• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • 1 / 2
    Działka Warszawa ul.

    Warszawa

    • 6 900 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta bez prowizji od Kupującego!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 1700 m², położoną w doskonałej lokalizacji na Sadybie, w sercu Dolnego Mokotowa, w...

  • 1 / 2
    Działka Grzędy ul. Ogrodowa

    Grzędy » ul. Ogrodowa

    • 590 000 zł cena
    • 4 549 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana - GrzędyNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4549 m² położona w miejscowości Grzędy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • Działka Piaseczno Zalesie Dolne ul.

    Piaseczno

    • 1 699 000 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo ładna cicha działka 1,5 ha na obrzeżach Piaseczna  Zalesia Dolnego (Wólka Kozodawska) z bezpośrednim dostępem do rzeki, łąka IV i V klasa ziemi. Dojazd do działki drogą asfa...

  • Działka Mała Wieś Przy Drodze ul.

    Mała Wieś przy Drodze

    • 240 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nie tylko dla Developera o powierzchni 3 010 m2. ( 43 x 75 ) sytuowana jest przy drodze asfaltowej oraz utwardzonej.Działka oddalona 35 km od Warszawy między Puszczą Kampin...

  • Działka Zawodne ul. Krańcowa

    Zawodne » ul. Krańcowa

    • 149 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • 1 / 4
    Działka Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 809 200 zł cena
    • 2 890 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję działkę usługowo-mieszkaniową A-U/M7w podwarszawskiej miejscowości, Tarczyn.Świetna lokalizacja i infrastruktura. Dojazd cichą drogą asfaltową.Działka narożna, w 5 linii...

  • Działka Miedzechów ul.

    Miedzechów

    • 1 500 000 zł cena
    • 39 293 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    CHOINKOWY RAJ Na sprzedaż gotowy biznes! Idealnie w okresie przedświątecznym! Prezentuję dziś Państwu 8 hektarów choinek! Dwie działki po 4 hektary, plantacja zlokalizowana jest...

  • Działka Miedzechów ul.

    Miedzechów

    • 1 500 000 zł cena
    • 39 291 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    CHOINKOWY RAJNa sprzedaż gotowy biznes!  8 hektarów choinek! Dwie działki po 4 hektary, plantacja zlokalizowana jest między Grójcem, a Warką. Dojazd do plantacji z dwóch stron poln...

  • 1 / 3
    Działka Wólka Kozodawska ul.

    Wólka Kozodawska

    • 405 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana prostokątna w miejscowości Wólka Kozodawska (obok Piaseczna). Najbliższe Media prąd i gaz 150m. Działka usytuowana przy drodze gruntowej 300 m od asfaltu.W kwesti...

  • Działka Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 490 000 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W sumie polecam 3 działki  w miejscowości Tarczyn pod Warszawą. W bardzo bliskiej odległości wszystkie media miejskie ( prąd , gaz, woda i kanalizacja ).MPZP dopuszcza :a) podstawo...

  • Działka Mąkosin ul.

    Mąkosin

    • 180 000 zł cena
    • 16 164 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Serdecznie zapraszam na prezentację działki w miejscowości Mąkosin, około 10 minut od Chynowa. Działka ma powierzchnię 1,6 ha i jest w całości zalesiona. Część stanowi stary, 80 le...

  • Działka Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 849 000 zł cena
    • 3 037 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Stara Iwiczna ul.

    Stara Iwiczna

    • 495 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano usługowa, media znajdują się w drodze dojazdowej.Powierzchnia 1244 m2, w kształcie kwadratu (35 x 35,5) jest ogrodzona z 3 stron.Jednym z walorów działki jest usy...

  • Działka przemysłowo - usługowa 11,5 ar Rybitwy.
    Działka przemysłowo - usługowa 11,5 ar Rybitwy.

    Kraków

    • 760 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 691 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy działkę przemysłowo - usługowa na sprzedaż w centrum Rybitw - ul. K. Brandla, obręb 27. Kształt: prostokąt, plan zagospodarowania: Przemysłowo - Usługowa, industrialna o...

  • Działka (2.7ha) z potencjałem i w malowniczej okolicy
    1 / 4
    Działka (2.7ha) z potencjałem i w malowniczej okolicy

    Jarząb

    • 150 000 zł cena
    • 27 005 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż duża działka w skład której wchodzą 2 działki rolne Nr513, Nr514 o łącznej powierzchni: 27005 m2 (2.7ha) Teren zlokalizowany w gminie Radoszyce (ok. 35min od Kielc, ok....

  • Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica
    1 / 8
    Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica

    Modlica

    • 250 000 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną 4km od węzła Rzgów trasy S8 / A1 w miejscowości Modlica. W cichej i spokojnej okolicy, nieopodal Rezerwatu Molenda i słynnych lasów tuszyńskich....

  • Działka z domkiem drewnianym
    1 / 6
    Działka z domkiem drewnianym

    Nowe Boryszewo

    • 250 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam.Posiadam do sprzedaży działkę wraz z domkiem drewnianym całorocznym i drewutnią rok budowy 2023.Działka znajduje się w Nowym Boryszewie 10 minut do Płocka do ul.Żyznej.Poważn...

  • Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD
    1 / 3
    Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD

    Gliwice

    • 29 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 298m² Domek Wc Prąd Brak wody woda ma zostać podłączona do działki lipiec sierpień 2026 r Można do tego czasu korzystać z studni d...

  • Sprzedam działkę - Chłopiny gm.Lubiszyn
    Sprzedam działkę - Chłopiny gm.Lubiszyn

    Chłopiny

    • 90 000 zł cena
    • 2 459 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona działka w gminie Lubiszyn, miejscowość Chłopiny, woj. Lubuskie. Dojazd samochodem do Gorzowa około 15 minut. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, przeznac...