• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Santoczno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Źródła

(1)
  • Dom Źródła

    Źródła

    • 40 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Parter domu o powierzchni 150 m 2 składający się z 3 pokoi, solonu z aneksem kuchennym, korytarzem, łazienką z 4 kabinami prysznicowymi do wynajęcia dla robotników firm. Cena najmu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Zamieszkaj w nowoczesnym domu pod lasem.
    Zamieszkaj w nowoczesnym domu pod lasem.

    Błonie

    • 739 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 159 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Miękinia Miękinia
    1 / 7
    Dom Miękinia Miękinia

    Miękinia

    • 709 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym domu z ogrodem, blisko natury, ale jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum Wrocławia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Komfortowy dom w cenie mieszkania....

  • Usługi Stara Stolarnia o pow. ok. 500 m2, Wróblowice
    1 / 13
    Usługi Stara Stolarnia o pow. ok. 500 m2, Wróblowice

    Wróblowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 998 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż murowany dwukondygnacyjny budynek usługowy / magazyn, (wiele możliwości adaptacji-wizualizacja) o pow. ok 500 m2 usytuowany na działce w MPZP przeznaczenie 1U o pow. 0,...

  • Mieszkanie Miękinia ul. Młyńska

    Miękinia » ul. Młyńska

    • 357 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 3 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Lokal mieszkalny położony w Miękini składa si e z Parteru który jest częściowo wyremontowany o powierzchni 52,18 m2 praktycznie w stanie deweloperskim bez CO, część o powierzchni 5...

  • Działka budowlana 2011 m² – Miękinia, ul. Lipowa
    1 / 11
    Działka budowlana 2011 m² – Miękinia, ul. Lipowa

    Miękinia

    • 399 900 zł cena
    • 2 011 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2011 m² – Miękinia, ul. Lipowa NOWA CENA: 399 900 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 656/1 o powierzchni 2011 m², położona w miejscowości Miękinia (p...

  • Dom Miękinia rynek pierwotny ul. Dolnobrzeska

    Miękinia » ul. Dolnobrzeska

    • 716 501 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szereg idealny dla Ciebie! OKAZYJNA CENA! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego szeregu z ogródkiem. Inwestycja oddana do użytku Bez prowizji i podatku PCC Na sprzeda...

  • Mieszkanie Miękinia rynek pierwotny ul. Dolnobrzeska

    Miękinia » ul. Dolnobrzeska

    • 595 420 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w szeregu! OKAZYJNA CENA! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej. Inwestycja oddana do użytku Bez prowizji i podatku PCC N...

  • Sprzedam pole rolne Zabór Wielki 1ha
    Sprzedam pole rolne Zabór Wielki 1ha

    Miękinia

    • 70 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole rolne 1 ha Łąki IV