• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Działkia budowlana w Krakowie ul.Krzyżówka do sprzedania
    1 / 3
    Działkia budowlana w Krakowie ul.Krzyżówka do sprzedania

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 1 105 m2 powierzchnia
    • 724 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Kraków ul.Krzyżówka 11 arów 800000PLN Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 11 arów w świetnej lokalizacji.Parcela mieści się przy ul.Krzyżówka w Krakowi...

  • DWZ na 2 domy Pąchy/Miedzichowo
    1 / 9
    DWZ na 2 domy Pąchy/Miedzichowo

    Pąchy

    • 240 000 zł cena
    • 3 008 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DWZ na 2 domy Pąchy/Miedzichowo Dostępna atrakcyjna działka z Warunkami Zabudowy! Można zamieszkać tu ze znajomymi lub rodzinnie - wybudujecie tu 2 domy. Działka znajduje się w...

  • Czyżyny Łęg – 2576 m² pod domy jednorodzinne
    1 / 12
    Czyżyny Łęg – 2576 m² pod domy jednorodzinne

    Kraków

    • 2 516 000 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA KRAKÓW – CZYŻYNY / ŁĘG GRUNT POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ – 2 576 m² KAMERALNY PROJEKT DEWELOPERSKI W GRANICACH KRAKOWA – GOTOWY POD REALIZACJĘ Na sprzedaż gru...

  • Działka 8a otulona zielenią – Jeleśnia czeka!
    1 / 5
    Działka 8a otulona zielenią – Jeleśnia czeka!

    Jeleśnia

    • 110 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 8 arów, nr działki 2588/6, położona w malowniczej części miejscowości Jeleśnia, w...

  • Działka nad rzeką pow. 2288 m2 Budy Zosine, WZ
    1 / 10
    Działka nad rzeką pow. 2288 m2 Budy Zosine, WZ

    Budy Zosine

    • 274 000 zł cena
    • 2 288 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2288m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o nr ewid. 682/...

  • Działka Wieprz – pozwolenie na budowę
    1 / 12
    Działka Wieprz – pozwolenie na budowę

    Wieprz

    • 150 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana Wieprz k. Andrychowa Nr działki: 4123/16 - "A" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowo...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Warszawa

    • 1 100 100 zł cena
    • 847 m2 powierzchnia
    • 1 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warszawa Falenica Dzielnica Wawer.

  • Działka inwestycyjna przy lotnisku Lublin
    1 / 14
    Działka inwestycyjna przy lotnisku Lublin

    Świdnik Duży

    • 1 100 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WAŻNE: Kupujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający! Działka inwestycyjna 0,71 ha przy Porcie Lotniczym Lublin | Świdnik Duży Drugi Na sprzedaż atrakcyjn...

  • Działka rolno-budowlana na sprzedaż
    Działka rolno-budowlana na sprzedaż

    Zabłocie

    • 1 500 000 zł cena
    • 12 762 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno budowlana o powierzchni 1,2762 ha. Położona we wsi Zabłocie. Około 10 km od Serocka, 10 km od Nasielska. W Serocku sklepy, przychodnie, plaża miejska, sz...

  • Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego
    1 / 10
    Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Działka nr 746 – Zarzecze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1720 ha, położona w miejscowości Zarzecze, bezpośrednio przy asfa...

  • Działka pod inwestycję Pobierowo
    1 / 2
    Działka pod inwestycję Pobierowo

    Pobierowo

    • 4 990 000 zł cena
    • 1 907 m2 powierzchnia
    • 2 617 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DOSKONAŁA LOKATA KAPITAŁU Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1907 m2. Zlokalizowana we wschodniej części Pobierowa, otoczona sosnowym lasem w odległości ok...

  • Ziemia rolna łąka 0.45 h Ostroròg powiat Szamotuły Ziemia
    1 / 4
    Ziemia rolna łąka 0.45 h Ostroròg powiat Szamotuły Ziemia

    Ostroróg

    • 13 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna łąka położona 0.45h dojazd droga polna położona obrzeże Ostroroga powiat Szamotuły w przyszłości obwodnica Ostroroga cena 13zł za m2do negocjacji

  • TANIE, DUŻE DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ BLISKO KUTNA
    1 / 16
    TANIE, DUŻE DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ BLISKO KUTNA

    Niedrzew Drugi

    • 74 000 zł cena
    • 2 640 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA! DOBRA INWESTYCJA W CZASIE GALOPUJĄCEJ INFLACJI! Na sprzedaż 8 działek o powierzchni od 2640 m.kw. do 2982 m. kw., szerokość działek od 27,51 m do 31,22 m, długość ok. 97 m....

  • Działka rolna Bircza Kuźmina
    1 / 6
    Działka rolna Bircza Kuźmina

    Bircza

    • 310 000 zł cena
    • 28 900 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż malowniczo położony kompleks działek rolnych o powierzchni 2,89 ha, znajdujący się w spokojnej i niezwykle urokliwej miejscowości Kuźmina, w gminie Bircza (po...

  • Sprzedam działkę budowlaną.Łazy koło Warszawy.Bezpośrednio
    1 / 11
    Sprzedam działkę budowlaną.Łazy koło Warszawy.Bezpośrednio

    Łazy

    • 900 000 zł cena
    • 1 625 m2 powierzchnia
    • 554 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną.Powierzchnia 1625 m kw.Cicha spokojna okolica.Miejscowość Łazy.Bliskość trasy E7 oraz S2 i S8.Otoczenie lasu Sękocińskiego.Sprzedam bezpośrednio.

  • Działka pod zabudowę usługowo-handlowo-mieszkalną.
    1 / 10
    Działka pod zabudowę usługowo-handlowo-mieszkalną.

    Bielsko-Biała

    • 399 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 1 790 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] NIEBYWAŁA OKAZJA DLA INWESTORA!!! Na sprzedaż jedyna taka działka w ścisłym centrum Bielska-Białej! Nieruchomość znajduje się bezpośrednio p...

  • Działka budowlana
    1 / 8
    Działka budowlana

    Witkowice

    • 265 000 zł cena
    • 2 547 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana – Witkowice, gm. Kęty, woj. małopolskie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budo...

  • Inwestycyjna * MPZP | szeregówki * bliźniaki * dom
    1 / 15
    Inwestycyjna * MPZP | szeregówki * bliźniaki * dom

    Regulice

    • 1 330 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 1,04 ha w centrum miejscowości Regulice, gmina Alwernia. Teren objęty aktu...

  • Pole orne
    Pole orne

    Kamień Śląski

    • 45 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole orne pomiędzy Kosorowicami a Kamieniem Śl 28 ar (od drogi do drogi)

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Annowo

    • 100 zł cena
    • 1 035 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Annowo gm Łabiszyn. Działka wielkości1035m2 położona w urokliwej okolicy w otoczeniu lasów około kilometr od jeziora w Annowie. Z łatwośc...