• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rozkopaczew

(1)
  • 1 / 2
    Działki budowlane przy drodze gminnej

    Rozkopaczew

    • 80 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane, 600m od centrum miejscowości.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Stary Radzic ul.

    Stary Radzic

    • 649 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom parterowy wolnostojący z 2020 roku wraz z dużą działką 5,25hA, znajdujące się na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w bardzo cichej okolicy.Odległość do Lubl...

  • 1 / 4
    Ludwin - duża działka usługowa 75a

    Ludwin

    • 240 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ludwin - ładna i ustawna działka o powierzchni 75 arów z przeznaczeniem zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i przemysłowym. Blisko zarówno Łęcznej, Bogdanki, Lublina jak i Pojez...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Nowy Uścimów

    • 383 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 788 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena
    1 / 16
    Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena

    Zawieprzyce

    • 360 000 zł cena
    • 5 437 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zagospodarowana działka budowlana, z domem letniskowym ok. 24 m kw.,w malowniczym otoczeniu lasów na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim oraz dwie oddzielne działki łąka i las, każda z...

  • Działka budowlana w centrum Ostrowa Lubelskiego – 1054 m²
    1 / 6
    Działka budowlana w centrum Ostrowa Lubelskiego – 1054 m²

    Ostrów Lubelski

    • 129 000 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1054 ha (1054 m²) – idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję. Lokalizacja: ul. Poniatowskiego, praktycznie centrum Ostrowa Lubels...

  • Dom 80 m2, budynek gosp., działka 38 a, Ostrów Lub

    Ostrów Lubelski

    • 399 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gmina Ostrów Lubelski- dom o powierzchni 80 m2 (możliwość rozbudowy piętra). Budynek gospodarczy wolnostojący. Działka 38aBudynek:80 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 1980Pa...

  • Działka budowlana Ostrów Lubelski, Świerkowa
    Działka budowlana Ostrów Lubelski, Świerkowa

    Ostrów Lubelski

    • 129 000 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ Działka pod zabudowę rekreacyjną w pięknym, spokojnym, zielonym miejscu na uboczu Ostrowa Lubelskiego. Najważniejsze informacje: - powierzchnia działki 1417 m2 - wym...

  • Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin
    1 / 12
    Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin

    Zezulin Pierwszy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z urokiem natury? Ta oferta przedstawia funkcjonalną przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz możliwość przystosowania wnętrza...

  • Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin
    1 / 11
    Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin

    Zezulin Niższy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowoczesny dom - Ludwin Kolonia
    1 / 16
    Nowoczesny dom - Ludwin Kolonia

    Ludwin

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego z 2020 roku, położonego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Jest to parterowy dom wolnostojąc...

  • Sklep+budynek na działaln. gospodarczą, Brzostówka
    1 / 13
    Sklep+budynek na działaln. gospodarczą, Brzostówka

    Brzostówka

    • 275 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 2 budynki z przeznaczeniem na działalność gospodarczą, z działką 54 ary, położone w miejscowości Brzostówka, gm. Serniki. Budynek nr 1. o powierzchni całkowitej 140m2...