• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka nad morzem! 1,2 km od plaży!
    1 / 11
    Działka nad morzem! 1,2 km od plaży!

    Gąski

    • 289 000 zł cena
    • 4 483 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    !!!REZERWACJA!!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Działka na sprzedaż w Gąskach – Idealna lokalizacja blisko morza! Szukasz s...

  • Sprzedam atrakcyjną działkę we wsi Koplany 28/12
    Sprzedam atrakcyjną działkę we wsi Koplany 28/12

    Kolonia Koplany

    • 650 000 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o pow 3853m2, nr ewid 28/12 we wsi Koplany, ok 5 km od Białegostoku. Działka jest w trackie podziału na 4 mniejsze działki o powierzchni około 950 m2 z możliwością...

  • Malownicza działka w Kiszkowie, 3 km od morza!
    1 / 10
    Malownicza działka w Kiszkowie, 3 km od morza!

    Kiszkowo

    • 199 000 zł cena
    • 3 748 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odkryj Swoje Miejsce na Ziemi - Malownicza Działka w Kiszkowie Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się w ciszy i spokoju, otoczony pięknem natury. Promienie słońca przebijają się...

  • Działka budowlana nad jeziorem!
    1 / 12
    Działka budowlana nad jeziorem!

    Piława

    • 99 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana 300 m od jeziora Pile – Piława, woj. zachodniopomorskie Powierz...

  • Działka budowlana 12 ary Trzetrzewina
    1 / 15
    Działka budowlana 12 ary Trzetrzewina

    Trzetrzewina

    • 125 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana w miejscowości Trzetrzewina , gm. Chełmiec , pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem...

  • Inwestycyjna działka na sprzedaż 6229m2 Siedlce
    1 / 11
    Inwestycyjna działka na sprzedaż 6229m2 Siedlce

    Siedlce

    • 1 868 700 zł cena
    • 6 229 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną w Siedlcach ul. Brzeska Powierzchnia: 6229m2 Wymiary działki : 15/416m2 cena: 1868700zł Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6229m2 Lokal...

  • Atrakcyjna działka GOŁĄBEK 6100m2
    Atrakcyjna działka GOŁĄBEK 6100m2

    Gołąbek

    • 130 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecam piękną działkę znajdującą się we wsi Gołąbek w gminie Skórzec, zaledwie 7km od Siedlec. Działka jest częściowo zalesiona, a jej powierzchnia to aż 6100m2. Szerokość działki...

  • Działka budowlana ok 12 ar w Bieżanowie i inne oferty
    1 / 2
    Działka budowlana ok 12 ar w Bieżanowie i inne oferty

    Kraków

    • 750 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 12 ar Podgórze – okol. ul. Bieżanowskiej. Teren płaski i bardzo słoneczny, druga linia zabudowy. Media: prad, woda, szambo, pompa…solary. Okolica zaciszna,, W sas...

  • Działka pod zabudowę 2000 m2- Mingosy!
    1 / 10
    Działka pod zabudowę 2000 m2- Mingosy!

    Mingosy

    • 117 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szczegółowe informacje o działkach: Działka ma obszar 2000 m², co daje przestrzeń na realizację większych projektów, jak dom z obszernym ogrodem lub niewielka działalność agrotury...

  • Malownicza działka w Kiszkowie
    1 / 11
    Malownicza działka w Kiszkowie

    Kiszkowo

    • 149 000 zł cena
    • 4 343 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Znajdź Swoje Miejsce Spokoju - Wyjątkowa Działka w Kiszkowie Wyobraź sobie, że każdy dzień zaczynasz od spaceru po malowniczej i spokojnej okolicy. Promienie wschodzącego słońca o...

  • Działka ROD ZORZA w Ziemnicach k/Legnicy (PILNE)
    1 / 9
    Działka ROD ZORZA w Ziemnicach k/Legnicy (PILNE)

    Grzybiany

    • 40 000 zł cena
    • 404 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię prawa do użytkowania działki w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "ZORZA" w Ziemnicach k/Legnicy. Powierzchnia działki: 404 m2 Działka położona w sektorze "B" przy alei Różan...

  • Działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec
    1 / 5
    Działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec

    Gołąbek

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane po 1000 m² każda w miejscowości Gołąbek, gmina Skórzec, powiat siedlecki. Powierzc...

  • Działka w Śmiechowie 2700 m2 z WZ!
    1 / 12
    Działka w Śmiechowie 2700 m2 z WZ!

    Śmiechów

    • 249 000 zł cena
    • 2 703 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż: urokliwa działka w Śmiechowie – tylko 3 km od plaży w Gąskach! Szukasz idealnego...

  • Działka w Gąskach nad morzem!
    1 / 11
    Działka w Gąskach nad morzem!

    Gąski

    • 289 000 zł cena
    • 3 055 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Marzysz o własnym kawałku ziemi w uroczej miejscowości nadmorskiej? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA -1,5km od morza GĄSKI
    1 / 13
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA -1,5km od morza GĄSKI

    Gąski

    • 999 000 zł cena
    • 4 391 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nowa, atrakcyjna oferta - działka nad morzem w Gąskach! Wyjątkowa oferta dla każdego, kto marz...

  • Działka inwestycyjna Solina Bukowiec
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Solina Bukowiec

    Solina

    • 525 000 zł cena
    • 7 013 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano - inwestycyjna o powierzchni 70 arów (7000 m²) położona w miejscowości Bukowiec - w malowniczej okolicy niedaleko Jeziora Solińskiego, w ser...

  • Sprzedam
    1 / 7
    Sprzedam

    Sochaczew

    • 1 650 000 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 1 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana w miejscowosci Kozuszki Parcel .Dzialka o pow.1273.m częściowo uzbroiona. Dzialka pod lasem.

  • Działka budowlana Sokolniki-Las gm. Ozorków,
    1 / 3
    Działka budowlana Sokolniki-Las gm. Ozorków,

    Sokolniki-Las

    • 271 328 zł cena
    • 1 695 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sokolniki Las działka budowlana, ogrodzona z bramą wjazdową. Ta piękna działka budowlana w Sokolnikach Las to idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu i relaksie na łonie...

  • od 12000zl Dzialka Rekreacyjna Koskowice z własnym jeziorem
    1 / 4
    od 12000zl Dzialka Rekreacyjna Koskowice z własnym jeziorem

    Koskowice

    • 12 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialki Rekreacyjno-Ogrodowe w Koskowicach w pobliżu rezerwatu przyrody "Jezioro Koskowice" dzialka Nr.7 powierzchnia 500 m2 - 12.000 zl dzialki na załączonej mapce np...

  • Działka budowlana Żbik gm. Krzeszowice
    1 / 9
    Działka budowlana Żbik gm. Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m2 położona w miejscowości Krzeszowice przy ul. Żbickiej. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznacz...