronowo
    1 / 10
    Działka budowlana Nowy Jasiniec gm. Koronowo

    Nowy Jasiniec

    • 260 000 zł cena
    • 4 347 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ OFERUJEMY DZIAŁKI W POBLIŻU ZALEWU KORONOWSKIEGO NOWY JASINIEC gm. KORONOWO RAJ DLA WĘDKARZY I GRZYBIARZY! POWIERZCHNIA - 4347 m2 WARUNKI ZABUDOWY - aktualn...