• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka ROD przy ul. Bukowskiej
    1 / 8
    Działka ROD przy ul. Bukowskiej

    Poznań

    • 55 000 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD - ul. Bukowska 175 - Rodzinne Ogródki Działkowe im. 2 Armii Wojska Polskiego Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę ROD o powierzchni 423 m². Działka znajd...

  • Działka przemysłowa Wasilków,
    1 / 9
    Działka przemysłowa Wasilków,

    Wasilków

    • 809 200 zł cena
    • 4 046 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do sprzedaży jedna z d...

  • Działka budowlana 3 239 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 239 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 259 120 zł cena
    • 3 239 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 239 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie litery L (dłuższy bok 69 m, krótszy bok 61 m). Znajduje się na terenie...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 280 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10, 55ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania...

  • Działka rolnicza
    1 / 8
    Działka rolnicza

    Słodków-Kolonia

    • 950 000 zł cena
    • 8 790 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o pow. ok. 0,9 ha Słodków Kolonia, 62-700 Turek Numer ewidencyjny: 365 Identyfikator: 302708_2.0014.365 Działka w jednym kawałku Bezpośrednio przy drod...

  • Działka budowlana 4 913 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 4 913 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 393 040 zł cena
    • 4 913 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4 913 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 71 m, głębokość 73 m). Znajduje się na terenie d...

  • Działka budowlana Hołówki Duże gm. Juchnowiec Kościelny,
    1 / 8
    Działka budowlana Hołówki Duże gm. Juchnowiec Kościelny,

    Hołówki Duże

    • 140 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Piękna, sucha działka...

  • Działka budowlana Studzianki gm. Wasilków,
    1 / 3
    Działka budowlana Studzianki gm. Wasilków,

    Studzianki

    • 330 000 zł cena
    • 2 533 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu piękną...

  • Działka inwestycyjna nad morzem oraz jeziorem
    1 / 5
    Działka inwestycyjna nad morzem oraz jeziorem

    Jezierzany

    • 315 000 zł cena
    • 1 276 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 1 276 m² (0,1276 ha). Położona w dynamicznie rozwijającej się części Jezierzan zaledwie kilka minut spacerem od...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Łagiewniki, Turowicza
    1 / 5
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Łagiewniki, Turowicza

    Kraków

    • 2 200 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU MIESZKALNEGO O BARDZO NOWOCZESNEJ BRYLE, Z GARAŻEM PODZIEMNYM O POWIERZCHNI 400 m kw przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod budow...

  • Działka budowlana 3 135 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 135 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 250 800 zł cena
    • 3 135 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 135 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 25 m, głębokość 98 m). Znajduje się na terenie daw...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 280 000 zł cena
    • 1 034 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10, 34ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Czyczkowy

    • 152 600 zł cena
    • 1 526 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czyczkowy -wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Brusy w pobliżu Zaborskiego Parku. Piękne malownicze tereny. Teren inwestycji...

  • Działka Męcina gm. Limanowa
    1 / 7
    Działka Męcina gm. Limanowa

    Męcina

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy położoną w miejscowości Męcina w gminie Limanowa. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach...

  • Działka budowlana 3 710 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 710 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 352 450 zł cena
    • 3 710 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 710 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 85 m, głębokość 35 m). Znajduje się na terenie d...

  • Działka budowlana 3 137 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 137 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 250 960 zł cena
    • 3 137 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 137 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 99 m, głębokość 24 m). Znajduje się na terenie daw...

  • Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,

    Błaskowizna

    • 560 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Marzysz o domu w miejs...

  • Działka budowlana 3 060 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 060 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 244 800 zł cena
    • 3 060 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 060 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 125 m, głębokość 24 m). Znajduje się na terenie...

  • Kraków - 3 hektary blisko lotniska Jana Pawła II
    1 / 4
    Kraków - 3 hektary blisko lotniska Jana Pawła II

    Kraków

    • 29 500 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 984 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BEZ PROWIZJI działka między dwiema ulicami działka szer.120 długa ~250m podzielona na 3 po 90ar+ ~105ar+~75ar+droga~20ar = 300ar DO WYBORU Kraków Olszanica oddalona od Rynku w K...

  • Działka budowlana 4 742 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 4 742 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 379 360 zł cena
    • 4 742 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4 742 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 31 m, głębokość 113 m). Znajduje się na terenie...