• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ostrów Lubelski

(3)
  • Działka budowlana Ostrów Lubelski, Świerkowa
    Działka budowlana Ostrów Lubelski, Świerkowa

    Ostrów Lubelski

    • 129 000 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ Działka pod zabudowę rekreacyjną w pięknym, spokojnym, zielonym miejscu na uboczu Ostrowa Lubelskiego. Najważniejsze informacje: - powierzchnia działki 1417 m2 - wym...

  • Dom 80 m2, budynek gosp., działka 38 a, Ostrów Lub

    Ostrów Lubelski

    • 399 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gmina Ostrów Lubelski- dom o powierzchni 80 m2 (możliwość rozbudowy piętra). Budynek gospodarczy wolnostojący. Działka 38aBudynek:80 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 1980Pa...

  • Działka budowlana w centrum Ostrowa Lubelskiego – 1054 m²
    1 / 6
    Działka budowlana w centrum Ostrowa Lubelskiego – 1054 m²

    Ostrów Lubelski

    • 129 000 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1054 ha (1054 m²) – idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję. Lokalizacja: ul. Poniatowskiego, praktycznie centrum Ostrowa Lubels...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Białka-Kolonia ul.

    Białka

    • 499 000 zł cena
    • 365 247 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż 36,5 ha terenów rolnych, w jednym kawałku, w miejscowości Białka- kolonia w gminie Milejów.W miejscowym planie zagospodarowania grunt stanowi łąki trwałe, pastwiska trw...

  • Wynajmę lub oddam w dzierżawę plac działkę

    Szczekarków

    • 1 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    Wynajmę lub oddam w dzierżawę na kilka lat utwardzony plac. Plac idealnie nadaje się do prowadzenia działalności typu komis samochodowy,skład opału czy też inną firme. Posesja ogro...

  • 1 / 2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Piękna, ustawna działka blisko jeziora - Dratów

    Dratów

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa blisko jeziora Dratów - 20ar pod zabudowę jednorodzinną lub siedliskowąDziałka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Dratów - zaledwie 100 m od brzegu w linii pro...

  • Działka budowlana

    Białka

    • 155 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki budowlane o łącznej pow. ok. 1050 m2.Działki te znajdują się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków P...

  • 1 / 2
    Działka Białka

    Białka

    • 75 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż posiadamy działkę usługową o pow. ok. 660 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działka nie posiada dostępu do dr...

  • Działka Białka

    Białka

    • 80 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 670 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański) przy drodze krajowej nr 28....

  • Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy
    1 / 10
    Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy

    Tulniki

    • 75 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działeczki 42/2; 42/4,są ładnie zlokalizowane w zakolu drogi. Miejsce samo w sobie jest ładne, pomimo braku widoku na wielkie stawy Siemień . Wydane warunki zabudowy na domek....

  • Dom murowany
    1 / 8
    Dom murowany

    Baranówka

    • 259 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Uhnin

    • 99 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka Juliopol

    Juliopol

    • 179 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana-rolna w miejscowości Juliopol gm Młodzieszyn o pow. 4200 m2 o wymiarach 28m x 150m. Woda i prąd po drugiej stronie asfaltu. W planie zagospodarowania przestrzenne...

  • 1 / 4
    Działka Jasionka

    Jasionka

    • 180 000 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Jasionka w powiecie rzeszowskim. Grunt pod zabudowę jednorodzinną...

  • Dom letniskowy, Zagłębocze, Lejno, Zamłyniec

    Lejno

    • 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom letniskowy, Zagłębocze, Lejno, ZamłyniecBudynek:- wybudowany w 2005 roku- murowany- na parterze salon 46m2, kuchnia, i 3 pokoje po 12m2- na pierwszym piętrze 2 oddzielne pokoje...

  • Działka budowlana 6.8a - Jasionka

    Jasionka

    • 185 000 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska o...

  • Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa
    1 / 13
    Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa

    Szczekarków

    • 699 000 zł cena
    • 5 005 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    a sprzedaż działka położona blisko Lubartowa, w miejscowości Szczekarków. Działka o powierzchni 5005 m2, w kształcie trójkąta. Według MPZP częściowo oznaczona jest symbolem MN -...

  • Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie
    1 / 11
    Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie

    Dratów

    • 180 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 11 000 m2 zlokalizowaną na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w miejscowości Dratów Kolonia w gminie Ludwin. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Prze...

  • Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol
    1 / 16
    Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol

    Juliopol

    • 700 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Siedlisko położone w miejscowości Juliopol, gm. Siemień. Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 10,2659 ha z czego ponad 1 ha jest przeznaczo...

  • Dom Łomnica ul.

    Łomnica

    • 595 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.Nieruchomo...

  • Piękna działka rolno-budowlana, Żminne, Parczew.

    Żminne

    • 399 000 zł cena
    • 18 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 1,84 haPowierzchnia budowlana 78 ar, powierzchnia rolna ok. 1,06 haPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka w części budowlanej...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów
    1 / 16
    Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wg...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Lejno

    • 790 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka blisko jeziora Zagłębocze miejscowość Lejno nr.110/1-cena 150 zł za metr kwadratowy. Na sprzedaż atrakcyjna działka z zagospodarowaniem przestrzennym z planem na 4 domki....

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 75 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Dębowa Kłoda, gmina Dębowa Kłoda. Powierzchnia działki wynosi 0,1076 ha. Kształt działki prostokątny. Działka od strony połud...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 55 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Żminne!!! Atrakcyjna działka w pięknym otoczeniu.

    Żminne

    • 99 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ok. 26 arów.Działka o oznaczeniu MR, zabudowa zagrodowaPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka czysta i płaskaNA DZIAŁCE MOŻE BUDOWAĆ SIE...

  • Dom Łomnica ul.

    Łomnica

    • 595 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.To doskona...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Wandzin

    Wandzin

    • 83 070 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o przetargu: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie ul. Diamentowa 15, 20-471 Lublin OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZ...

  • Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,
    Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,

    Nowy Orzechów

    • 72 000 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 627/119 o pow. ok. 827m2 w miejscowości Nowy Orzechów w gm. Sosnowica,  powiat parczewsk...

  • Domek letni na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.

    Nowy Orzechów

    • 299 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Kupujący NIE PŁACI prowizji !!! **** Piękna okolica, raj dla wędkarzy i grzybiarzy **Oferta tylko w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4.NOWY ORZECHÓW gm. Sosnowica - polecam do...

  • 1 / 2
    Przetarg - obręb Dratów

    Dratów

    • 148 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E ‘Wójt Gminy Ludwin ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Ludwin, oznaczonych w ewidencji gruntów i budynkó...

  • Białka - budynek do wykończenia, działka usługowa

    Białka

    • 898 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Białka k/ Makowa PodhalańskiegoATRAKCYJNA CENA!Prezentujemy Państwu znajdujący się w Białce ( powiat suski, gmina Maków Podhalański ) budynek mieszkalno - usługowy o trzech kondyg...