• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bledzew
  • Cieszanów +20 km
  • Pokój
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dębowa Kłoda

(2)
  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 55 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Dębowa Kłoda, gmina Dębowa Kłoda. Powierzchnia działki wynosi 0,1076 ha. Kształt działki prostokątny. Działka od strony połud...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 75 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Piękny wygodny dom Parczew ul. Ogrodowa 250mkw

    Parczew

    • 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania rodzinny dom budowany na początku lat 90 tych. Umiejscowiony w niedalekiej odległości od centrum miasta Parczew. W pobliżu targowiska. Odnawiany kilka lat temu....

  • Działka Białka-Kolonia ul.

    Białka

    • 499 000 zł cena
    • 365 247 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż 36,5 ha terenów rolnych, w jednym kawałku, w miejscowości Białka- kolonia w gminie Milejów.W miejscowym planie zagospodarowania grunt stanowi łąki trwałe, pastwiska trw...

  • 1 / 2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Działka budowlana

    Białka

    • 155 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki budowlane o łącznej pow. ok. 1050 m2.Działki te znajdują się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków P...

  • 1 / 2
    Działka Białka

    Białka

    • 75 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż posiadamy działkę usługową o pow. ok. 660 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działka nie posiada dostępu do dr...

  • Działka Białka

    Białka

    • 80 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 670 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański) przy drodze krajowej nr 28....

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Uhnin

    • 99 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Jasionka

    Jasionka

    • 180 000 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Jasionka w powiecie rzeszowskim. Grunt pod zabudowę jednorodzinną...

  • Działka budowlana 6.8a - Jasionka

    Jasionka

    • 185 000 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska o...

  • Sprzedam wykończone mieszkanie

    Parczew

    • 349 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie 44 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą (nowe budownictwo) na ul. Włodawskiej. Układ: - salon z aneksem kuchennym - 2 oddzielne p...

  • Dom rekreacyjny Korona, gm. Dębowa Kłoda
    1 / 16
    Dom rekreacyjny Korona, gm. Dębowa Kłoda

    Korona

    • 399 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ! Obniżona cena sprzedaży - 399 tys. złotych ! Na sprzedaż dom jednorodzinny / rekreacyjny / letniskowy położny pośrodku wsi Korono, w gminie Dębowa Kłoda, województwo lubelskie....

  • Białka - budynek do wykończenia, działka usługowa

    Białka

    • 898 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Białka k/ Makowa PodhalańskiegoATRAKCYJNA CENA!Prezentujemy Państwu znajdujący się w Białce ( powiat suski, gmina Maków Podhalański ) budynek mieszkalno - usługowy o trzech kondyg...